компютър в спалнята на бебето

  • 1 774
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
при нас не е при бебо, но телевизора и гесеме-то също излъчват доста гадории, ма какво да се прави в такъв век се е родил бебо. ДА ЖИВЕЕ УРБАНИЗАЦИЯТА!!! Peace

# 16
  • Мнения: 1 212
Скъпи майки,   bouquet
развълнувана от темата тук,  веднага алармирах   ruporuu нашия татко за потенциалната вреда от монитора на PC - то......
Той обаче се опита да неутрализира моите протести като каза, че ......
"Нашият монитор не бил от вредните, бил съвременен и не излъчвал вредност....."
/ говорим за плосък екран просто и дебелина на монитора като на плазмените телевизори, бяга ми в момента точната терминология...../
 Дали е така наистина ? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 425
...
 Дали е така наистина ? newsm78
Така е наистина. Технологията се нарича "течни кристали" или LCD на наглийски.

# 18
  • Мнения: 3 500
компютъра, телевизора и всичко останало е там, просто няма други стаи
Peace Cry

# 19
  • Мнения: 634
За мен е недопустимо компютъра да е в спалнята, още повече- в бебешка стая. Аз и за телевизора се опитвам да се преборя да го махнем от спалнята,ама на' #Cussing out В спалнята се спи,трябва да е чисто и проветрено!!

# 20
  • Мнения: 1 212
...
 Дали е така наистина ? newsm78
Така е наистина. Технологията се нарича "течни кристали" или LCD на наглийски.

Мерси за инфото !  Simple Smile   Hug  ..да тази технология исках да "спрегна", ама...бъбреци, бъбреци... Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Накарах мъжа ми да махне компа от стаята още преди да родя...
Според мен не е удачно и вие и детето да сте в тази стая,но ако няма друг начин....

# 22
  • Мнения: 603
И нашия компютър е където спим ние + бебчо, няма проблем засега  Laughing
и ние сме така  Peace

# 23
  • Мнения: 5 362
Не ми допада идеята,но щом нямате друг избор...
От друга страна кога е най_подходяЩото време да раzпуснеШ пред РСто?.... когато бебето спи.... на мен би ми било съвестно да влиzам и иzлиzам в стаята на бебето, докато то спи, и да му потраквам на клавиатурата, пък някой път се налага и колонките да се пуснат...тцъ... zа мен това може и да не е вредно, но със сигурност не е практично....

# 24
  • Мнения: 275
като сме се завряли по теснотиите и живеем по 3 поколения в 3 стаи така ще е .
/у нас е широко де, ама доколкото разбирам на много места е тясно та тясно/

# 25
  • София
  • Мнения: 3 827
Нашия не е в спалнята на бебо,но е в стаята в която прекарва най-много време.

# 26
  • Мнения: 231
Не е много редно телевизор и компютър да са в стаята в която бебто прекарва по - голямата си част от времето си. Аз лично го махнах от стаята.

# 27
  • Мнения: 8 505
И нашия компютър е където спим ние + бебчо, няма проблем засега  Laughing

И при нас е така.Няма как да го сложим в кухнята.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 252
И при нас е в стаята където спим с бебчо, но това не ме притеснява. Телевизорът облъчва повече от монитора.

# 29
  • Мнения: 2 677
Аз бих се отказала от компа в такъв случай

А от разходките през лятото ще се откажеш ли заради вредното влияние на УВ лъчите? Заради замърсения въздух наоколо? Или може би трябва да спрем да ядем зеленчуци, щото в тях има нитрати? А пък прасетата ги хранят с едни такива генно модифицирани храни...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт