Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 17

  • 65 002
  • 770
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 44
Здравейте,следя темата от известно време.
Минах консултация и моята дата наближава.
Вълнувам се  и се притеснявам едновременно.
Някоя от вас оперирала ли се е при д-р Кънев в болница Вита?
Аз преди 10 месеца. Оперира заедно с Христов. Много съм доволна и от двамата и като отношение и като изпълнение.

Благодаря за отговора.
Питам понеже не съм правила консултация с друг,допадна ми веднага,а тук в различните коментари по темата чета,че повечето са направили повече от една консултация преди да вземат решение.
Би ли ми казала каква е марката,на която се спря,кубици,профил,както и начален старт.
Благодаря предварително.

# 46
  • Мнения: 76
Цитат
Благодаря за отговора.
Питам понеже не съм правила консултация с друг,допадна ми веднага,а тук в различните коментари по темата чета,че повечето са направили повече от една консултация преди да вземат решение.
Би ли ми казала каква е марката,на която се спря,кубици,профил,както и начален старт.
Благодаря предварително.

Аз също направих консултации с трима, но само той ме спечели. Ако го усещаш, че е твоят доктор, няма нужда да се объркваш само с още консултации. В случай на съмнение, тогава да.
Аз сложих 425сс среден профил (demi) Мотива Ергономикс. Стартът ми беше малка чашка А. В момента съм D, но в никакъв случай не изглеждат големи, съвсем нормални и естетични са. Основата на гърдата ми е 13см и Кънев ме посъветва да сложим импланти, които отговарят точно на тази основа за най-естетичен резултат. Аз в началото се дърпах и исках по-малки, но сега се радвам, че го послушах.

# 47
  • Мнения: 44
Датата ми е 24.01,седмица преди това трябва да си направя изследванията понеже не съм от София и да се чуя пак с Кънев за да потвърдя,че всичко е ок.
Избрах Политех 445 висок профил анатомични по негова препоръка,каза че не съм за кръгли.А за кубиците ме остави да избера между 395 и 445,аз избрах 445 основа 13,старт нула,чашка А,под гръдна 75.
Дано всичко да е наред до датата,доста се притеснявам да не се случи нещо,което да обърка плановете ми.От две седмици се обади мой стар здравословен проблем свързан с дясната ми ръка,която изтръпва име наболява от нерв,който на периоди ми се възпалява.Другата седмица имам час за невролог да видим какво ще каже.

Последна редакция: сб, 08 яну 2022, 18:18 от bubanka

# 48
  • Мнения: 76
Избраният размер е чудесен за мерките ти и ще станат много хубави.
Дано всичко да е наред с ръката. Успех!

Последна редакция: сб, 08 яну 2022, 18:17 от bubanka

# 49
  • Мнения: 416
Здравейте дами,
Имате ли идея дали цените при Стоянов  са увеличени?

Лятото цената за анатомични импланти беше 4900 €. В сайта на Есте клиник има цени на всички операции, които правят, проверете там за най-актуална информация.

# 50
  • Мнения: 1 020
Моите са на 12 години вече и както казва Чисто луда за нейните, така и само моите са увиснали леко, импланта е бетон.

Моите са на почти 11г. и не са ми създавали проблем. Имам приятелка с импланти на 10г и тя е ок. Имам доста оперирани познати, освен естетични, не съм чувала други оплаквания.
Аз в никакъв случай не съжалявам, че се подложих на операция, защото ги имам за протези, които заместват нещо ужасяващо грозно и почти липсващо. Но съветвам жените, които имат прилични естествени гърди да не се оперират. От естественото по-хубаво няма, пък и си е абонамент за хирурзите до живот.
Дето се вика: аз съм силиконка, която е против силикона😂
А дали провисват след години? До колко се променят във времето?Много се притеснявам,понеже съм с 490сс. дали няма след 2-3 години да си ги търся на пъпа. Моите са на 9 месеца ,и още ме е страх да сложа някакъв по-секси дантелен сутиен ,да не изпаднат надолу 🤷🏽‍♀️😁

# 51
  • Мнения: 2 124
Аз пак да си питам, спите ли по корем с имплантите?

Диана, как си месец след операцията? Сподели Simple Smile

Аз харесвам гърдите да са леко увиснали. Естесвеният голям бюст винаги е леко надолу, не стоят като дини и да почват от раменете. Не харесвам гърди тип Плейметки.

# 52
  • Мнения: 1 982
Аз не спя по корем, защото не обичам, приятелката ми с 10годишните импланти спи и няма проблем.
Когато имплантът си седи под мускула, откъдето не може да мръдне, а жлезата увисне, гледката е покъртителна🙄
Затова съм денонощно със сутиен.

# 53
  • Мнения: 2 124
Аха, ясно. Аз жлеза почти нямам, само кожа (с нулев старт съм), явно затова и не разбрах притесненията ти. В този случай да, права си.

Много ми е важно да знам, че ще мога да спя по корем и затова така чакам и други да сполят, понеже ако не става - даже и на консултация няма да отида Joy

# 54
  • Мнения: 1 020
Аз не спя, защото не обичам, но иначе мога и нямам никакъв проблем.

# 55
  • Мнения: 1 982
То си има жени, които не са предразположени към птоза и за тях няма опасност, дори да не са постоянно със сутиен. Такива като мен трябва да пазят чушките😂
Аз още не мога да си обясня, как през бремеността, малките ми семпли гърди се разпънаха и после изобщо не се прибраха, приличаха на употребена найлонова торбичка. А огромният ми корем се прибра без една стрия, и до ден днешен е плосък🙄

Последна редакция: нд, 09 яну 2022, 23:52 от Чисто луда

# 56
  • Мнения: 1 020
Те хората са казали, че няма две хубави неща на едно място 😂

# 57
  • Мнения: 58
В този ред на мисли. Дали след провосване на жлезата,ако импланта си седи нормално,е възможно само повдигане на гърдите,без да се вади импланта?

# 58
  • Мнения: 1 982
То по принцип това е правилният ред, когато се налага повдигане. Първо импланти и след 6м. повдигане. Поне
 Ильо Стоянов и доц. Тепавичарова това предлагаха за оптимален резултат преди 10г. Но почти никой не иска да стои с двойни гърди 6м, а и да плаща за 2 операции и всичко се прави в една. Аз познавам жена, която така направи при Ильо - първо импланти и след 6м. повдигане.
Така че, да, може.

# 59
  • Мнения: X
То си има жени, които не са предразположени към птоза и за тях няма опасност, дори да не са постоянно със сутиен. Такива като мен трябва да пазят чушките😂
Аз още не мога да си обясня, как през бремеността, малките ми семпли гърди се разпънаха и после изобщо не се прибраха, приличаха на употребена найлонова торбичка. А огромният ми корем се прибра без една стрия, и до ден днешен е плосък🙄

И при мен същата работа. Просто кожата на гърдите е най-малко еластична и затова при по-голямата част от жените се получава така. Но и без бременност, гърдите си увисват с времето, така че рано или късно се случва.

Общи условия

Активация на акаунт