Животът ми с него е кошмарен..

  • 9 523
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 62 595
Само не разбирам каква е връзката със случая на авторката.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 14 555
И на практиката го приспива.😁😉
Анди, показва перспективата на авторката.

# 137
  • София
  • Мнения: 12 006
Само не разбирам каква е връзката със случая на авторката.
Че и двете съзнателно са родили, от човек, на който му е през... и за половинката и за бебето. И на двете на мъжете бебетата им пречат.

# 138
  • София
  • Мнения: 62 595
То да са само тези мъже. На повечето мъже бебетата им пречат, особено когато бебетата са бебета. Ако чакат жените на мъжете бебетата да не им пречат, нямаше да се родят поне 70 процента от бебетата.

# 139
  • Мнения: 15 178
Този довод, че ако чакали х, у и й, нямало да се родят бебета, никак не ми се вижда реалистичен. Ще се родят малко по-късно.

# 140
  • София
  • Мнения: 62 595
Живата реалност е. Хората не искат да чакат "по-късно".

# 141
  • Мнения: 15 178
Да де. На жените им тиктака часовникът и си мерят семействата, мъжете искат секс и си мерят гаджетата.

# 142
  • София
  • Мнения: 13 706
Откъде стана ясно, че му пречи бебето? Той недоволства, че тя го преобува бавно. Тя му пречи, а не бебето.

# 143
  • Мнения: 12 923
Бях питала психотерапевт за нещо, което не разбирам: как е възможно образована и успешна жена да търпи мъж-насилник и как се връзват тези двете неща - силния характер и примиряване в личния живот.
Тези не са точно такива случаи, не са за насилници. И все пак силни жени се примиряват с напълно неудовлетворителна връзка.
Ами, оказва се, че често се среща. Въпросните силни жени си имат някакви дефицити, които се разпространяват само в личния живот, иначе са си съвсем ок за всичко друго.

# 144
  • София
  • Мнения: 12 006
Откъде стана ясно, че му пречи бебето? Той недоволства, че тя го преобува бавно. Тя му пречи, а не бебето.
По нейни думи той и крещял, когато нощно време тя сменя памперса и бебето се разплаче, т.е. дразни го, че бебето се разплаква нощем и му нарушава съня. Та тя се вайка, че била сънена и не можела по-бързо да го смени, без бебето да се разплаче, вместо да му го остави той да сменя нощем, да видим дали пък дори и за 1 мин. няма да ревне. То на едно бебе му трянват 3 секунди голо и ревнало, ако ще реве.

# 145
  • София
  • Мнения: 13 706
Ми може да не иска детето му да плаче. Да му е жал.

# 146
  • София
  • Мнения: 12 006
Ми може да не иска детето му да плаче. Да му е жал.
Satisfied Мда, може това да е дерта му Satisfied Тогава може да пробва той да преобува нощем, без да разплаче бебето Sunglasses За килограмите на жена му - сигурно мисли за нея от здравословна гледна точка, та я пита кога щяла да отслабне. Загрижен мъж. Grinning

# 147
  • София
  • Мнения: 13 706
Абсолютно!
Simple Smile
Между другото, авторката не пише вече в никоя от темите си след момента с осоляването.

# 148
  • Мнения: 18 386
Замислих се, че тя и майка ми ме е питала кога ще отслабна и ми е мърморела по-бързо да преобличам бебето, че ще настине. Не ме обича. Cry

# 149
  • Мнения: 15 178
Психологическо насилие ти упражнява. Пусни тема.

Общи условия

Активация на акаунт