губя кураж за моето болно бебе

  • 8 943
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 586
Браво на малката Ния. Поздрави на мама Луси.

# 91
  • Мнения: 3 504
 HugУспех на мама и детенце, да се възстановят и всичко да е нормално около тях!
  bouquet
Има ли новини от днес ?

# 92
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
           Здравейте, мили хора! Включвам се да ви кажа, че ние вече сме си в къщи, още по-палави от преди! Операцията и възстановяването ни минаха прекрасно, без нито едно усложнение или проблем. Лекарският екип свърши чудесна работа. Много искам скоро и Люси да напише такива впечатления! Ние на осми още бяхме в болницата, но цял ден съм я мислила.
            Искам да ви благодаря за милите думи и подкрепата, за пореден път се убеждавам, че все още има свестни хора останали!

# 93
  • Мнения: 3 504
pozor Толкова ме зарадваха твоите думи!

Всички толкова се молихме и стискахме палци да мине добре и ето резултата.... много, ама много съм щастлива за Вас.

Чакаме и Люси, дано и при нея нещата са такива и ще бъде още още по щастлива за двете заедно.

Успех Мамчета, прегръщам ВИ!

Имате букет от лалета от мен! Днес си купих 5 бр. лаленца, много ги обичам и сега тук си ме радват. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
За това изпращам и на вас един виртуален букет. Няма да пускам снимка, за да не товарим форума... Confused

# 94
  • Мнения: 178
Pozor,много се радвам за теб и детенце!Дано и при Луси всичко е наред Praynig!Успех!Прегръщам ви силно Hug

# 95
  • Мнения: 161
стискам палци за детенето ти.на моето също предстои операция-МКД и стеноза на белодробнта артерия

# 96
  • Мнения: 450
pozor,много се радваме за вас Heart Eyes Наваксвайте с белите Wink
Как ли са Луси?Дано  и те да са добре и после да се похвалят Praynig

Татиана,стискаме палци и на вас PraynigУспех!

# 97
  • Мнения: 1 710
Слава Богу, нека има все добри новини  Praynig Hug

# 98
  • Мнения: 3 504
В събота по "Имаш поща" се говореше за операциите в Израел.
А какво стана с Дарина?

# 99
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Днес видях Ния и luci77 в трета градска. Изписаха ги,така че скоро ще пишат.  Simple Smile Hug

# 100
  • Мнения: 3 504
bebeto74 , благодаря ти за инфото. Ще ги чакаме да пишат и да разказват как са.

# 101
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В събота по "Имаш поща" се говореше за операциите в Израел.
А какво стана с Дарина?

 Дарина замина и както обясниха, 6м и повече е лечението

# 102
Здравейте,всички Вие които бяхте с нас  Hug.Благодаря Ви .Ния се справи невероятно ,тя е герой.Вече сме си в къщи ,толкова е хубаво когато приключи всичко хубаво...След толкова мъка ,страх след всичко което видях колко щастлива се чуствам.Както пише мама Иги ,защо човек трябва да изживее нещо толкова страшно за да оцени живота . HugОбичам Ви -бяхте толкова важни за мен ,в този труден момен .Всички които ми вдъхнаха сила и кураж, които се молихте с нас .Знам че ще има още една операция и ще изживея всичко това отнова ,но Praynigще се моля за нас и за всички деца да са силни и борбени  за да радват своите родители. newsm30 newsm30 дано се възтанови още по бързо и да няма проблеми моята Ния ОБИЧАМ  ТЕ толкова многооооооооооооо.Още не ми се пише за самата операция но в следващите дни и това ще напиша.Успех на всички който чакат да минат по този труден път.  bouquet

# 103
  • Мнения: 4 053
Луси,
добре дошли,радвам се ,че всичко е минало,
и дано всичко лошо е зад гърба ви
малката Ния е голям герой Hug

# 104
  • Мнения: 161
много се радвам,че всичко е минало ОК

Общи условия

Активация на акаунт