Какво у жената...

  • 4 462
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 36 163
Това са отговори за мъж: дупе, гърди.... Wink
Аз гледам лицата...или първо забелязвам дрехата, ако е нещо  много хубаво и оригинално /екстравагандно и красиво/
Никога не гледам гърди и очи

# 46
  • Мнения: 155
Поздравления на всички за отговорите! Почти ми разбихте представата за първото впечатление на мъжете от една жена и обратно, което всъщност е похвално  Hug. Не само материалисти, а и дълбоко душевни наблюдатели на още по-дълбоката женска/мъжка душевност Rolling Eyes.

# 47
  • Мнения: 8 917
Това, което се забелязва - в една жена може да са подчертани красивите /защо не и грозните / очи, блузата, обувките....устни, фигура...въобще при всеки/всяка е различно Peace

# 48
  • Мнения: 677
Очите!
След тва пресата,гърдите,дупето,краката,ръцете,косата..Спирам,че мога и още..

# 49
  • Мнения: 220
Питам аз все пак ...
КОЙ Е ПЕЧЕЛИВШИЯТ ОТГОВОР В ТАЗИ АНКЕТА ,
ДРУГАРКИ И ДРУГАРИ - СКЪПИ СЪОТЕЧЕСТВЕНИЦИ. Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 50
  • Мнения: 2 006
Гледам ноктите Joy и после обувките-ако тези неща са наред значи всичко е наред Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 473
Погледът Heart Eyes Той говори преди всички останали неща. Sunglasses

# 52
Цялостната гледка,самото излъчване и след това ако си заслужава детаилно.

# 53
  • Мнения: 3 926
Явно повечето се пленяваме от погледа... а после "свенливо" свеждаме очи към дупето Mr. Green Това гледам основно и при мъжете, и при жените. Харесвам и хубави крака с тънки прасци и глезени Grinning

# 54
  • Мнения: 830
жената трябва да има излъчване и присъствие,иначе е като красива мебел

# 55
И според мен жената трябва да има излъчване и чар Grinning

# 56
  • Мнения: 2 897
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter

 Peace и аз така.после идва детайлното оглеждане Mr. Green

Мда-с третото око(дискретно) Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 382
Погледа, очите, зъбите...направо иде реч за лицето, НО....за мен е по-важно да умее да флиртува качествено, оригинално, да се долавя мирис на страст...разбирайте го както искате  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 87
жената трябва да има излъчване и присъствие,иначе е като красива мебел
...ами , че красивите мебели нямат ли излъчване...или пък не са обемни?! В крайна сметка и те служат за да се опънеш на тях...  Laughing
или ти говориш за некви каталози?!  Laughing Laughing Laughing

# 59
  • Мнения: 830
пак не си ме разбрал една жена може да е много красива,може да е като модел до не може да те жегне,пък ти пак може да се опънеш върху нея....... Laughing
Но жена с чар и присъствие ще те накара да полудееш,ще трепериш от желание да я имаш,ще се страхуваш да я докоснеш,ще идва нощем в съня ти,ще искаш да вкусиш плътта и,усните и,да галиш кожата и........айде да не продължавам Mr. Green
дано си ме разбрал-ей това е жена с присъствие и чар Wink

Общи условия

Активация на акаунт