Предложения за красиви имена на момиче и момче

  • 3 058
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
С "Г" - Галина, Габриела, за момче само Георги.
С "М"- Манол,Матей,Момчил, Михаел,Милена,Мадлен, Моника, Марина, Мариела
Със "С" - Саня,Соня, Силвия,Симона,Савина,Самуил, Симеон, Сава

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 00:48 от Марина Стайкова

# 16
  • Мнения: 1 460
Габриела и Микаел
Грета и Мариян
Мирела и Светлин
София и Мануел
Марина и Самуил
Гергана и Савелин
Савина и Марио

# 17
  • Мнения: 2 940
Маринела, Младен.  Габриела, Глория. Снежка.

# 18
  • Мнения: 14 742
Силвия,София,Симона,Славина
Самуил,Симеон
Милена,Мартина
Мартин,Матей
За съжаление за момче с буква Г,освен Георги не се сещам да ми харесва друго.За момиче също няма което да е ''мое''.

# 19
  • Мнения: 5 600
С - Сияна, Стела, София; Стефан, Светослав
М - Моника, Магдалина, Мария; Милен и др. момчешки не се сещам, освен до болка преекспонираното Мартин
Г - Гергана и май дотам...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 978
С Г за момиче харесвам Габриела, за момче с Г нищо не ми харесва.
Със С за момиче не са ми от лмбимите, но не са лоши Стефания, Стела, Силвия. За момче фаворит ми е Станислав.
М за момче много харесвам Момчил и Милан, за момиче не са ми любими, но ми харесват Магдалена, Михаела, Мария и Марина.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 361
Г - Георги и Габриела
М - ММаксим и Марина
С - Светозар и Симона

# 22
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 317
Г-Георги,Габриела,Гергана,Глория,Грета
М и С-благодатни букви,но аз бих предпочела класически имена
Мартин,Максим,Михаил
Мария,Михаела,Магдалена,Марина,
или славянски имена-Мила,Милана,Милена,Мирослав
С-Стефан,Симеон,Самуил,
София,Стефания,Силвия
или славянските-Светлозар,а. Светослав,а, Сияна,

# 23
  • Мнения: 513
За момиче:
Г - Грета
М - Марина, Магдалена
С - Сирма, Севдалина, Стелияна, Серафина, Свилена

За момче:
Г - Георги, Григор
М - Михаил
С - Стефан, Станислав, Свилен и малко нетипичното Сава.

Лично на мен тези ми харесват. Като Г и М не са ми любими, та нямам много предложения.

# 24
  • Мнения: 312
За момиче:
Г - Галена, Галина, Габриела, Глория, Гергана, Галатея, Грейс, Грета, Гардения, Георгина

М - Мелина, Мелиса, Маргарита, мадлен, Магдалена, Марина, Милена, Мира, Мирабел(а), Мирая, Мила, Мина, Марая, Малина, Мелани, Мая, Магнолия, Мариета, Мариела, Маринела, Марсела, Марица, Малена, Марта, Мартина, Максимилияна, Матеа, Микаела, Михаела, Мелиа, Мерилин, Мериан, Мирела, Мирена, Младена, Моника, Мона, Мануела, Марияна, Мойра

С - Северина, Севдалина, Сияна, Сияйна, Стела, Стелияна, Силвия, Силва, Силвена, Силвина, Савина, Савелия, Сара, Саня, Светла, Светлана, Селена,ю Селина, Сиена, София, Симона, Соня, Синтия, Славена, Славея, Снежана, Снежина, Сребрина, Серафина, Станимира, Стефани(я), Станислава

За момче:

Г - Габриел, Галин, Григор, Герасим, Гордан, Георги

М - Мартин, Март, Максим, Максимилиян, Матей, Младен, Милен, Михаил, Михаел, Мирослав, Мариан, Марк, Мирон, Момчил

С - Стефан, Стелиян, Самуил, Светлин, Силвестър, Славин, Стратимир, Станислав, Станимир, Стамен, Стоян

# 25
  • Мнения: 36
За момиче много харесвам:

Габриела
Мая
Сияна

За момче:
Григор
Мартин
Стоян

# 26
  • Мнения: X
За момиче ми харесват Габриела, Глория, Гергана, Грейс, Галена става, Герга, по-различно от Гергана,
За момче Георги, Григор, Гавраил,

С м има много.
Какво търсиш? Нещо по-модерно и американско, като Мегън, или нещо по-български като Маргарита? Интернационално, като Мария.

Няма да ти казвам целия списък, излишно ми е.

Със с за момиче ми харесват София, Сияна, Синтия, Силвия, Сабина, Станислава, Слава,  Стефани(я).

За момче Стефан ми е най-красиво и ясно, както и Стоян, но не мога да си го престава за бебе, прекалено голяма ми е асоцияцията.

Кажи какви имена харесваш, фамилия, нещо което да ни помогне, защото ако искаш просто идеи отвори ох на мама именник и сортират пола и буквата☺

Общи условия

Активация на акаунт