Вярватели в съвместимите зодии

  • 4 839
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, Вярвате ли в съвместимоста между зодиака.Тъй като от доста време този въпрос ме чувърка.Ще ви бъда благодарна ако пишете.

# 1
  • Мнения: 3 597
Аз не вярвам 🤷♀ Познавам поне по 10 човека от една зодия и са съвсем различни като характер , темперамент и т.н. Познавам и двойки с еднакво разпределение на зодиите , и те нямат общо като отношение помежду си .

# 2
  • Мнения: 10 374
И аз не вярвам.

# 3
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Вярвам. Всичко е обяснено в астрологията ако задълбаеш ще си обясниш много неща.

# 4
  • Мнения: 31
Аз не вярвам 🤷♀ Познавам поне по 10 човека от една зодия и са съвсем различни като характер , темперамент и т.н. Познавам и двойки с еднакво разпределение на зодиите , и те нямат общо като отношение помежду си .
Искате да кажете ,че познавате хора който са една и същата зодия и нямат нищо общо като характер и по това което ги описва самота зодия.

# 5
  • Мнения: 10 374
Само зодията в никакъв случай не е характеристика. Всеки човек има индивидуален хороскоп, който много по-точно го определя. Астрологията не е лесна наука - освен изчисленията има и тълкувания, които могат да бъдат различни, в зависимост от това кой ги прави. Не може 1/12 част от човечеството да е еднаква.

# 6
  • Мнения: 8 799
астрологията е наука, макар и непризната (още)

# 7
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Не мисля, че само зодията е достатъчна, за да стане ясно. Има още много други аспекти, които също са важни. Това, ако говорим чисто астрологически... Има и много други фактори, извън астрологията. По документи, двама човека може да са перфектен матч, но реално да не се привличат.

# 8
  • Мнения: 12 755
Има съвместими хора, не съвместими зодии. Ако започнеш да си правиш хороскоп, елементите са толкова много, че е трудно да се обхванат. Не е толкова просто, че тази зодия е съвместима с онази.

# 9
  • Мнения: 3 597
Аз не вярвам 🤷♀ Познавам поне по 10 човека от една зодия и са съвсем различни като характер , темперамент и т.н. Познавам и двойки с еднакво разпределение на зодиите , и те нямат общо като отношение помежду си .
Искате да кажете ,че познавате хора който са една и същата зодия и нямат нищо общо като характер и по това което ги описва самота зодия.
Искам да кажа , че тези хора са една зодия , но нямат общо като характер . Не дали се вписват в чертите от задиака , защото не съм запозната с характеристиките на всеки знак . Общо погледнато , това че , двама или повече човека са с еднаква зодия , не ги прави съвместими , или еднакви . Който е по-наясно може да обясни .

# 10
  • Мнения: 8 799
Трудно е да се обясни в две думи. Накратко, зодията се определя според това в кой знак е Слънцето в момента на раждането на човека и мястото на раждане. Но освен Слънцето на човек му влияят и останалите планети и затова двама с еднаква зодия могат да бъдат много различни по характер. Правят се изчисления коя планета къде се е намирала в момента на раждане - и днес , колко градуса сключват всички планети една с друга и т н.
Прочети повече за 'натална карта' в Гугъл

# 11
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Мери ти явно си от хората, които никога не са се интересували от зодии, камо ли пък да се вгледат в хората и да открият сходствата.  Когато прочетеш малко повече за зодиите и започнеш да наблюдаваш ще видиш приликите. Има толкова инфомация в нета, че сега ние ли да ти обясняваме?

# 12
  • Мнения: 3 597
Примадона , не знам защо коментара ти е насочен към мен . Явно изобщо не си разбрала какво имам предвид . Точно така е , не съм се интересувала и все още не се интересувам особено . Не знам защо трябва да обясняваш на мен , не съм аз авторката на темата . Не задавам въпроси и не се чудя . Казвам именно , че не съм наясно и спрямо моя повърхностен поглед , това , че двама човека са от една зодия не ги прави еднакви , общо казано /повтарям се тук/ . И за това , който е наясно да обясни на авторката , аз не съм и коментара ми е “аматьорски” на тема зодии . Изказвам наблюдения , а не аргументи .

# 13
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Добре, извинявай. Аз чета с едното око и помислих че ти си авторката. Моят коментар беше насочен към авторката.

# 14
  • София
  • Мнения: 905
Аз съм от "вярвателите". Имам ужасна несъвместимост с Лъвове и доста трудно се разбирам с Овни /но е по-добре, отколкото с лъвовете/. За съвместимостта: досега нямам ядове с Рибетата и с Девите. Но тук имам по-малка статистическа извадка, така че не гарантирам, че важи за всяка Дева и всяко Рибе - то си зависи от наталната им карта, защото например мой познат със същата зодия има доста разлики с мен, пък сме адаши по зодия!

А повечето зодии въобще не съм ги засичал - онлайн се е напълнило с Лъвове, Близнета и Овни /незнайно защо/. А извън Нета трудно се намира подходяща ситуация за този въпрос, ако човекът не ти е достатъчно близък. Все едно дали е колега или просто някой, когото засичаш достатъчно често, за да имаш впечатление за него - добро или лошо.

Общи условия

Активация на акаунт