Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 76

  • 45 896
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 23 407
Пиши, моля, как се е получила поправката.Моите деца много блъскат по вратите с вещи(уж са големи) и се чудя с какво да ги пребоядисвам.
Как, с валяка. Интерестното е че само върне тъмната част има драскотина. Върху бялото няма.
Хаха, да, с валяк и каква боя…😄 Не съм се изразила правилно.На тъмна боя ще личат поправките и затова не съм взела решение с какъв продукт да ги пребоядисам и поддържам в бъдеще.

# 661
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Здравейте търся тези щори за терасата ни.
Бихте ли споделили,ако някой знае фирма или да ги е виждал някъде ?
Издирвам без успех .
Благодаря ви

# 662
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Пиши, моля, как се е получила поправката.Моите деца много блъскат по вратите с вещи(уж са големи) и се чудя с какво да ги пребоядисвам.
Как, с валяка. Интерестното е че само върне тъмната част има драскотина. Върху бялото няма.
Хаха, да, с валяк и каква боя…😄 Не съм се изразила правилно.На тъмна боя ще личат поправките и затова не съм взела решение с какъв продукт да ги пребоядисам и поддържам в бъдеще.
Обещавам като го направя да пусна снимки отблизо. Със сигурност няма да познаеш къде е била “поправката”

# 663
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Щори ли са това? На мен ми приличат на декоративни елементи по фасадата на сградата.

# 664
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Според мен са някакви подвижни панели на релси... Много красиви при това, но нямам идея как се наричат дори.

# 665
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Декоративни пана, хванати неподвижно. Ако увеличите снимката, ще видите, че няма релси.

# 666
  • Мнения: 41 936
Декоративни пана, хванати неподвижно. Ако увеличите снимката, ще видите, че няма релси.

Наполовина съгласна. Може и на повече Wink Наистина се вижда, че паната са закрепени на винкели и са неподвижни по отношение на евентуално линейно преместване. Но според мен могат да се завъртат около оста си, май на ръка. Предполагам, че е така, защото има доста безразборно завъртане на различните панели. От друга страна в стената, разделяща две жилища, панелите не са на винкел, а на П-образен профил и явно не могат да се въртят около оста си.

# 667
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Ако бяха неподвижни, щяха да са симетрични и еднакви на двата етажа. А те не са.

# 668
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Подвижни са ,завъртат се и се затварят терасата с тях.Предпазват от вятър ,дъжд и са просто уникални за хора,които не искат да си затварят терасата напълно като мен.
Нооо не мога да издиря фирмата,която ги предлага .

# 669
  • Мнения: 404
Наистина са много стилни. Предлагат и уединение , така че съседите да не се гледат от балконите.
Имате ли адреса на сградата или е снимка от интернет? Предполагам с малко ровене в интернет може да се намери фирмата изпълнител, такава сграда със сигурност има уеб сайт.

# 670
  • Мнения: 787
Моля дайте съвети как сте решили въпроса с рутери и приемници за телевизия. Искам да не се виждат, а, ако ги вкарам в шкаф, не ги лови дистанционното. В спалнята сложих карта на Булсатком,  но през два месеца трябва да ги викам, защото спира да работи.

# 671
  • Мнения: 404
Здравейте,

Безжичният сигнал по принцип намалява с 25-50% на всяка стена( в зависимост от какво е направена, бетон, тухла, гипсокартон). Това ще рече , че ако сигнала трябва да мине през две стени вече е 25% приблизително. Най-доброто ,което може да напрвите е да го разположите централно в къщата / апартамента.
Другите Ви опции са:
1. Закупуване на нов по-мощен рутер. Има модели със скрити антени , който не са толкова грозни.
2. Закупуване на mesh рутери, това е рутер със сателитни усилватели.
3. Закупуване на бустер за WiFi сигнал
4. Изкарване само на антените ако сегашният  рутер има такава опция.
5. Изкарвате рутера и го покривате, без антените.

Бих препоръчал, ако работи извън шкафа да го скриете, вижте последният линк, ще е най-лесно и икономично.

https://www.technopolis.bg/en/Routers/БЕЗЖИЧНА-MESH-СИСТЕМА-TP-LINK-DECO-E4/p/565877

https://www.technopolis.bg/en//IT-accessories/Wi-fi-adapters/Ran … ender/c/P11021103

https://www.digsdigs.com/how-to-hide-a-wi-fi-router/

# 672
  • Мнения: 1 209
Рутера е до входната врата. От там тръгва окабеляването до телевизори/ко пътеки и т. н. скрито в стената. самите приемници на телевизора вече не са скрити. На рутера уж трябва да има декоративна кутия, ама там малко сме на положението за обущаря, който ходи бос:).

# 673
  • Майничка
  • Мнения: 12 687
Специално за телевизионните приемници - никак, смених ги с карта. Най-много два пъти за 10г. да се е налагало да я вадя и да рестартирам, но съм го правила сама.

# 674
  • Мнения: 2 200
Цвета наистина се оказа пооочти същия като сивата част на къщата.
Ето линк към модела. Ние нашата я взехме от мр. Бриколаж https://promomall.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82/ … 0%B9-central-park
Но е мнооого кофти за монтаж, трябват 5 човека, или поне на нас ни трябва ха още 3ма - четири за държане на краката и 1 за нивелиране.
SKK007, и вашата веранда ли е 3 х 4 като тази от линка на Бриколаж?

Общи условия

Активация на акаунт