Форумни липси № 9

  • 278 191
  • 2 443
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Враца
  • Мнения: 2 733
Имаше една Самурайка, не си спомням на кирилица или на латиница, но много интересно пишеше за живота в Япония.

# 2 236
  • Мнения: 25 884
Ееех дивана на Популе, какви теми имаше навремето, чак ми става мило.
Какво става с нея, снахата още ли е снаха.

# 2 237
  • Мнения: 1 885
Ееех дивана на Популе, какви теми имаше навремето, чак ми става мило.
Какво става с нея, снахата още ли е снаха.
Питах преди 2-3 страници и аз същото 🤣🤣🤣 Видях че последно е била активна 2020 в политическите, ама 15к+ мнения нямах нерви да чета за да видя писала ли е за някаква развръзка 😒

# 2 238
  • Мнения: 25 884
Много беше сдухана Популето. С леки проблясъци, но като цяло кукувица.

# 2 239
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Диванът на Популе е като Пържолан.
Такива теми нямат забравяне.

# 2 240
  • Мнения: 4 001
Мамасита - сирен не беше ли журналист.
да, но мисля финансист също.
Забравила съм вече . Пишеше или в Дневник или Капитал , да не ви излъжа ..Чела съм нещо, също съм икономист, също беше бозица ..
Да се чудиш Джурналистът как е намирал време и да арбайти, и тук да твори.
Па то Дневник и Капитал едни престижни работи, остави се...
Че и финасист също. Ау, респектиращо. Демек счетоводителчица, а? Почти всички счетоводителки, които познавам, обичат да се представят като финансисти. С изключение на две. А всъщност точно те са такива (финансов директор в огромна корпорация). Останалите набиват първично счетоводство. Толкоз за финансиста Мамаситка...
И новият мъж програмист. Мдаммм, много е модерно. Затова въпросната е обзавела веднаги екранния си образ с такова.
Стига, стига. Форумът винаги е бил пълен с измишльотини.

# 2 241
  • Мнения: 18 812
Не така, просто пише по финансови въпроси из вестници и "тапети "електронни.

# 2 242
  • Мнения: 18 807
Ще го кажа с думите на друг потребител, които мернах наскоро в съвсем друга тема - това е като "аз съм бивш футболист", което трябва да се чете като "ритах малко след училище". Голямата част от форумните образи, търсещи внимание и най-вече признание из темите, са от този тип.

# 2 243
  • Наблизо
  • Мнения: 6 335
А,Какво съществуваше си Мамасита.Аз редовно се ядях с нев.Даже я бях разконспирирана къде точно живее.
Иначе си съществува,тя не в трудно да се намери в нета.За мъжа програмист не лъжеше,но преувеличаваше и заплати и всичко.
Не помня мелеха ли брашно заедно или не с Контесата.

И аз се чудя контесата как успяваше да пише толкова.Аз съм майка и работя сега и ми е много трудно да следя и пиша във форума както пишех като ученичка и студентка.

# 2 244
  • Мнения: 4 001
Ще го кажа с думите на друг потребител, които мернах наскоро в съвсем друга тема - това е като "аз съм бивш футболист", което трябва да се чете като "ритах малко след училище". Голямата част от форумните образи, търсещи внимание и най-вече признание из темите, са от този тип.
Именно. Хубаво обобщение.

# 2 245
  • Мнения: 4 312
Разкажете поне и за този диван, че ми стана интересно. Май е смешна историята 🤔

# 2 246
  • Мнения: 1 885
Разкажете поне и за този диван, че ми стана интересно. Май е смешна историята 🤔

Много е дълго, няма как на кратко да се опише този образ. Първите 3-4 страници, след това се мели едно и също
Скрит текст:

# 2 247
  • Мнения: 8 104
Не помня мелеха ли брашно заедно или не с Контесата.

Ич!
Мамасита редовно я хващаше в крачка и съответно се почваха едни обяснения, едно чудо. Основно по финансови въпроси, разбира се, както и за цената на недвижимите имоти в бленуваната Канада. Стигна се дотам, че по цвета на вратата на къщата Мамасита намери адреса на Контесата и пусна снимки с локация на въпросната къща. Rolling Eyes Болни мозъци с ужасно много свободно време.

Какво стана с Joro01, или някакъв подобен ник беше?

# 2 248
  • Мнения: 18 704
Как всички финансисти са счетоводители…Мамасита/Сирен пък хептен не е била счетоводителка.

Тя имаше и някаква мания за физическа издържливост. По повод планинските преходи, ми беше казала, че изкачването на Мусала нищо не е, все едно разходка в парка. Също и че здравият човек, трябва да може да изкачи върха дори на гладно.

# 2 249
  • Мнения: 6 592

И Контесата я разбирам защо не обича хора на помощи, примерно. Плащайте данъците, дето тя ги плаща и ще я разберете! Не знам някой да примира за такива в социалните държави. Изпуснала е парата тук и няма лошо.

Аха, тя твърдеше че плащали 75% данъци. Само че аудиторията тук трева не пасе и с три клика се намира всякаква подобна информация за всяка държава по света, та се оказа че такива данъци в Канада няма.
То и като лъжеш, трябва да го правиш умно. На Контесата лъжите лесно се хващаха.

Общи условия

Активация на акаунт