Какво у жената...

  • 4 447
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Хайде сега въпросче - какво първо виждате, че ми е много интересно  newsm78. Въпросът е унисекс.

# 1
  • Мнения: 2 631
Аз не си падам по жени, но ако трябва да я гледам, гледам задника  Mr. Green
Сравнявам го с моя може би...  Joy

# 2
  • Мнения: 1 289
Аз гласувах за Гърдите-от личен опит ( изобщо не страдам от малък бюст) мога да отговоря,че това е нещото...както и дупето...Но да видим какво ще кажат мъжете... newsm78


Даже сега като съм бременна ми е Огромен и само чувам"Машалаааа". Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 451
А не може ли всичко едновременно Wink

# 4
  • Мнения: 1 289
А не може ли всичко едновременно Wink



Ша станеш разноглед  #Crazy

# 5
  • Мнения: 2 631
А не може ли всичко едновременно Wink



Ша станеш разноглед  #Crazy

Освен ако не са ти големи очите  Shocked

# 6
  • Мнения: 1 451
Няма да я гледам от 20 см все пак, от няколко метра добре се обхваща цялата Wink

# 7
  • Мнения: 2 495
Дупето, разбира се WinkЛицето е на второ място

# 8
  • Мнения: 5 299
Устните, ръцете, косата...
Дупето и гърдите съвсемне са на 1во място. Wink

# 9
  • Мнения: 1 517
Очите...(мъжки, не женски).

# 10
  • Мнения: 3 268
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter

# 11
  • Мнения: 3 164
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter

 Peace и аз така.после идва детайлното оглеждане Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 309
Комплексно и за мъже и за жени...
При жените гледам целия вид,но най-вече обръщам внимание на ръцете...ако са с надъвкани нокти ми се Sick и край.Или лятно време,като видя неизпилени пети и гаден педикюр Sick

При мъжете,макар да не е по-темата,обръщам голямо внимание на ръцете и петите...Няма нищо по-смешно от натокан пичага с неомити крака и здъвкани до дъгата нокти ooooh! Sick

# 13
  • Мнения: 3 268
Относно детайлното оглеждане-жените го правим ама наистина детайлно.Един мъж може да пропусне нещо,ама жена да пропусне някой недостатък на друга-абсурд! Crazy

# 14
  • Мнения: 8 505
Delta,и аз като теб.Но не само мъжки.Очите са първото нещо,което забелязвам във всеки човек-мъж,жена,дете.

# 15
  • Мнения: 3 268
Комплексно и за мъже и за жени...
При жените гледам целия вид,но най-вече обръщам внимание на ръцете...ако са с надъвкани нокти ми се Sick и край.Или лятно време,като видя неизпилени пети и гаден педикюр Sick

При мъжете,макар да не е по-темата,обръщам голямо внимание на ръцете и петите...Няма нищо по-смешно от натокан пичага с неомити крака и здъвкани до дъгата нокти ooooh! Sick

Ти да не си козметичка или маникюристка,бе?Значи аз няма шанс изобщо да ти харесам.Винаги съм имала къси нокти,защото ми се чупят. Crazy Peace

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първо лицето, после тялото. Отделните части сами по себе си не ме вълнуват толкова, колкото пропорции и цялостен изгед.

# 17
  • Мнения: 1 475
И аз въпреки, че съм жена първо гледам в жената дупето, след това лицето, конкретно усмивката и равни зъби ! Като гледам и повечето жени споделят моето мнение!
А за мъжете първо гледам усмивката и зъбите, не ми харесват редки зъби(с разстояние между тях), след което ръцете и ноктите, ужасно е да видиш мъжки екземляр  с черно под ноктите, на 3-то място отново дупето! Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 891
Гласувам от името на мъжа ми - ДУПЕТООООООООО!!!

# 19
  • Мнения: 830
Важно е цялостното излъчване на човека,дупе цици,коса,устни всичко е от значение.От главата до петите Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 38 779
Може би целия външен вид, после детайлите. Лицето. Кожата. Зъбите. И дрехите, естествено. Тия дни видях един младеж, висок, в ръката с телефонче за 600 лева, с мърляви дрехи и акне! Sick

Когато един човек се грижи за себе си, естествено тогава той ще прави приятно впечатление независимо дали е красив или не.

# 21
 Thinking
Тази тема е много добра, обаче лично на мен ми се иска да разбера "какво у жената" от мъжка гледна точка и "какво у жената" си мисли жената.

Освен това косата е аксесоар според мен заради тая мода за удължаване на косата, от тоя силикон може и гърдите да сложим като аксесоар, но нека не пропускаме най-важния аксесоар - колата. Може би някъде в класацията има и банковата сметка на баща и  Money

Почти сигурна съм, че ако питам Кронки какво харесва у мен ще ми каже това, което мисли че искам да чуя - нали и той си има планове за тази вечер и ще се натегне  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 155
Thinking
Тази тема е много добра, обаче лично на мен ми се иска да разбера "какво у жената" от мъжка гледна точка и "какво у жената" си мисли жената.

Освен това косата е аксесоар според мен заради тая мода за удължаване на косата, от тоя силикон може и гърдите да сложим като аксесоар, но нека не пропускаме най-важния аксесоар - колата. Може би някъде в класацията има и банковата сметка на баща и  Money

Почти сигурна съм, че ако питам Кронки какво харесва у мен ще ми каже това, което мисли че искам да чуя - нали и той си има планове за тази вечер и ще се натегне  Mr. Green



Хе-хе! Ние май много обстойно и под микроскоп разглеждаме себеподобните. А май мъжкото мнение доста се различава от нашето. Въпрос на гледна точка, а тяхната от този ъгъл bombs. А съпрузите са големи стратези, моят на въпросната анкета отговаря, че други не гледал, а само мен   loveuuu

# 23
  • Мнения: 220
Ако сложиш в анкетата ОЧИ,ще гласувам. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 155
Ако сложиш в анкетата ОЧИ,ще гласувам. Sunglasses

Промяна специално за теб, Котане Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Първо "поемам" цялостното излъчване, после започва по-детайлно оглеждане - дупе, крака, ръце, изобщо телосложението, очи, усмивка...Става въпрос за мъже.

# 26
  • Мнения: 7 474
Първо лицето-излъчването, после всичко останало  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 220
Ако сложиш в анкетата ОЧИ,ще гласувам. Sunglasses

Промяна специално за теб, Котане Simple Smile


Благодаря sisibk,гласувам моментално  Peace

# 28
  • Мнения: 2 759
     В различните жени различни неща ме впечатляват на пръв поглед. Ако има голямо дупе, там я поглеждам... Ако има огромен бюст - там. Има жени с невероятни очи - дори се изненадвам от себе си, когато се окаже, че само в очите съм ги гледала цяла вечер.. Или веждите.. Или маникюра...
     На мъжете им хвърлям по един супер бегъл поглед.. Ако не ги събера в един поглед, значи заслужават и втори. Просто много ме кефят огроооомни мъже. После идва всичко друго.
     Унисекс: и двата пола задължително ги мириша - първо тях, после и колите им. Чистоплътността и стилния избор на парфюм могат да компенсират доста недостатъци в моите очи.

# 29
  • Мнения: 4 451
А аз забелязвам у мъжете първо широките рамене и силните ръце. Peace
За жените - лицето.

# 30
  • Мнения: 10 758
Винаги първо гледам очите(ако е с лице към мен де Mr. Green), след това погледа ми слиза към устните.
Ако е в гръб, естествено, че ще му погледна задника.

Всъщност, това се отнася и за жените.

# 31
  • Мнения: 2 309
Комплексно и за мъже и за жени...
При жените гледам целия вид,но най-вече обръщам внимание на ръцете...ако са с надъвкани нокти ми се Sick и край.Или лятно време,като видя неизпилени пети и гаден педикюр Sick

При мъжете,макар да не е по-темата,обръщам голямо внимание на ръцете и петите...Няма нищо по-смешно от натокан пичага с неомити крака и здъвкани до дъгата нокти ooooh! Sick

Ти да не си козметичка или маникюристка,бе?Значи аз няма шанс изобщо да ти харесам.Винаги съм имала къси нокти,защото ми се чупят. Crazy Peace

Става въпрос,за резултата,от гадния навик на някои хора да си дъвчат ноктите и така лека-полека се задълбават Sick чак до кръв...бляк...

# 32
  • Мнения: 1 517
Първо цялостното излъчване. После очите, след това останалото...

# 33
  • Мнения: 5 362
Очите,даже по-точно погледа.Това е мнението и на моята половинка.

# 34
  • Мнения: 1 289
Аз при мъжете винаги гледам първо устните-може би и затова  не се насищам да целувам мъжа ми -има страхотни устни.   bouquet

А аз вчера го питах какво вижда първо у жената,а той каза,че веднага я "сканира" цялата от глава до пети.  #2gunfire

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
...веднага я "сканира" цялата от глава до пети.  #2gunfire

Това май го правят всички мъже...Усеща се като си пуснат погледчето от горе-надолу и обратно... Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 1 289
...веднага я "сканира" цялата от глава до пети.  #2gunfire

Това май го правят всички мъже...Усеща се като си пуснат погледчето от горе-надолу и обратно... Twisted Evil


Мъжка му работа......Е,ако видя някой по....засукан тип дето хваща окото и аз ще го оценя моментално.
Абе да ви кажа след като си харесам устните на един мъж,"търся" дълги пръсти и стегнат задник ОХХХХ- Добре,че мъжа ми не ме слуша кви ги плямпам  hahaha  Ама и него така го "Оцених" след скенера дето той ми направи и беше си забил погледа в деколтето ми  Joy И не на последно място гледам обувките-трябва да си личи,че си поддържа обувките,а не са кални и прашни- БРРРР гадно-дразня се на такива хора..

# 37
  • Мнения: 4 586
    Жената като видела хубав мъж, си го представяла по-добре облечен.
    Мъжът като видел хубава жена, си я представял... гола.

    Напоследък харесвам жени с мънички гърди и си мислех, че е от годините нещо, ама не. Цяло лято си  вадя очите и хляба зад един компютър и шамарите ми останали така - все едно че държа мишка. Joy

# 38
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Гледам лицето, най-общо. Няма го като отговор. След това се спускам към дупето, краката и гърдите. Ръцете най-накрая, но не по важност.  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil жените оглеждат повече - все пак е потенциална конкуренция    bouquet

# 40
  • Мнения: 1 289
Имаше един лаф :"Вземи си жена с малки ръце.Всичко,което хване ще й се струва голямо..." hahaha

# 41
  • Мнения: 1 092
очите и устните-това първо забелязвам.цялостното излъчване,облекло,маниери....
всичко има значение newsm03

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
Имаше един лаф :"Вземи си жена с малки ръце.Всичко,което хване ще й се струва голямо..." hahaha

Като го хване, ще й се стори голям...ама тя няма само да го хваща... Crossing Arms

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Очите са първи. Тоест втори - след цялостното "заснемане" от пръв поглед Wink

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Очи.

# 45
  • София
  • Мнения: 36 073
Това са отговори за мъж: дупе, гърди.... Wink
Аз гледам лицата...или първо забелязвам дрехата, ако е нещо  много хубаво и оригинално /екстравагандно и красиво/
Никога не гледам гърди и очи

# 46
  • Мнения: 155
Поздравления на всички за отговорите! Почти ми разбихте представата за първото впечатление на мъжете от една жена и обратно, което всъщност е похвално  Hug. Не само материалисти, а и дълбоко душевни наблюдатели на още по-дълбоката женска/мъжка душевност Rolling Eyes.

# 47
  • Мнения: 8 917
Това, което се забелязва - в една жена може да са подчертани красивите /защо не и грозните / очи, блузата, обувките....устни, фигура...въобще при всеки/всяка е различно Peace

# 48
  • Мнения: 677
Очите!
След тва пресата,гърдите,дупето,краката,ръцете,косата..Спирам,че мога и още..

# 49
  • Мнения: 220
Питам аз все пак ...
КОЙ Е ПЕЧЕЛИВШИЯТ ОТГОВОР В ТАЗИ АНКЕТА ,
ДРУГАРКИ И ДРУГАРИ - СКЪПИ СЪОТЕЧЕСТВЕНИЦИ. Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 50
  • Мнения: 2 006
Гледам ноктите Joy и после обувките-ако тези неща са наред значи всичко е наред Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 473
Погледът Heart Eyes Той говори преди всички останали неща. Sunglasses

# 52
Цялостната гледка,самото излъчване и след това ако си заслужава детаилно.

# 53
  • Мнения: 3 926
Явно повечето се пленяваме от погледа... а после "свенливо" свеждаме очи към дупето Mr. Green Това гледам основно и при мъжете, и при жените. Харесвам и хубави крака с тънки прасци и глезени Grinning

# 54
  • Мнения: 830
жената трябва да има излъчване и присъствие,иначе е като красива мебел

# 55
И според мен жената трябва да има излъчване и чар Grinning

# 56
  • Мнения: 2 897
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter

 Peace и аз така.после идва детайлното оглеждане Mr. Green

Мда-с третото око(дискретно) Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 382
Погледа, очите, зъбите...направо иде реч за лицето, НО....за мен е по-важно да умее да флиртува качествено, оригинално, да се долавя мирис на страст...разбирайте го както искате  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 87
жената трябва да има излъчване и присъствие,иначе е като красива мебел
...ами , че красивите мебели нямат ли излъчване...или пък не са обемни?! В крайна сметка и те служат за да се опънеш на тях...  Laughing
или ти говориш за некви каталози?!  Laughing Laughing Laughing

# 59
  • Мнения: 830
пак не си ме разбрал една жена може да е много красива,може да е като модел до не може да те жегне,пък ти пак може да се опънеш върху нея....... Laughing
Но жена с чар и присъствие ще те накара да полудееш,ще трепериш от желание да я имаш,ще се страхуваш да я докоснеш,ще идва нощем в съня ти,ще искаш да вкусиш плътта и,усните и,да галиш кожата и........айде да не продължавам Mr. Green
дано си ме разбрал-ей това е жена с присъствие и чар Wink

# 60
  • Мнения: 2 897
пак не си ме разбрал една жена може да е много красива,може да е като модел до не може да те жегне,пък ти пак може да се опънеш върху нея....... Laughing
Но жена с чар и присъствие ще те накара да полудееш,ще трепериш от желание да я имаш,ще се страхуваш да я докоснеш,ще идва нощем в съня ти,ще искаш да вкусиш плътта и,усните и,да галиш кожата и........айде да не продължавам Mr. Green
дано си ме разбрал-ей това е жена с присъствие и чар Wink

benito,  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 2 381
Първо "поемам" цялостното излъчване, после започва по-детайлно оглеждане - дупе, крака, ръце, изобщо телосложението, очи, усмивка...Става въпрос за мъже.
И аз съм така, само дето на очите, май, последно обръщам внимание, защото имам една приятелка, която все ме пита: "А, еди-кой си, с какви очи е?" и моят отговор в повечето случаи: "Ами, не знам."  Embarassed
Майтапът за малките ръчички на жените, за който пишете, всъщност е виц.
Въпрос: - Какъв е идеалът на мъжете за жена?
Отговор: - Ниска, с малки ръце и акъл на 1 - 2-годишно дете.
Въпрос: - Защо?
Отговор: - Ниска, та като седи мъжа, да може да си слага бирата на главата й. С малки ръце, та всичко, което хване да й изглежда голямо и с акъл на 1 - 2-годишно дете - защото те лапат всичко.

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 10:16 от kia

# 62
  • Мнения: 4 754
Дупето Peace

# 63
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Усмивката,поне така казва мъжо!

# 64
  • Мнения: 61
очите и устните.

Общи условия

Активация на акаунт