Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 17

  • 65 163
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 247
А има ли някоя от вас с поставени мрежи, които след 6 месеца все още не са се разградили и ги усещате при пипане?
Аз не мисля ,че ще се разградят. Но да си каже честно ,и не искам. С по- големи кубици ,ще увиснат по бавно във времето . За мен мрежите са една добра поддръжка.
А те дали се виждат на ехограф .
Виждат се и то много добре. По принцип би трябвало да се разграждат, но при мен не са се, а кофтито е, че ги усещам и с ръка.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 959
А има ли някоя от вас с поставени мрежи, които след 6 месеца все още не са се разградили и ги усещате при пипане?
Аз не мисля ,че ще се разградят. Но да си каже честно ,и не искам. С по- големи кубици ,ще увиснат по бавно във времето . За мен мрежите са една добра поддръжка.
А те дали се виждат на ехограф .
Виждат се и то много добре. По принцип би трябвало да се разграждат, но при мен не са се, а кофтито е, че ги усещам и с ръка.
Бях на ехограф около две години след поставянето, доктора каза, че мрежи не се виждат и са се разградили.

# 32
  • Мнения: 78
Здравейте,
Аз съм една от тези, които споделиха мнение за д-р Стоянов.
Допада ми, била съм на консултация.
НО и според мен е стратегия.
За консултациите, бих се съгласила, че са отложени. За операциите - насилва се
Не ми е ок, да накараш пациент, да пие лекарства, за да се съобрази с датата.
Не ми е ок, да го накараш да изчака, с година, желана интервенция.
Прави го популярен това, че пишещите, тук, чакат много и имат много време да четат и пишат.

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте!
Нова съм във форума ,доста изчетох и имам питане.
Дали има някой ,опериран  скоро при Янков клиника Дивна ,за да получа малко инфо.
Бях на консултация при Заякова, предложението и беше Motiva анатомични 280 cc.,след прегледа останах с доста неизвестни и се върнах за 2-ри,същото се повтори .Продължех със следващите набелязани лекари.
Та Янков вчера ми предложи motiva anatomical 320,340,390 и Ergonomix 325,350,380.
 Чакам си и консултацията при Др.Хатър и евентуално при Стоянов ако изобщо се свържа с тях понеже явно покрай празниците не вдигаха телефона.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 750
Пиши на Хатър на Вайбър, ще ти отговори при първа възможност.
Този Янков за пръв път го чувам, нямам спомен да сме го обсъждали тук. Как реши да отидеш на консултация при него?

# 35
  • Мнения: 581
Янков е във Варна нали така? според мен недейте при Заякова …

# 36
  • Мнения: 72
Динев също оперира във Варна, ако имате интерес проучете го, познавам две дами доволни от него, които му се довериха за смяна на импланти. Лично аз не съм се срещала с него за консулт и не мога да бъда по- изчерпателна. Подкрепям последното мнение за Заякова, отзивите не са положителни. Янков отдавна не беше споменаван тук, за него не съм чувала негатив, напротив. Изчакайте си другите две мнения и така ще прецените. Не бързайте с избора на лекар, ще си усетите вашия:)

# 37
  • Мнения: 4
За Янков мога да кажа ,че прегледа беше повече от задоволителен ,обяснения,позитиви ,негативи ,всичко беше обяснено с термини( около 1 час  
беше прегледа) .Но.... това което ме притесни е че каза ,че когато оперира повреме на операцията решава до колко дълбоко да постави импланта (частично в мускула или под него) пишело го в двустранния договор .Иначи казвам ви останах изненадващо впечетлена от държанието му като лекар.За това търсих някой със скорошно мнение.Иначе чакам другите прегледи и по конкретно др Хатър.
Др Динев оперира моя приятелка,от наблюдение казвам че не бих при него,не че не е доволна,но  дренаж е нямало , не съм фен и на идеята да те налеят с колкото се може повече кубици...

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 08:50 от ЕлИтОо

# 38
  • Мнения: 177
Момичета, бихте ли споделили тези от вас, които са с импланти 5-10-15 години има ли ли сте проблеми с тях? Имам час за операция, но започвам много да се притеснявам...

# 39
  • Мнения: 2 014
Моите са на почти 11г. и не са ми създавали проблем. Имам приятелка с импланти на 10г и тя е ок. Имам доста оперирани познати, освен естетични, не съм чувала други оплаквания.
Аз в никакъв случай не съжалявам, че се подложих на операция, защото ги имам за протези, които заместват нещо ужасяващо грозно и почти липсващо. Но съветвам жените, които имат прилични естествени гърди да не се оперират. От естественото по-хубаво няма, пък и си е абонамент за хирурзите до живот.
Дето се вика: аз съм силиконка, която е против силикона😂

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 23:43 от Чисто луда

# 40
  • Мнения: 34
Здравейте дами,
Имате ли идея дали цените при Стоянов  са увеличени?

# 41
  • Мнения: 44
Здравейте,следя темата от известно време.
Минах консултация и моята дата наближава.
Вълнувам се  и се притеснявам едновременно.
Някоя от вас оперирала ли се е при д-р Кънев в болница Вита?

# 42
  • Мнения: 58
Моите са на почти 11г. и не са ми създавали проблем. Имам приятелка с импланти на 10г и тя е ок. Имам доста оперирани познати, освен естетични, не съм чувала други оплаквания.
Аз в никакъв случай не съжалявам, че се подложих на операция, защото ги имам за протези, които заместват нещо ужасяващо грозно и почти липсващо. Но съветвам жените, които имат прилични естествени гърди да не се оперират. От естественото по-хубаво няма, пък и си е абонамент за хирурзите до живот.
Дето се вика: аз съм силиконка, която е против силикона😂
А дали провисват след години? До колко се променят във времето?Много се притеснявам,понеже съм с 490сс. дали няма след 2-3 години да си ги търся на пъпа. Моите са на 9 месеца ,и още ме е страх да сложа някакъв по-секси дантелен сутиен ,да не изпаднат надолу 🤷🏽‍♀️😁

# 43
  • Мнения: 2 014
Имплантите ми не. Даже ми се искаше да са мръднали 1см надолу, ама не са. Моята си тъкан съвсем малко увисна и то при положение, че съм винаги, ви-на-ги със сутиен. Даже за тренировки яко ги пристягам.
Но то си зависи от кой и как са поставени. Моята докторка ми ги е заварила според мен. 😂
Имам познати оперирани при друг на които поувиснаха и съм сигурна, че не са им изцяло подмускулно.
Ако са изцяло под мускула, няма как да увиснат. Може да увисне жлезата с кожата, но имплантът не.
Ако стегнете силно гръдния мускул и имплантът се повдигне и деформира отдолу, значи са изцяло. При мен поне се получава и като направя тая работа, веднага си виждам старите чушки отгоре, които ясно се открояват😆

Последна редакция: сб, 08 яну 2022, 15:37 от Чисто луда

# 44
  • Мнения: 76
Здравейте,следя темата от известно време.
Минах консултация и моята дата наближава.
Вълнувам се  и се притеснявам едновременно.
Някоя от вас оперирала ли се е при д-р Кънев в болница Вита?
Аз преди 10 месеца. Оперира заедно с Христов. Много съм доволна и от двамата и като отношение и като изпълнение.

Общи условия

Активация на акаунт