Какво у жената...

  • 4 438
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Комплексно и за мъже и за жени...
При жените гледам целия вид,но най-вече обръщам внимание на ръцете...ако са с надъвкани нокти ми се Sick и край.Или лятно време,като видя неизпилени пети и гаден педикюр Sick

При мъжете,макар да не е по-темата,обръщам голямо внимание на ръцете и петите...Няма нищо по-смешно от натокан пичага с неомити крака и здъвкани до дъгата нокти ooooh! Sick

Ти да не си козметичка или маникюристка,бе?Значи аз няма шанс изобщо да ти харесам.Винаги съм имала къси нокти,защото ми се чупят. Crazy Peace

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първо лицето, после тялото. Отделните части сами по себе си не ме вълнуват толкова, колкото пропорции и цялостен изгед.

# 17
  • Мнения: 1 475
И аз въпреки, че съм жена първо гледам в жената дупето, след това лицето, конкретно усмивката и равни зъби ! Като гледам и повечето жени споделят моето мнение!
А за мъжете първо гледам усмивката и зъбите, не ми харесват редки зъби(с разстояние между тях), след което ръцете и ноктите, ужасно е да видиш мъжки екземляр  с черно под ноктите, на 3-то място отново дупето! Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 891
Гласувам от името на мъжа ми - ДУПЕТООООООООО!!!

# 19
  • Мнения: 830
Важно е цялостното излъчване на човека,дупе цици,коса,устни всичко е от значение.От главата до петите Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 38 530
Може би целия външен вид, после детайлите. Лицето. Кожата. Зъбите. И дрехите, естествено. Тия дни видях един младеж, висок, в ръката с телефонче за 600 лева, с мърляви дрехи и акне! Sick

Когато един човек се грижи за себе си, естествено тогава той ще прави приятно впечатление независимо дали е красив или не.

# 21
 Thinking
Тази тема е много добра, обаче лично на мен ми се иска да разбера "какво у жената" от мъжка гледна точка и "какво у жената" си мисли жената.

Освен това косата е аксесоар според мен заради тая мода за удължаване на косата, от тоя силикон може и гърдите да сложим като аксесоар, но нека не пропускаме най-важния аксесоар - колата. Може би някъде в класацията има и банковата сметка на баща и  Money

Почти сигурна съм, че ако питам Кронки какво харесва у мен ще ми каже това, което мисли че искам да чуя - нали и той си има планове за тази вечер и ще се натегне  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 155
Thinking
Тази тема е много добра, обаче лично на мен ми се иска да разбера "какво у жената" от мъжка гледна точка и "какво у жената" си мисли жената.

Освен това косата е аксесоар според мен заради тая мода за удължаване на косата, от тоя силикон може и гърдите да сложим като аксесоар, но нека не пропускаме най-важния аксесоар - колата. Може би някъде в класацията има и банковата сметка на баща и  Money

Почти сигурна съм, че ако питам Кронки какво харесва у мен ще ми каже това, което мисли че искам да чуя - нали и той си има планове за тази вечер и ще се натегне  Mr. Green



Хе-хе! Ние май много обстойно и под микроскоп разглеждаме себеподобните. А май мъжкото мнение доста се различава от нашето. Въпрос на гледна точка, а тяхната от този ъгъл bombs. А съпрузите са големи стратези, моят на въпросната анкета отговаря, че други не гледал, а само мен   loveuuu

# 23
  • Мнения: 220
Ако сложиш в анкетата ОЧИ,ще гласувам. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 155
Ако сложиш в анкетата ОЧИ,ще гласувам. Sunglasses

Промяна специално за теб, Котане Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Първо "поемам" цялостното излъчване, после започва по-детайлно оглеждане - дупе, крака, ръце, изобщо телосложението, очи, усмивка...Става въпрос за мъже.

# 26
  • Мнения: 7 474
Първо лицето-излъчването, после всичко останало  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 220
Ако сложиш в анкетата ОЧИ,ще гласувам. Sunglasses

Промяна специално за теб, Котане Simple Smile


Благодаря sisibk,гласувам моментално  Peace

# 28
  • Мнения: 2 759
     В различните жени различни неща ме впечатляват на пръв поглед. Ако има голямо дупе, там я поглеждам... Ако има огромен бюст - там. Има жени с невероятни очи - дори се изненадвам от себе си, когато се окаже, че само в очите съм ги гледала цяла вечер.. Или веждите.. Или маникюра...
     На мъжете им хвърлям по един супер бегъл поглед.. Ако не ги събера в един поглед, значи заслужават и втори. Просто много ме кефят огроооомни мъже. После идва всичко друго.
     Унисекс: и двата пола задължително ги мириша - първо тях, после и колите им. Чистоплътността и стилния избор на парфюм могат да компенсират доста недостатъци в моите очи.

# 29
  • Мнения: 4 451
А аз забелязвам у мъжете първо широките рамене и силните ръце. Peace
За жените - лицето.

Общи условия

Активация на акаунт