Хидролесс Слим,има ли йо-йо ефект

  • 6 418
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте,искам да попитам някой приемал ли е хидролес слим,има ли йо-йо ефект? 😊

# 1
  • Мнения: 25 589
Абе, жена, кърмиш в момента – не си трови детето с глупости, от които дори няма да видиш ефект.
Ще дойде пролетта, ще тръгнеш на дълги разходки с количката, ще ти се отрази много по-добре, отколкото подобни „вълшебни“ средства.
Замисли се поне – ако с хапчета можеше да се отслабне, защо има толкова дебели хора по света?
Това, че са дебели, не означава и че са глупави (за голямо разочарование на производителите).

# 2
  • Мнения: 15 512
Горещо НЕ ГО препоръчвам. Преди години започнах да го пия и на няколко пъти ми ставаше толкова лошо, че едвам успявах да си стигна до вкъщи. Последният път едва не припаднах на Витоша. Веднага след това го спрях и повече не искам и да чувам за него.

Ако искаш нещо за отводняване мога да ти препоръчам тези три продукта, но след като спреш да кърмиш

https://-spam296-/bg-product-details-166.html

https://-spam296-/aqua-out-120-kapsuli.html

https://apteka.framar.bg/30021788/%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%B8 … D0%B8%D0%BA%D0%B0

# 3
  • Мнения: X
Този хидролес не е ли просто да изхвърли водата от тялото? То самото му име говори това. Не е продукт за отслабване.
Освен ако по някаква причина не задържате вода,  не виждам защо да го приемате.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 990
Пила съм го заради отоци по краката и ръцете. Отслабване не забелязах, а поне 2 месеца го използвах.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 072
Свекърва ми го пие, защото задържа вода. От него й се замайва главата и й пресъхва гърлото. Налага се да пие вода допълнително.
Ако целта е отслабване, това не е идеята на лекарството.
Щом кърмиш, най-много да се обезводниш и ти, а и бебето ти.
Поне спри да кърмиш, след като ще се тровиш. Недей да ги даваш чрез кърмата и на бебето.
На мен лично точно кърменето ми помага да отслабвам след бременност. И многото движение на открито.

# 6
  • Мнения: 12
Благодаря ви за отговорите,не съм го започнала още,но след като спря да кърмя ще го пробвам,защото задържам вода в краката и ми се подуват глезените,а болката не е много приятна…дано до тогава спаднат!  ☺

# 7
  • София
  • Мнения: 13 072
От лекар ли е установено това задържане на вода? Защото обичайно се ходи на лекар и се търси причина. Не се пият лекарства, които може да не са подходящи.
Възможно е усещането за отичане да е на хормонална основа (примерно, проблем със щитовидната жлеза).
Съветвам те да посетиш ендокринолог.
А отслабване с хапчета няма. С тях можеш да си докараш единствено проблеми. Или сериозна диария.
Отслабва се с правилно хранене и повече физическа активност. И не изведнъж, за да няма йо-йо ефект, а бавно и методично.
След всяка бременност са ми трябвали около 2 г., за да вляза в моята си форма и да я запазя.

П.П. Пропуснах, че при прием на споменатото лекарство можеш да си докараш хипертония, а тя е далеч по-сериозни проблем от няколко излишни килограма.

Общи условия

Активация на акаунт