Мнение - отношения с колега

  • 17 294
  • 418
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 937
Или просто не ни щат. Joy

# 46
  • Мнения: 18 298
Искат ви, бе... ама е сложно, после как ще работите заедно. И т. н.

Добре, аз имам колега, който съм сигурна, че харесва едната колежка. Ама си трае момчето, че не е много сигурен, че ще му се получи, а иначе са добър екип и всичко в работата е ок.
Пробва се така, ама леко...

# 47
  • Мнения: 12 766
При толкова милиарда мъже да се спре баш на колегата - значи жената е отворена за либоф и граби от рафта това, което й е най-близо. Маалко ако се пресегне, може да намери по-добри оферти, ама пусто лесниния...

# 48
  • Мнения: 8 937
Мхм... Uncommon, за някой, който има свободно време и социални контакти, може би.
Ако целият ден е работа, работа и пак работа, нямаш оферти, за които да се пресягаш.

# 49
  • Мнения: 12 766
Ами да излизат, да се срещат с хора. То вярно, че ковид, това малко променя нещата.

# 50
  • Мнения: 4 577
Аз пък виждам възможност за развитие на връзка. И двамата ми изглеждат по-скоро неуверени и страхуващи се да не получат отказ, защото наистина в работна среда е доста по-неприятно. След като момичето е хлътнало, не виждам защо да не пробва още известно време и тогава да бие отбой. Например,, да го покани на събиране с нейна компания или нещо такова . Естествено пряко признаване на чувства или покана за среща само за двамата вече може да й изиграе лоша шега, ако не е разчела правилно сигналите.

# 51
  • Мнения: 8 937
Ами да излизат, да се срещат с хора. То вярно, че ковид, това малко променя нещата.
Излизаш, ако имаш време, сили, желание. Като чета във форума, да си намериш читав мъж е магия - излизаш и той е там.

# 52
  • Мнения: 4 577
Ами да излизат, да се срещат с хора. То вярно, че ковид, това малко променя нещата.
Излизаш, ако имаш време, сили, желание. Като чета във форума, да си намериш читав мъж е магия - излизаш и той е там.
Също и среда. А и Ковид ограниченията, колкото и да са проформа в България, също се отразяват на възможностите за контакти. Явно само в бг-мама всички са  със запленяваща външност и ум, съответно само излизаш, хвърляш по един поглед наоколо и мъжете  се редят на опашка в краката ти.

# 53
  • Мнения: 12 766
Немалка част от БГ мамите вече са намерили, каквото са търсили, било с магия, било с опасния си чар. Трудността е да разгонят чакащите на опашка и да им обяснят, че няма да им се отвори парашутът.

# 54
  • Мнения: 8 937
Всички знаем, че ССФ е богиня, но нека мислим и за обикновените жени.

# 55
  • Мнения: 15 960
Или Дева?

# 56
  • Мнения: 302
Защо не го целунеш следващия път когато излезете... Нищо не губиш, а може да спечелиш... Какво ако направиш първата крачка ти, не е срамно...

# 57
  • Мнения: 4 270
Не мисля, че му е приятелско отношението, но има такива мъже, които го добутват донякъде и после нищо не правят. Теб устройва ли те тази ситуация? Май не. Ами тогава вместо да си задаваш въпроси или да го питаш него, просто се дистанцирай, спирай пиенето на вино по разни романтични места и готово. Бързо ще ти се изясни, дали ще предприеме нещо или ще си затрае.
На същото мнение съм. В такава ситуация бих се държала леко дистанцирано, любезна, но без излишни лиготии. Спирам и с вината и вечерите. Ако има интерес, сам ще потърси разговора, ще се постарае със срещите извън офиса, и така има по-голям шанс да се изясни картинката. Другото е флиртове в безтегловно състояние, т.е. без перспектива, докато се наиграе. Щом си влюбена, дръж се на положение и никакви самопризнания от рода на "Още когато те видях..." .Stuck Out Tongue

# 58
  • Мнения: 6 129
Може да му каже нещо от рода, че почва да се зарибява, а той нищо повече не предприема и не я устройват такива полу отношения. Поради което иска да се дистанцират. Без повече кафенца, срещички и разговори за глупости, пък той ако наистина иска нещо повече и не е хептен зян, ще предприеме нещо. Мисля на такъв етап е, че има основание да иска изясняване на отношения. Не е добре просто да се дистанцира без никво обяснение.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Според мен, авторке, иска да те клати. Въпроса е ти дали искаш това и всъщност какво искаш от него?

Общи условия

Активация на акаунт