Образователен говорилник - 22 - Мир и светлина. И търпение

  • 20 924
  • 305
  •   1
Отговори
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Заглавието на новата тема е провокирано от близкия край на тази интересна година. Както казва Конфуций - Проклятие е да живееш в интересни времена. Дали ще си извадим поуки и как ще извървим предстоящия ни път?



Линк към старата тема: - https://www.bg-mamma.com/?topic=1386558

# 1
  • София
  • Мнения: 4 998
Миленита, чудо като теб няма да остане без работа много време!

При нас се вижда краят на дългата КСК /кандидатстудентска кампания/ на дванайсетокласника - изпитите минаха, а бяха много, всички документи са готови и изпратени, предстоят му още два изпита през март, но те не са страшни. Сега вече университетите са на ход, а ние сме готови за релакс и празнуване. Толкова много неща ми се правят.

Пожелавам на всички светли и радостни празници!

Последна редакция: пт, 24 дек 2021, 17:26 от Prizma

# 2
  • София
  • Мнения: 17 259
Светли празници на всички! Не съм оптимист за догодина, но това не ми пречи да съм до уши в Christmas spirit и да ми е супер готино по празниците. Други празници не обичам особено, но по Коледа съм вихрушка Heart Eyes

# 3
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 725
Светли празници и от мен

# 4
  • Мнения: 6 429
Весели празници на цялата компания тук! Бъдете здрави!

Ние ще пътуваме на връх празника. Надявах се на няколко дни релакс с родата, но ще трябва да съм в готовност всяка минута за работа по спешност, така че и минута без интернет не мога да си позволя.
Надявам се децата поне да глътнат малко въздух. Разсипаха ги от класни последния месец.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 663
Светли празници и от мен!

Миленитка, ще търсим заедно работа - от новата година и аз напускам, но с облекчение - сляха се две компании и стана ужасно за работа, затова просто изчаквах да си тръгна с добър пакет. Нова година - нов късмет! Аз съм настроена оптимистично, сигурно защото не съм сменяла работа доста дълго време. Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 2 141
Гадамер, благодаря за темата!

Весели празници на всички!

# 7
  • София
  • Мнения: 5 252
Весели празници, съдейки по дейността явно добре си изкарвате и вие. Мерси за новата тема. Успех с търсещите работа, ако случайно имате IT познания, ITIL/HPSM  и подобни, добър английски и немски, не се стеснявайте да ми пишете.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 663
Мерси, рейни, много мило. За съжаление, дотук съм го докарала до англ., сега уча и немски, но с IT познанията няма да ми се получи.

# 9
  • Мнения: 6 293
Весели празници, съдейки по дейността явно добре си изкарвате и вие. Мерси за новата тема. Успех с търсещите работа, ако случайно имате IT познания, ITIL/HPSM  и подобни, добър английски и немски, не се стеснявайте да ми пишете.
И ако сте завършили в Харвард или Масачузетс или Йейл, или поне в Делфт и сте работили поне 10 години в международни ИТ компании и особено ако сте заемали висш мениджърски пост... опит в Сингапур и/или Индия също е плюс, като минимум ръководител на международно звено, разбира се. Естествено, че ще ти пишат такива хора, как не. Зер сами не биха могли да се реализират...те си умират Рейни да им е шеф....а по-скромните хора, които не знаят хем немски, хем английски, хем ИТ на ниво международен мениджър, кучета ги яли, разбира се...

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 20:54 от Татко Мецан

# 10
  • София
  • Мнения: 5 252
Аз не съм мениджър и никога не съм  искала да бъда Wink Освен това в екипът, който ръководя, като Operations няма да е, може и да не е в компанията, в която работя. Другите, разбира се не са ги яли кучета, ама няма как да помогна, освен ако не си търсят работа, като чистачи, ама се съмнявам. Аз съм добронамерена, не искам да се заяждам, не знам защо така реагираш.
Олив, не е нужно да си много силна в IT, важното е да имаш познания в ITIL/ITSM, ръководене на проекти, реално това се търси. Много добре си започнала с немския.

# 11
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Честита Нова Година, банда!

Пожелавам на всички деца, на които предстоят изпити тази година, да ги изкарат отлично.
Да се отървем от болестите, от лошите министри и пред нас да е само светлото бъдеще!

# 12
  • София
  • Мнения: 6 663
Честита Нова година! Бъдете здрави и щастливи през нея, дано имаме повече свобода и повече нормалност!

Липсва ми, че не пишете напоследък - на вайбър канал ли преминахте?

# 13
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Да, във вайбър сме. Аш е свръзката.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 663
Е, появявайте се и тук отвреме-навреме, де. Blush

Общи условия

Активация на акаунт