Августинки Тема 2

  • 20 559
  • 695
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 615
Заповядайте в новата тема Simple Smile

# 1
  • Асеновград
  • Мнения: 1 367
Благодаря за новата тема! ☺☺

bolibon
 Да и аз така знаех само не знаех за 6месечния който се оказва неплатен, но тя може и да ми е казала а аз да не съм разбрала, но вече се съгласих, аз ще го имам 2-месечния платен след 2-рата година формално но се разбрахме да не ми го изплащат ако ще работя и ще съм в болнични... а то ако всичко е наред нищо не се знае след 2 години, те ако решът да затворят и да останем без работа, има и тази вероятност, защото е нов обект и не им върви много, може да решът да го озатворят ако не потръгне след година две, нищо не се знае, и тогава като ни съкратят след като на мен ми изтекът двете години така или иначе няма да го взематова обезщетение, а не искам да се налага да ми плащат само защото по закон е така, след като са затворили и трябва да си изкарат парите от джоба, малка фирма сме, и сме сравнително близки, с мъжа ми са братовчеди и сме в приятелски отношения, не искам да ги поставям в такава ситуация ако затворят обекта.

# 2
  • Мнения: 69
Здравейте момичета.  Днес минах преглед и съм притеснена. Има "зародиш" и отговаря на 6с и 1ден, но няма дърдечна дейност, а по ПРМ  съм 6с 5д.  Каза че може да съм с късна овулация и ако е така, си отговаря.  Вика ме на 29.12 за да чуем сърчице. Чудя се дали да си пусна ЧХГ пак, за да проследя дали се удвоява, но втория ден се пада 25.12 и няма работещи лаборатории. Много ми е притеснено и не ми е до празници. Всички симптоми са на лице и тайничко се успокоявам. Но моя мъж се срина. Sad

# 3
  • Мнения: 3 321
Здравейте момичета.  Днес минах преглед и съм притеснена. Има "зародиш" и отговаря на 6с и 1ден, но няма дърдечна дейност, а по ПРМ  съм 6с 5д.  Каза че може да съм с късна овулация и ако е така, си отговаря.  Вика ме на 29.12 за да чуем сърчице. Чудя се дали да си пусна ЧХГ пак, за да проследя дали се удвоява, но втория ден се пада 25.12 и няма работещи лаборатории. Много ми е притеснено и не ми е до празници. Всички симптоми са на лице и тайничко се успокоявам. Но моя мъж се срина. Sad
Не се притеснявай толкова. Рано е за сърчице особенно с коремен ехограф, за вагинален не знам. При предните ми две бременности и двата пъти по ехограф и ПРМ се разминаваха нещата. Първия път беше назад с 3-4 дни от изчислението по цикъл, втория не помня, сега чак останах учудена, че съвпадат точно. Даже и зародиш не се видя нито тогава, нито сега. Основното на първия преглед е да се види дали се е загнездило където трябва, т.е в матката.

# 4
  • Мнения: 754
Благодаря, за новата тема! Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте момичета.  Днес минах преглед и съм притеснена. Има "зародиш" и отговаря на 6с и 1ден, но няма дърдечна дейност, а по ПРМ  съм 6с 5д.  Каза че може да съм с късна овулация и ако е така, си отговаря.  Вика ме на 29.12 за да чуем сърчице. Чудя се дали да си пусна ЧХГ пак, за да проследя дали се удвоява, но втория ден се пада 25.12 и няма работещи лаборатории. Много ми е притеснено и не ми е до празници. Всички симптоми са на лице и тайничко се успокоявам. Но моя мъж се срина. Sad
Аз също бях в 6 с на преглед ,не чух сърце,но видях,че пулсира..Ще чакам до 27,въпреки че много се притеснявам..Дано всичко е наред.Мен ме гледаха с коремен ехограф

# 6
  • Мнения: 69
И мен ме прегледа с коремен.
А и пропуснях да споделя че имам и кисна на левия яйчник 58мм,  голяма ми се струва. До 12гс трябвало да се изчезне.


Здравейте момичета.  Днес минах преглед и съм притеснена. Има "зародиш" и отговаря на 6с и 1ден, но няма дърдечна дейност, а по ПРМ  съм 6с 5д.  Каза че може да съм с късна овулация и ако е така, си отговаря.  Вика ме на 29.12 за да чуем сърчице. Чудя се дали да си пусна ЧХГ пак, за да проследя дали се удвоява, но втория ден се пада 25.12 и няма работещи лаборатории. Много ми е притеснено и не ми е до празници. Всички симптоми са на лице и тайничко се успокоявам. Но моя мъж се срина. Sad
Аз също бях в 6 с на преглед ,не чух сърце,но видях,че пулсира..Ще чакам до 27,въпреки че много се притеснявам..Дано всичко е наред.Мен ме гледаха с коремен ехограф

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 572
sparrow86,Остава ни само да чакаме и да се надяваме,че всичко ще е наред.Аз имам и син на 1г и 7 м,който допълнително ми взима тока,хахха...ПОстоянно ми се гади и съм уморена...Тази бременност е доста по-различна от предишната

# 8
  • Мнения: 2 417
Здравейте момичета.  Днес минах преглед и съм притеснена. Има "зародиш" и отговаря на 6с и 1ден, но няма дърдечна дейност, а по ПРМ  съм 6с 5д.  Каза че може да съм с късна овулация и ако е така, си отговаря.  Вика ме на 29.12 за да чуем сърчице. Чудя се дали да си пусна ЧХГ пак, за да проследя дали се удвоява, но втория ден се пада 25.12 и няма работещи лаборатории. Много ми е притеснено и не ми е до празници. Всички симптоми са на лице и тайничко се успокоявам. Но моя мъж се срина. Sad
Аз също бях в 6 с на преглед ,не чух сърце,но видях,че пулсира..Ще чакам до 27,въпреки че много се притеснявам..Дано всичко е наред.Мен ме гледаха с коремен ехограф

Значи си има пулс Simple Smile
Не е нужно  да пускат доплер за да го чуете. Вредно е за ембриончето когато е толкова малко.
Щом пулсира значи сте "видели" пулс Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 769
Здравейте отново момичета. Някоя от вас можели да помогне в разчитането ма резултатите ми? Писах на акушерката,да ги покаже на докторката,но още не са ми върнали. Притесняват ме АРТТ че е малко под норма и Фератина че е точно. Пия аспирин протекст вечер. С един ниско рисков фсктор на тромбофлибия съм 4/5G. Дали не трябва фраксипирин?
Кръвната захар и тя ми е ниска и прогестрона ми е паднал леко. Доста повръщам дали има общо?В 7 седм и 3дни съм. Прикачвам ви снимка с резултатите. Благодаря на всички които ще ми помогнат с отоговорите си.

# 10
  • Мнения: 1 214
Здравейте отново момичета. Някоя от вас можели да помогне в разчитането ма резултатите ми? Писах на акушерката,да ги покаже на докторката,но още не са ми върнали. Притесняват ме АРТТ че е малко под норма и Фератина че е точно. Пия аспирин протекст вечер. С един ниско рисков фсктор на тромбофлибия съм 4/5G. Дали не трябва фраксипирин?
Кръвната захар и тя ми е ниска и прогестрона ми е паднал леко. Доста повръщам дали има общо?В 7 седм и 3дни съм. Прикачвам ви снимка с резултатите. Благодаря на всички които ще ми помогнат с отоговорите си.
В миналата тема споделих едни таблички.Според тях си влизаш в референтните стойности и на трите показателя - aptt,фибриниген и ,д димер.Провери за APTT дали има отношение към кръворазреждащите ,че май тия дни ми се мярна някъде ,че няма.Сподели после какво е казал лекаря .
sparrow не се настройвай негативно от сега и обясни на мъжа ти  ,че той трябва да ти е подкрепа.Това , което преживяваш ти е не само психически  ,но и физически   ,в твоето тяло се случват процесите, така че да се съвземе малко и да те подкрепи.Семейството не се създава без вас двамата - вие сте най - важни на първо място.
Моето зацапване си продължава и ме държи на тръни , ноо явно ще е така.
Благодаря за новата тема!

# 11
  • София
  • Мнения: 215
Благодаря за новата тема!❣️
Разписвам се и аз с първи преглед. Прегледаха ме вътрешно. По ПРМ съм 5+5 г.с. според ултразвука съм 6+1г.с., но това не ме учудва, защото си знам, че съм с по-ранна О.
Има околоплоден сак, жълтъчно мехурче и ембрион със сърдечна дейност 😍. Виждаше се как пулсира и пусна и за малко да чуем няколко удара.
Иначе разбра от какво ми е било кафявото зацапване. Каза, че се вижда някакъв субхориален хематом под сакчето, но се били закрепили нещата и всичко било наред за сега. Каза да съм спокойна, да почивам повечко и да няма тежки и интензивни физически активности. Продължавам с дуфастона 3х1 и но шпа 2х1 освен фолиевата. Общо взето това е. На 4ти пак съм на преглед. Малко се поуспокоих като разбрах, че си има и сърчице, но ме притесни този хематом. Дано няма повече проблеми с него 🤞

# 12
  • Мнения: 164
Здравейте, минах втория преглед и "грахчето" е добре и си расте. Вече съм 8+2 или 8+5 не съм сигурна и двете ги пише на снимката. Пуснаха ми да чуя сърчицето 140 удара. Много съм щастлива. 😍

# 13
  • София
  • Мнения: 2 409
Както вчера почти никакви усещания нямах, днес тазът ми се скъсва от болка и дори ношпа-то не помага Sad А ми остават още 8 месеца, че съм почти в началото. И предния път ме болеше, ама сега прекалява…

# 14
  • Мнения: 3 321
Както вчера почти никакви усещания нямах, днес тазът ми се скъсва от болка и дори ношпа-то не помага Sad А ми остават още 8 месеца, че съм почти в началото. И предния път ме болеше, ама сега прекалява…
И мене втория път ме болеше повече от първия. Кръста и таза ме заболяха още преди да ми закъснее и така до края. Сега да чукна на дърво нищо не ме боли

Общи условия

Активация на акаунт