губя кураж за моето болно бебе

  • 8 922
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 504
Мила майчице luci777,както и другите майки, така и аз ще те посъветвам да не губиш кураж, а да си силна. Всяка от нас е преживяла проблемите с детето си, приели сме ги и се борим за разрешаването им. Това ни прави по-силни и лично мен много промени. Проблемът на малката промени и моя живот и откри и много непознати за мен черти в моя характер. Започнах действия за общополезна дейност, така стигнах и до форума, намерих много приятели със сходни съдби, споделяме, помагаме си и така преборваме страха си, лошите мисли и не губим надежда и вяра.
Това искам и от теб. Ще се почувстваш по-добре.
Малката ще се оправи, ще мине операцията, представям си какво ти струва това, наистина е притеснително, но ти не трябва да позволяваш лошото да навлиза в душата ти. Бог ти е дал детенце, този ангел и то ще живее.

# 16
  • Мнения: 511
Миличка  luci777,  не се отчайвай, стана ми много мъчно.Сигурна съм че всичко ще се оправи и след време ще се радваш на порастнало детенце.И моята е Ния, но е на 6месеца.
Стискам палци, детенце да е силно.Все пак лекарите в днешно време правят чудеса!!!! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 245
Мила, не се умора от тревогите.Сега трябва да си по силна от когато и да било друг път,не се предавай,децата са силни,дори и повече от нас възрастните.
Вярвай в добрия край,дано всичко мине добре ::

п.п.наслаждавай се на всеки момент с  си, бъди до нея ::

# 18
  • Мнения: 178
Мила Lusi,не се предавай и вярвай,че детенце ще се оправи. Hug

# 19
  • Мнения: 4 585
       Здрасти luci777 , стегни се малко. Направи го за детенцето си. Вземай пример от мама Иги. Днес оперираха нейното бебе Лъчко.

# 20
  • Мнения: 4 414
регистрирай се и ни пиши! тук има много майки минали по този път. с проблем като вашия и с други проблеми. помагаме си, виждаме се, чуваме се по телефона... важно е, че нещата са поправими. не се предавай!
ние имахме друг проблем, но ще ти кажа какво ми каза мъжа ми една вечер, когато ревях до спящото си дете:
"не се страхувай! още усещам страха на майка ми...тежал ми е цял живот...така не и помагаш...имай вяра!"
ами...оправиха се!
между другото и нашата дъщеря се казва Ния... Wink
целувки и ни пиши как се справяте  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 288
пожелавам ти да намериш сили в себе си и да се справиш. знам, че е много трудно, но се опитай да мислиш позитивно и да си смела, за да усети и бебенце твоята сила. стискам ви палци и се моля всичко да мине най-леко и бързо да оздравее мъничката ния!  Praynig Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 262
Луси, не искам да се предаваш, много пъти ти писах че трябва да сме силни, не се паникьосвай от това, което се случва на Лъчето, всички деца са различни! А и твоята сладка Ния за сега се представя много добре! Гушни я силно от мен и предай и моята сила! Моля те не се предавай, нямаме право, заради тях!

# 23
  • Мнения: 5 531
luci, не се предавай, не бива да униваш.Твоите притеснения и твоето униние се предава и на бебето.За да е добре то и да оздравее най - важно е ти да вярваш, че всичко ще се оправи, и да не допускаш лоши мисли в съзнанието си.
Бори сe за детето си и имай вяра.
 

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 23:07 от marychery

# 24
АХ АХ КАКЪВ ТРУДЕН ЖИВОТ МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ НО ЧЕСТНО МИСЛЯ ,ЧЕ СЕ НУЖДАЯ ОТ ХАПЧЕТА  CryИЛИ ПСИХИАТРИЯ  Rolling EyesИЗЖИВЯВАМ С ВСЯКА МАЙКА ВЪВ ФОРИМИТЕ ТРАГЕДИИТЕ И ТОВА С ЛЮЧО МЕ СЛОМЯВА МИЛИЯ ТОЙ ГОРКИТЕ ДЕЧИЦА КАК СТРАДАТ ....А АЗ ИМИМ ОЩЕ ЕДНО ДЕТЕНЦЕ  А ТЯ МИЛАТА ЗА НЕЯ НАМА ВРЕМЕ НЕРВИ И НЕЖНОСТ!КАК ДА СЕ УСМИХВАМ И ДА СЪМ СИЛНА искам но.....

# 25
  • Мнения: 816
Бъди силна, усмихни се Simple Smile Ще се оправи детенцето ти - ще видиш.
Ще се моля за вас Praynig  bouquet

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Пожелавам много сили и късмет.

Всяка една от нас е изпитвала отчаяние. Трябва да се върви напред.

# 27
  • Мнения: 430
Луси, силата и любовта на майката са безкрайни. Точно, когато мислиш, че повече не може да поемеш, се оказва, че може, че си силна. След време няма и да помниш за всичките тревоги. Ще мине и ще замине. Ния е още съвсем мъничка и връзката ви все още е много... биологична. Не и предавай тревогите и отчаянието си. Прегръщай и двете си момиченца, целуни ги, кажи им колко много ги обичаш и, че всичко ще бъде наред. Гушкай бебката винаги, когато можеш.
А за хапчетата - недей. Само ще те "изключат". Точно сега децата ти имат най-много нужда от една силна и здраво стъпила на земята МАМА!
Пиши тук когато ти е криво, когато ти е добре, сподели как е минал денят ти....
Разбираме ти и те обичаме.  Hug

# 28
  • Мнения: 7
МИЛА ЛИДЕ, моляте бъди силна нетрябва да се отчайваш а камоли да оплакваш детенце моляте ,бъди силна и незабравяй че има много хора на който можеш да разчиташ .А и имаш и друга дъщеря Йони  която също има нужда ти да си силна . А  и няма нищо лошо да отидиш на психолог ако имаш нужда .
Вярвай че всичко ще се оправи.Иче след време това ще е един много лош спомен .
целувки на ТЕБ НИЯ И КАКА ЙОНИ

# 29
  • Мнения: 1 193
Когато ми беше зле и се бях отчаяла Волф ми каза дишай.Май точно това бях забравила да направя,да дишам , и ми помогна.Така че поеми дълбоко въздух,зареди се с положителна енергия защото всичко ще се оправи.  Hug
Моля се за вас Praynig

Общи условия

Активация на акаунт