Отговори
  • Мнения: 8 920




Сюжет
Агях Карачай е успешен бизнесмен, който живее в огромно имение в Истанбул заедно със своята красива и амбициозна съпруга Шениз, безотговорния си син Дженк, дъщеря си Дамла и племенника си Недим, който е инвалид. Когато преди години най-големият брат на Агях умира, той не само наследява огромното му богатство, но и поема грижите за племенника си, когото обича безрезервно, и прави всичко възможно да не му липсва нищо. Шениз обаче ненавижда Недим, тъй като тя пази дълбоко пазена тайна, която той знае, и започва тихомълком да му дава опиати с цел да го държи дезориентиран. Агях дори не подозира за действията на съпругата си и си мисли, че лечението на племенника му не дава резултат. Ситуацията става още по-сложна, когато Агях открива, че има сериозен сърдечен проблем, който застрашава живота му. Той знае, че ако умре, Шениз, Дамла и Дженк няма да оставят Недим на мира, и решава да намери момиче от родния си край, което да се омъжи за него, за да го спаси от самотата.

Намеренията на Агях достигат до алчната Нериман, която веднага предлага на собствената си внучка Джерен златната възможност да се избавят от бедността и да заживеят охолно в мегаполиса. Девойката веднага приема, смятайки, че ще се венчае за Дженк – харизматичния наследник на фамилия Карачай, без дори да подозира, че всъщност ще стане съпруга на инвалида Недим. Двете с Нериман правят всичко възможно, за да убедят майката на Джерен – Сехер, да се преместят от малкото южно градче Антакия в Истанбул, но тя твърдо отказва да „продаде“ дъщеря си. Готови на всичко за да постигнат користните си цели, Джерен и Нериман дори подпалват дома, в който живеят, за да принудят Сехер да заминат за Истанбул в имението на Карачай. Сблъсъкът между двете семейства е неизбежен, а Сехер попада в свят, в който властват парите, алчността, лъжите и коварството. Дали обаче една зараждаща се любов ще е способна да се изправи срещу жестокостта на един „безмилостен град“.



Жанр: Драма
Продуцентска компания: Avşar Film
Продуцент: Шюкрю Авшар
Режисьор: Джевдет Мерджан/ Гьокчен Уста / Шенол Сьонмез/
Сценарист: Сърма Янък 1-25 еп / Тунус Тасчъ 26-27 еп/ Айсун Ердоан, Седа Чакър Авундук, Йозлем Якаджъ, Байкут Бадем 28-39 еп/




Мехмет Фикрет Кушкан – Агяx Карачай
Дениз Уур – Сехер Йълмаз
Мине Тугай – Шениз Карачай
Мехмет Озан Долунай – Дженк Карачай
Беркер Гювен – Недим Карачай
Сера Кутлубей – Джемре Йълмаз-Карачай
Бахар Шахин – Джерен Йълмаз-Карачай
Симай Барлас – Дамла Карачай-Йълмаз
Идрис Неби Ташкан – Дживан Йълмаз
Айшен Сезерел – Нериман Йълмаз
Гамзе Демирбилек – Нуртен
Оуз Пече – Юсуф
Севджан Сини – Оя
Севинч Кумаш – Башак




--------------------------------------------



































Sera Kutlubey / Hercai














СКОРО И С БГ СУБ








# 1
  • Мнения: 2 449
Диди, разкошна колиба си направила ❤ Да си я изпишем с кеф и с нови проекти за Озан - на Беркер и Бахар вече са обявени, Симай се справя блестящо в нейния.
На въпроса гласувах за смъртта на героите, но искам да уточня. От смъртта на Агях нататък единственият момент, който ми достави удоволствие, беше Дженк с Умут в караваната. Останалото не бих го гледала отново.

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 23:46 от 6brn

# 2
  • Мнения: 27 450
Страхотна нова колиба.
Ейвалла ! 💝  Заглавните букви на темата са красиво коледни.
Да си я изпишем с кеф и Ози да ни зарадва с нов проект. Има късмет с колежки. Проблема е в смотаната им система за рейт. Признавам че като не ми хареса колежката зор ще изтърпя.

Гирай го има. Ах този полис. 🔥 И лош и нежен е уаууу.  

Бори , възможно е като са снимали с Буура ,Ози да е обещал да посети това място. Това по коментара от старата тема. В Газиентеп бих отишла. Ето така се рекламира туризъм.
Пеликанът защо мрънка като е от Адана. Може да прекарат празниците там. Нашият пич им направи реклама на хотела. Снимки с персонала.

Последна редакция: ср, 22 дек 2021, 03:41 от femmi2

# 3
  • Мнения: 8 920
Добро утро!



Аз отговорих ще споделя в темата.Това са няколко момента които ме държаха на нокти и ми бръкнаха в душичката с памук.

Колкото и да не харесвах Джерен в началото когато Шениз я отрови Бахар ме гръмна в онази сцена с жокера гледах с притаен дъх самата сцена и винаги ми въздейства.
Харесвам и сцената когато Дженк спаси Недим от пожара и той се блъскаше вътре с количката ,но мисля,че съм го го казвала това както и появата му на сватбената вечеря.
Когато паднаха ризите кирливи и Дженк искаше да се самоубие тогава мога да кажа,че и някоя сълзичка падна ,но на финала буквално направих наводнение без да съм видяла как Дженк умира празния поглед на Озан ми е достатъчен в онези сцени така хубаво ми предава емоцията на Джени,че не знам какво се случи и наводних света,но асъл сцената която ме разплака е на скалите виковете и после монолога на гробището ме убива - Какво му остава на един човек когато баща му си отиде - тези думи ги свързвам със себе си имам много неща да,но станах по силната малко като стожер а той нямаше и сили да извика вече защото целия му живот рухна.
И разбира се хладилното....



Феми , Снежи спешъл за вас да е това за добро утро....



Направи ми впечатление,че я нарече Йешим и я сравни със зелените и очи.Много мило ми става в този момент

Не шипвам АзЕф ,но Симай си е нашата Палечка.Толкова е хубава....

https://www.instagram.com/p/CXoM8CiDFJr/

Сега виждам,че съм забравила БАХТ ОЙУНУ на Идрис като проект дано да имам време за редакция довечера за да я добавя. Както и други преведени проекти на екипа.

Фен мераци : Ози и Аслъхан Малбора накрая пак свършваме със Сера

https://vk.com/video-203262439_456239318

Карачай Фемили ......
https://vk.com/video-100061856_456244600

Карачай семейство с думи... показно семейство... Ние сме любящо семейство Карачай... Карачай, известни със своите не искрени усмивки и фалшиви пози... Карачай, които се усмихват вътре горящи с вътрешна болка... Ние сме Карачай - можем да бъдем всичко, просто не семейство!


Феми , отговарям ти веднага за Афра.Просто Йешилчам не е нейната роля и при наличие на Селин няма как да харесате нея.Селин е добра и многопластова актриса едно от най-добрите попадения за Чаатай.Много се зарадвах като работиха заедно с Ози в мюзикъла бих искала да се срещнат на по сериозен проект.

ТОП МОМЕНТ :



Все още се чудя какво търси Недимчо под юргана?

Забога колко електричество има тук...



ОзБах в пандемийното предаване на Беркер



Хахах паралел



Няма да забравя,че викаха на Озан да се научил да пляска,че много шумно бил пляскал.Ами нали е с ирония бе като пляскаше на изпълнението на Джема също....

И с това видео на Аселиму ви казвам чао....

Нека спре времето.Не е игра да се живее...

Тази песен винаги ме сеща за Медчезир и танца на Оркун в бара много ме кефи самата песен.
ПП:Като свърша с Гирайските гифчета ще продължа с Дженковите които бях спряла на 15 еп.


# 4
  • Мнения: 8 399
Привет в новата темичка! Blue Heart

Много е красива и празнична. Heart Exl Благодаря ти, Диденце, за страхотната къщичка, която си ни спретнала. Purple Heart Нека да си я изпишем със здраве. Heartbeat

Беркер с част от каста на Алев. Kissing Face  И любимата е там. Simple Smile



Снимките на сериала "Три сестри", в който ще участва и Берки, са започнали в Айвалък все пак, но Алмила Ада, Веда Юртсевер и режисьорът Еда Токсьоз са диагностицирани с коронавирус. Sleepy

В анкетата посочих друго, защото тежките моменти за мен са доста - мъките на Недим, докато беше инвалид - от Шена и Джера най-вече. Такова издевателство над безпомощен човек беше тежко за гледане; Джера, след загубата на бебето; смъртта на Дженк и Агях; моментът, в който Агях научи, че Дженк не е негов син... Слагам многоточие, защото има и още, но в момента не се сещам за всички.

# 5
  • Мнения: 2 449
Добро утро


Бахар беше велика в момента с Джокера.
Мине и Озан в сцената на перилата на хотела.
Единственият момент, в който харесах Берко - на сватбата. Беше добър.
Сера - сцената, когато разбра истината за бебето. Единствено там.
Агях и Озан в няколко сцени. Психодрамата е първата.
Любима сцена - хладилното.

# 6
  • Мнения: 27 450



Божеее , що за красота . Ето така ме прониза . На първото фото стои и ме чака в ресторанта . Няма да го мъчим повече току виж Пеликанът го отмъкне най нахално Joy
Ще се нагласим, ще бъдем изискани в тон .  Ще си хапнем баклава и после квото дойде Blush
ах как се лигавяяяя ама като го гледам такъв сладкиш . За ръцете да не говоря.

Дидко Heart Eyes Тешекюр за ГеджГир . Моята болка . . После ще пиша пак че сега се отнесох .
Усмихната Хазалче . Heart Eyes


Ози през годината . Това е акция има и на други колеги .

Последна редакция: ср, 22 дек 2021, 15:15 от femmi2

# 7
  • 'Шоуто' на Дженк Карачай
  • Мнения: 148

Много хубаво оформена новата тема. Hands Clap Hands Clap
Ах, Дидке, колко приятно ме изненада с това, че си събрала таз годишните участия на актьорите на едно място.Сега няма да търся епизодите с госпожица Симонета из нета.Наистина играе блестящо.Тук рускините ги сравняват с Наташа Ростова и граф Болконски от Война и мир  Simple Smile Направо класика!

Но пък и намират кусур, не можело обикновенно селско момиче да седи така царствено на стола 
 laughing:

Ами какво да направи, като си е по природа грациозна!
Сега, за анкетата:
гласувах с №3, защото той целият сериал си е изпъстрен предимно с тежки моменти.Вие сте се постарали да ги изброите.Но аз няма да забравя до края на дните си сцената на балкона - въпреки че знам,че няма да се случи нищо, всеки път като я гледам ,сякаш се изправям на нокти,такава жестокост от една майка.....Разбира се и психо драмата,то там никой не успя да остане в нормално състояние.За нелепата смърт на Дженк....няма да пиша.Последният епизод просто съм го изключила от паметта си (по обясними причини).  Yum

# 8
  • Мнения: 2 449
Сърма
Някои неща са неизменни 😎

# 9
  • Мнения: 8 920
Сърма
Някои неща са неизменни 😎


Какво държи Ханде? Не знам името на героинята и...

# 10
  • Мнения: 2 449
Захаросана ябълка. Героинята е Хандан. Стана ми смешно. Богатите мъже ухажват бедните момичета я с кестени, я със захаросани ябълки. Такова клише!

# 11
  • Мнения: 8 399
Добро утро!  Heart Exl



Кадрото на "Три сестри" се е събрало. Алмила и тя е там, казват, явно не е вярно за коронавируса, или е оздравяла... както и да е.  Kissing Smiling Eyes




Феми , Снежи спешъл за вас да е това за добро утро....


Диди, забравих да ти благодаря за поздравчето. Heart Exl Flowers Hibiscus

Приятен и успешен ден! Blue Heart

# 12
  • Мнения: 27 450


https://www.youtube.com/watch?v=VlOr8kRzJz0
Two Hearts
Erdem & Gece | - ново клипче .
И тях си ги харесвам и всички в каста . Уникат са . Иде ми да ги удуша тия от тв - то и вкуса на турския зрител .

За богааа какво електричество , у въздуха се усеща ашк и желание и нежност .
Резнаха ни бушона .Sob Миличките ми те . Heart Exl
Клипчето е чок хубаво .   Стават чудеса да си пожелаем да ги съберат отново .
 Сцената , където Гедже се одръпна  ако беше друг сценария и Гирай я докосне и се слеят погледи и ръце . Оххххх  
Heart Eyes


Това сцена от ЗИ ли е ? Коя е кадъната срещу него ?

чок сладък гиф . Хубаво сериалче . Гледах го по бтв .

Кога ще почват снимките на сериала с Бахар и Суде Гюрел знаете ли ?


Ощеееее:heart_eyes:


селфиии , голем образ е тоз Оуз . Smile

тоз фастък е голям сладур . Как сладко говори . Тук е натъжен горкото че се се разделя Disappointed

Последна редакция: чт, 23 дек 2021, 20:18 от femmi2

# 13
  • Мнения: 8 920
Как кой? Сера / Джемре




Озан днес беше буквално бесен в туитър...

Бахар



И веднага сравнения и с предните партньори ОзБер


# 14
  • Мнения: 27 450
Диде ,защо е побеснял Ози ? Пак ли нещо в държавата.

Сера / Джемре на гифа и както Дженк е легнал и гледа жадно ми изглежда че и тя и се иска. Демек нали не го обича . Дженк изстрада света заради тая любов и вътрешната борба от това, което майка му причини.

Не съм гледала всичко оставам с впечатление че Джемре не знаеше какво иска.
Тя влюбили се наистина в Недим ?  
Бахар играе като лъвица и вкарва ирония. Сера не е така добра.  
Добре е да има приятелство и след проекта. Доколкото знам от вас си се поддържат Бахо , Беркер  и Озан.

Диде , знаеш ли какво е това предаване по Фокса нещо за маски на Аксой.
Кой е зад маската.
В състава е Еда Едже от Ябълката. Другите не ги знам.

ЗИ с какъв рейт е ?
Първи сезон е добре после след промените пада.

Последна редакция: чт, 23 дек 2021, 22:13 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт