Мнения за неелитни училища след седми клас в София- Тема 5

  • 65 279
  • 759
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 055
А знаете ли какво имат предвид под "предприемачество"? Нещо с ИТ ли е, икономическо ли е?
За 19-то четох подобни проблеми с математиката. Дано някой се включи тук.

На 19-то куцото е, че 8-ми клас са подготве по АЕ, обаче след това не учат никакви предмети на английски. Приятелят на сина ми учи точно там и иска да идва в 127-мо. Определено 127-мо е по-добре.

За 127-мо да кажа, че ние сме математическа паралелка и сме единствения клас, който учи математиката по различен учебник. След нашия випуск няма да имат математически паралелки повече.

Аз, лично, не държа предметите да се учат на английски език. По-скоро е добре да има добро ниво и на другите предмети - особено като БЕЛ и математика.
Колкото до математическата паралелка в 127-мо, доколкото разбирам полза от нея няма, щом няма добри учители по математика....Та, добре е, че са я махнали, да не объркват хората.

# 226
  • Мнения: 349
Моля, за впечатления за бившия ТОХ на Сливница? Ако някой знае коя паралелка е най-предпочитана, как е дисциплината? Въобще малко повече подробности, ако имате? Благодаря

# 227
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 019
Айде, не остана... Ще ми се вече да са минали, че вкъщи напрежението се реже с нож Sad

# 228
  • Мнения: 7 473
Айде, не остана... Ще ми се вече да са минали, че вкъщи напрежението се реже с нож Sad
               Ооооо,това още е нищо! Да не те плаша,ама чакаш точки,смяташ като луд,чакаш първо класиране и направо шестица от тотото ,ако то ви устройва.След това второ,че после трето - тук дали да изтегля документите или не!?! Докато не се запишете напрежението расте и не само се реже с нож,ами направо трещи.

# 229
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 019
Факт е,че има дилеми и напрежение,на поне изпитите са минали. Това е! Повторение няма и каквото са направили това е. Без училище никой няма да остане.

# 230
  • София
  • Мнения: 508
Факт е,че има дилеми и напрежение,на поне изпитите са минали. Това е! Повторение няма и каквото са направили това е. Без училище никой няма да остане.

Точно! Да минават вече, че от седмица не съм спала нормално Sad

# 231
  • София
  • Мнения: 2 166
Късмет на всички днес! Дано всяко дете е доволно от представянето си! Purple Heart

# 232
  • София
  • Мнения: 2 011
Здравейте, някой има ли по-пресни впечатления от Първо СОУ "Пенчо Славейков"? Че от малкото мнения, които намерих в гугъл ми се изправи косата, а го обмислях за резервен вариант.

# 233
  • София
  • Мнения: 2 166
Здравейте, някой има ли по-пресни впечатления от Първо СОУ "Пенчо Славейков"? Че от малкото мнения, които намерих в гугъл ми се изправи косата, а го обмислях за резервен вариант.
Какви са мненията в Гугъл? Училище си е прекрасно. Аз лично съм много доволна. Детето ми се чувства прекрасно там. Всяко едно училище го създават предимно нашите деца. Simple Smile

# 234
  • Мнения: 752
И моят син е в 1-во, 11кл.Добро, нормално училище е.И ние сме доволни.

# 235
  • София/Благоевград
  • Мнения: 363
Здравейте! Моля, за мнение за 81 СУ в Младост. Ако тук има родители чиито деца учат там ще се радвам да споделят впечатления.
Другото училище от което се интересувам е Гимназия по фризьорство и козметика Княгиня Евдокия, паралелките Индустриални отношения, Икономическо информационно осигуряване и Термални спа процедури. Благодаря!

# 236
  • София
  • Мнения: 23 130
Благодарение на една мила съфорумка попаднах в тази тема и се нареждам да следя.
Дъщеря ми очаква минимум 70 т от БЕЛ, за математиката, ако изкара 60 ще е чудо. Затова ще черпя мнения от тук.
Намеренията ни са да я запишем още на първо класиране, тъй като заминаваме извън страната на почивка. В най-най-лошия случай ще упълномощим нотариално майка ми да я запише на второ класиране.

И моят син е в 1-во, 11кл.Добро, нормално училище е.И ние сме доволни.
И на моя близка приятелка дъщеря й учи в това училище и си го харесва много. Така че училището ни стои като вариант.

Успех на всички деца на изпита по математика утре. Hug

# 237
  • Мнения: 304
Моята дъщеря завърши тази година, затова просто идвам с едно хубаво мнение за 157 ГИЧЕ, от което сме изключително доволни, испанският го говори перфектно, а балът не е особено висок. За сметка на това обаче резултатите от матурите на целия ѝ клас са чудесни - най-ниската оценка по български език е 4.30.

# 238
  • Мнения: 2 905
Здравейте! Моля, за мнение за 81 СУ в Младост.

Голямо текучество на учители, поради некачествено ръководство. Това мога да кажа за прогимназиален етап. Не вярвам по-нагоре да е по-различно....

# 239
  • Мнения: 4 915
157мо е едно доста подценявано училище, като съдя по ниския бал, с който се влиза. Но на ДЗИ поредни години децата се прадставят доста добре, следя класациите.

Общи условия

Активация на акаунт