Какво у жената...

  • 4 452
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Винаги първо гледам очите(ако е с лице към мен де Mr. Green), след това погледа ми слиза към устните.
Ако е в гръб, естествено, че ще му погледна задника.

Всъщност, това се отнася и за жените.

# 31
  • Мнения: 2 309
Комплексно и за мъже и за жени...
При жените гледам целия вид,но най-вече обръщам внимание на ръцете...ако са с надъвкани нокти ми се Sick и край.Или лятно време,като видя неизпилени пети и гаден педикюр Sick

При мъжете,макар да не е по-темата,обръщам голямо внимание на ръцете и петите...Няма нищо по-смешно от натокан пичага с неомити крака и здъвкани до дъгата нокти ooooh! Sick

Ти да не си козметичка или маникюристка,бе?Значи аз няма шанс изобщо да ти харесам.Винаги съм имала къси нокти,защото ми се чупят. Crazy Peace

Става въпрос,за резултата,от гадния навик на някои хора да си дъвчат ноктите и така лека-полека се задълбават Sick чак до кръв...бляк...

# 32
  • Мнения: 1 517
Първо цялостното излъчване. После очите, след това останалото...

# 33
  • Мнения: 5 362
Очите,даже по-точно погледа.Това е мнението и на моята половинка.

# 34
  • Мнения: 1 289
Аз при мъжете винаги гледам първо устните-може би и затова  не се насищам да целувам мъжа ми -има страхотни устни.   bouquet

А аз вчера го питах какво вижда първо у жената,а той каза,че веднага я "сканира" цялата от глава до пети.  #2gunfire

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
...веднага я "сканира" цялата от глава до пети.  #2gunfire

Това май го правят всички мъже...Усеща се като си пуснат погледчето от горе-надолу и обратно... Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 1 289
...веднага я "сканира" цялата от глава до пети.  #2gunfire

Това май го правят всички мъже...Усеща се като си пуснат погледчето от горе-надолу и обратно... Twisted Evil


Мъжка му работа......Е,ако видя някой по....засукан тип дето хваща окото и аз ще го оценя моментално.
Абе да ви кажа след като си харесам устните на един мъж,"търся" дълги пръсти и стегнат задник ОХХХХ- Добре,че мъжа ми не ме слуша кви ги плямпам  hahaha  Ама и него така го "Оцених" след скенера дето той ми направи и беше си забил погледа в деколтето ми  Joy И не на последно място гледам обувките-трябва да си личи,че си поддържа обувките,а не са кални и прашни- БРРРР гадно-дразня се на такива хора..

# 37
  • Мнения: 4 586
    Жената като видела хубав мъж, си го представяла по-добре облечен.
    Мъжът като видел хубава жена, си я представял... гола.

    Напоследък харесвам жени с мънички гърди и си мислех, че е от годините нещо, ама не. Цяло лято си  вадя очите и хляба зад един компютър и шамарите ми останали така - все едно че държа мишка. Joy

# 38
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Гледам лицето, най-общо. Няма го като отговор. След това се спускам към дупето, краката и гърдите. Ръцете най-накрая, но не по важност.  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil жените оглеждат повече - все пак е потенциална конкуренция    bouquet

# 40
  • Мнения: 1 289
Имаше един лаф :"Вземи си жена с малки ръце.Всичко,което хване ще й се струва голямо..." hahaha

# 41
  • Мнения: 1 092
очите и устните-това първо забелязвам.цялостното излъчване,облекло,маниери....
всичко има значение newsm03

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
Имаше един лаф :"Вземи си жена с малки ръце.Всичко,което хване ще й се струва голямо..." hahaha

Като го хване, ще й се стори голям...ама тя няма само да го хваща... Crossing Arms

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Очите са първи. Тоест втори - след цялостното "заснемане" от пръв поглед Wink

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Очи.

Общи условия

Активация на акаунт