Въпрос за цитрусите?

  • 1 662
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Чувала съм ,че кафето пречи за усвояване на калций от организма ,но за цитрусите за първи път го чувам. newsm78
Когато бях бременна хапвах всякакви плодове без ограничения.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
През бременността могат да предизвикат ужасни киселини.......

# 17
  • Мнения: 509
И аз за първи път го чувам това.Не знам дали има нещо вярно,но аз по време на бременнотта,а и сега ги ям в огромни количества.

# 18
  • Мнения: 1 733
И аз не съм чувала такова нещо. Докато бях бременна си ядях всякакви плодове, вкл. цитруси. Знам, че не е добре да се ядат цитруси докато кърмиш, защото са алергени.

# 19
  • Мнения: 178
А аз съм на мнение да си хапвате каквото ви се яде, да си пийвате каквото ви се пие и ако ви се допуши ...запалете си!! Имам ги две и не съм се лишавала от нищо...Организма си знае работата...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 827
Колко портокали и мандарини изядох в края на бремеността си,май за цял живот съм си наваксала с цитрусите Mr. Green.

# 21
  • Мнения: 5 362
ShockedНово двайсет! Simple Smile
 През бременноста ядях огромно количество цитруси!Те са полезни, а не вредни!
Peace

# 22
  • Мнения: 4 629
Не го бях чувала това  Crazy

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
докато бях бременна, що портокали/грейпфрути/мандарини изядох..., не е истина просто.
Като чуя такива "компетентни" изказвания, чак се потрисам, бррррр...
Аман от глупости..

# 24
  • Мнения: 14 654
много смешен съвет. самият портокал съдържа много калций, морковите също съдържат много калций, и то много по-лесно усвоим от този в млечните продукти, не можеш да предозираш портокалите Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 134
Portokalite sa edin ot osnovnite iztochnici na folieva kiselina/zatova si hapvanite bez ugriz Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 1 252
Като бременна изядох "един ТИР"с грейпфрути. Всяка сутрин съпругът ми ми правеше 1 литър фреш от грейпфрут (+лимон или портокал). В останалото време ядях нон стоп цитруси. Когато гинекологът ми разбра похвали съпруга ми и ми каза, че не е необходимо да пия витамини. И за цялата бременност си останах само с 20-тина таблетки фолиева киселина. Не съм пила други хапове.

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
докато бях бременна, що портокали/грейпфрути/мандарини изядох..., не е истина просто.
..........................
Един тир с цитруси изядох, много ми се хапваха!  Laughing

# 28
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
За пръв път чувам такова нещо, не мисля че има проблем да си ядеш  Peace

# 29
  • Мнения: 3 092
Толкова цитруси изядох като бременна , че като се сетя свят ми се завива Shocked
Странен съвет са ти дали  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт