FlorMar

  • 6 912
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • на терасата
  • Мнения: 663
Цитат
как си ги подкарала всичките марки

нещо като ... маркетингово проучване

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Не съм фен.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Виждала съм само лакове на тази фирма. Бяха подозрително евтини, но щом ги хвалите толкова ще ги сефтосам Mr. Green

# 18
  • Мнения: 12 849
Имах техен заздравител преди време, останах доволна - помня, че си купих пак същия, като се свърши.  Други неща от тази марка не съм ползвала.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 484
И аз да похваля лаковете- преди време доста ги ползвах и бях много доволна  Peace От други продукти обаче нямам впечатления

# 20
  • Мнения: 1 986
И аз да похваля лаковете- преди време доста ги ползвах и бях много доволна  Peace От други продукти обаче нямам впечатления

И аз така-само лакове съм ползвала Thinking,доволна бях Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Гланцовете са хубави.
Червила - нищо особено.
Лакове - хубави цветове, но не ги намирам трайни. Тези с брокат много трудно се свалят.
Друго не съм ползвала.

# 22
  • Мнения: 117
  Аз съм ги срещала често, но съм ползвала само лаковете. Мога да кажа смело, че са доста добри, издръжливи.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 455
И аз съм доволна от лаковете им. Друго не съм пробвала.

# 24
  • Мнения: 936
Имам безцветен гланц и съм много доволна от него. След 2 часа непрекъснато говорене, още стои.

# 25
  • Мнения: 4 076
Черната им очна линия ствърд писец.Трайна,не се размазва,не дразни очите,приемлива цена Peace

# 26
  • Мнения: 5 362
Срещала съм ги по магазините,но никога не съм си купувала.Сега като чета отговорите ви ще пробвам нещо от тази марка.

# 27
  • Мнения: 7 186
Не съм ползвала нищо на тази марка досега, но онзи ден случайно видях тяхна витрина и си взех една бронзираща пудра- страхотна е, много ми харесва.
Сенките и ружовете също ми се видяха доста добри.
Ще пробвам и лаковете, щом казвате, че са хубави.

# 28
  • Мнения: 7 474
Харесват ми техните продукти Peace

# 29
  • Мнения: 177
аz съм много доволна от zаzдравителя на FlorMar. в момента иzполzвам Calcium Gel. много е добър. бърzо се усеЩа реzултат.

Общи условия

Активация на акаунт