Радост,която стопля сърцето ми

  • 1 097
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
честито мила, но емоциите ти едва сега започват!Пази си силите и леко бременеене!Пожелавам ти да се радваш на здраво и хубаво бебче newsm51 newsm32

# 16
  • София
  • Мнения: 236
 Hug Hug Hug Прекрасно звучи, мога само да пожелая на теб и всички кандидат мами - лека и усмихната бременност и здрави бебоци  newsm17
 

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Честито миличка и много приятно бременеене Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 233
Честито! Леко бременеене и живо и здраво бебенце!  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 835
Милата Hugдано да ти е лека бременността и раждането, наистина ме разнежи кога и аз така се вълнувах, кога се роди, кога вече е на 7 месеца, времето лети,хубаво е, че се радваш на такива мигове Hug

А кога станахме на почти 5г. ЧЕСТИТО и от мен. Накара ме да си спомня тези далечни моменти, когато толкова се вълнувах и притеснявах, за бъдещето и т.н.........Успех и лека бременност.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Честито!Това са най-невероятните моменти в живота на една жена.Наслаждавай им се.

# 21
  • Мнения: 1 104
Бременността поне при мен е изпълнена с много емоции.Всеки един миг е изпълнен с щастие и вълнение. Прегледите на видеозон в началото ме разплакваха, първите движения на бебето също. Радостта от вече все по-силните ритничета е неописуема. И за таткото е така.Сега сме се устремили към финала и дано всичко да е наред.
На теб ти пожелавам много положителни емоции и лека бременност.

# 22
  • Мнения: 3 334
Честито и от мен Hug,представям си какво ти е в момента.Наистина чуството е страхотно.Пожелавам ти лека бременност Hug Hug Hug

# 23
Милата Hug дано да ти е лека бременността и раждането, наистина ме разнежи, и аз така се вълнувам... Hug

# 24
  • Мнения: 2 897
Честито Peace
Прекрасно е усещането,нали GrinningИ аз като теб се вълнувах при всеки преглед,а като ми дадоха и първата му снимка,да не ти разправям каква еуфория беше Party
Лека бременност ти желая и безпроблемно раждане Peace

# 25
  • Мнения: 2 015
Чак се разплаках спомняйки си тези мигове.Много ми липсват, така че им се наслаждавай максимално!

Общи условия

Активация на акаунт