🤍 Ергенът 🤍

  • 107 344
  • 1 976
  •   1
Отговори
# 1 965
  • SF
  • Мнения: 21 167
Кой ще прави новата тема?

# 1 966
  • Мнения: X
Кой ще прави новата тема?

Засега не мога да организирам никого. Писах тук-там, и теб те споминах по-рано... Имаме време до сряда може би, да намерим кой да пусне нова, защото четвъртък доколкото разбрах ще е новият епизод, не в събота.

# 1 967
  • Мнения: 3 416
Видеото на въпросната Зори ми дава грешка.

# 1 968
  • Мнения: X
Видеото на въпросната Зори ми дава грешка.

Може да го е изтрила. Майка ѝ няма бизнес ум. Не всяка майка става за мамаджер. Joy Я на Габито - и тя стана известна. Пу пу.

# 1 969
  • Мнения: 1 671
Моля , не пишете много, че утре да не чета 5 стр.
Добре, изтрих ги
Прави сте

# 1 970
  • Мнения: 2 916
Ама е смел. Има данни с тая змия, дето стиска и той да стане известен. В *България търси талант* за нула време ще добие и той популярност като Габка.

# 1 971
  • Мнения: X
Момчето вина няма. Харесва ми, обаче, че и той, и тя, качват открито снимки заедно.

Лайфстайлът му не го разбирам, познати до близки до неговите килограми никога не съм имал, не бих се оставил и да ги стигна, обаче те може да са и от здравословни проблеми.

И аз го видях от нейният профил, младо момче, уж се опитва да върти бизнес... нека е живо и здраво. Ние можем да му пожелаем да си намери друга приятелка.

# 1 972
  • Мнения: 2 062
Майката на Габриела явно също е неадекватна. Аз бих потънала от срам, ако имам дъщеря, която обижда други жени в ефир и говори как си разтваря краката.

Габриела вместо да пише обяснение, трябваше да каже едно "извинявай" на тези, които обиди.

# 1 973
  • Мнения: X
А оная, дето изкочи от колата с 2 чаши? Аз не знам той как отпи - аз не бих. Не че ще сложи наркотик вътре, ама може да се е изплюла, тя беше много неадекватна. Joy и въобще, как се е стърпяла да не ги изпие, докато пътува към Ергена?

# 1 974
  • София
  • Мнения: 22 945
Би трябвало по договор да им е забранено да качват такива снимки, докато не се излъчи целият формат.

# 1 975
  • SF
  • Мнения: 21 167
Направих нова тема, да се преместим там! Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/?topic=1413535.new#new

# 1 976
  • Варна
  • Мнения: 10 552
Те я плюят, тя си мисли, че дъжд вали

Общи условия

Активация на акаунт