"В Добрич срещичка гласим,дано да я осъществим"(16)

  • 12 607
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 827
Здрасти...

Благодаря за съвета   , не се бях сетила   Дръпнах си от интернет един караоке прейър и около 40 български, руски, английски и италиански шлагела,но никъде няма поп-фолк  Twisted Evil , а за по-голямата част от компанията купон без фолк, не е купон  Laughing Но нищо ще карат без фолк,  само ще го слушат и ще се надвикват със тонколоните  Joy  Whistling  Party
аз пък неможах да намеря Thinking..сигурно не задавам правилно...би ли споделила как се казва програмката Confused

че за фолкманяците не е нужно кареоке...не знаят ли те текстовете наизуст Mr. Green

# 211
  • Мнения: 3 810
докато не съм си забравила предложението за темичка, да го напиша:

Добрич- чакаме да завали снега, но само листа валят засега(17)

A ето и едно танцевално поздравче от нас
Дано всички имат Медия Плеър, че да може да се види...
Извинявам се, но не можах да го обърна на височина...

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 15:44 от mimi_kir

# 212
  • Мнения: 147
mama_Blue, влез в сайта http://www.bgkaraoke.hit.bg там има бг караоке шлагери и караокета на рески и английски език. Има и линк към програмага  VanBasco Karaoke Player.
А тук http://karaoke.start.bg/ има линкове към различни програми и песни    bouquet

# 213
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мамчета има ли желаещи за пускане на новата тема???
Има време помислете. Като гледам как бързо пише те скоро ще стане.

# 214
  • Мнения: 377
Мими при мен не тръгна -жалко.Някой има ли представа колко часа е изпита за компютърна грамотност?

# 215
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте и от мен.
Аз съм в тежка психологическа криза, тъй като ми предстои да взема много важно решение за професионалния ми "живот". Обмислям тотална промяна, и само трябва да кажа ДА.
Много ми е трудно, бъдете мислено с мен, моля ви!!!

Лека вечер на всички!

# 216
  • Мнения: 4 392
Здравейте момичета!

Във вторник вечерта се върнахме, но едва днес намерих време да вляза във форума. Симона на другата сутрин се събуди с Т и течащ нос. Добре, че не е висока. Максимумът беше 38,3. Не съм давала нищо температуропонижаващо и започна да спада сама.

Иначе в Нова Загора прекарахме страхотно. Вкъщи беше лудница с толкова много дечурлига на едно място, но беше весело. Laughing Заведох Моната на конната база до нас, за да я кача на коня, но тя нещо се уплаши от голямото животно hahaha и само аз се качих Joy.

Разгледах  снимките от срещата. Много сте хубави всичките. Heart EyesРадвам се,че сте си прекарали добре. Изпуснах ви за малко, но другия път вече съм на линия ( ако не хукнем пак нанякъде....)

На всички с проблеми, свързани с работата, пожелавам успех. Дано идущата ( а и остатъка от настоящата) година да бъде успешна за тях! Peace
Тези дни започвам да украсявам за Коледа. Grinning

# 217
  • Мнения: 147
Някой има ли представа колко часа е изпита за компютърна грамотност?
За начална компютърна грамотност ли  newsm78 Ако е за това преполагам, че не повече от 1ч.-1.30. На такива изпити обикновенно се дава тест и някаква практическа задача, които никак не са трудни  Laughing   bouquet Успех!  Peace

# 218
  • Мнения: 2 827
mama_Blue, влез в сайта http://www.bgkaraoke.hit.bg там има бг караоке шлагери и караокета на рески и английски език. Има и линк към програмага  VanBasco Karaoke Player.
А тук http://karaoke.start.bg/ има линкове към различни програми и песни    bouquet

много благодаря  Aislin   Hug

# 219
шанс не можах да дойда на срещата (: мъчно ли ви беше за мене ?

# 220
  • Мнения: 3 810
bcll7r , Ако се представиш, обещаваме да ти кажем! Wink

# 221
  • Добрич
  • Мнения: 958
Мими, ти какво правиш в тези късни доби  Thinking

# 222
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Мими, ти какво правиш в тези късни доби  Thinking

Ами ти?  Wink  Wink

Съвсем оспамихме темата, ей.

Хайде на кафето   food010 kaffeetrmker_2 Coffee, добро утро и лек ден от мен! Стискайте ми палци!!!


Amarenke, добре си дошла отново на добруджанска земя!  bouquet

# 223
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро на всички Hug
Анупка,мерси за кафето.Стискам ти палци Peaceдано вземеш правилното решение !!!Човек нетрябва да се плаши от промените,те в повечето случаи са за добро Wink
Хайде до после  bouquet

# 224
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добро утро
kemi и mimi_kir вие мъже нямате ли???
Amarena добре дошла
gabriel2 на теб какво не ти тръгва? Питай тук има толкова много майки все някой ще ти обясни.Аз сама се научих на доста неща,което не мие ясно питам.
И сега ще питам пак нещо дано да има някой да ми помогне.
Купих ме SONY PlayStation 2 на племенника ми за подарък за рождения ден.Сложиха му чип.
И ме интересува от ФТП-то мога ли да тегля игрички и да му ги записвам??? Ми то там има много

Общи условия

Активация на акаунт