Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 122 013
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: 3 792
Далинда, благодаря, че питаш, по-добре съм, но много бавно се оправям.
Супер странно е, че някой ден се събуждам без някой от симптомите - например първият ден ми дращеше гърлото, на втория и третия изобщо не ме болеше, не го усещах като болно. И на четвърти ден като ме почна едно гърло - изолирана болка в едната сливица, не мога да преглъщам.
Същото с хремата - два дена има, един ден няма и после пак така. Отпаднало ми е през цялото време.

И да не съм само негативна - имах 2-3 кг дето бях качила от някое време и ми тежаха, сега почти са се стопили. Нали не мога да преглъщам..

Ти как се чувстваш? Има ли промяна в състоянието ти?

# 2 971
  • Мнения: 12 112
Бабри, гадна работа. Хайде, вече на оправия да вървиш!

Бърди, макар, че не съм вярваща, използвам този израз често. Наследство ми е и на мен от баба. Мило ми стана.

Пантич,  аз безотговорност не видях. Напротив.

Ядох одеве, ама уж гладна бях, само малко кисело зеле и ми натежа. Сега пак съм гладна, а от наличното в хладилника, нищо не ми се яде. 🙄

# 2 972
  • Мнения: 18 626
Bird, те тези похвати не изглеждат кой знае колко оригинални, та сигурно не е само нашият, дето си псува учениците. На всичкото отгоре е трети учител за срока и няма да им преподава през следващия.

Да минава вече тая учебна година и дано следващата най-накрая да е по-добра, че учители, ученици и родители целокупно изтрещЕхме.

# 2 973
  • Мнения: 3 792
Сиросче, от твоята уста - в Божиите уши!

А по шкафовете, ако провериш - дали оттам нещо няма да ти се яде?
Ние по шкафовете държим кракерси, сладки неща, пуканки, абе все работи дето неудържимо му се прияждат на човек като ги види.

# 2 974
  • Мнения: 12 112
Бабри, в моите шкафове няма такива неща. Сложила съм вето. Има паста и ориз 😴 А отворя шкафа, а хванах тенджерата и ще се направя на свинЯ.

# 2 975
  • France
  • Мнения: 13 050
Натъпках се. Няма да ви казвам с какво.

# 2 976
  • Мнения: 12 236
Попи, на мен чак смешно ми стана, защото при оценки 5, 6, 5, 6 оставиха за срока 5 на малката. По музика. Защо? Нямам логично обяснение. Всички домашни са писани и предавани в срок, всички оценки пише, че са от практическо изпитване. Не е музикален инвалид, като някои свои роднини, но това е положението. Да беше по някой от основните предмети, ама не е. И Школото го смята, че е 5,50.

Ако знаете какъв бахър е навън в момента... Излязох на терасата да запаля и се вкочаних направо, търся си белята само.

Уиш, не се ядосвай. Миналата седмица изгониха целия клас на сина на колежката ми в четвъртък, след като бяха учили от 7:30 сутринта до 12:30. В карантина, считано от понеделник. Да бъдат на училище пак във вторник. Егати и карантината, от четвъртък на обяд до понеделник включително. Аналогично на случая на твоята Нахалница.

Допивам си чая и си лягам. Много ми е изморително тази седмица. И ме и зацикли, та съвсем я закъсАх. Подушвам възглавницата и отплувам в страната на сънищата.

# 2 977
  • Мнения: 4 893
Ремонтира си зъба, в който държи отровата. Не знае, че аз мога да ѝ дам назаем. Simple Smile
Мухаахх! 9 харесали този пост! И нито един,с въпроса къде съм.Взаимно си липсваме! Laughing
И съм тук  и не съм,отварям до непрочетени, и рефреша брой ли брой.Признавам си,нямам идея как сте и какво правите! Надявам се да сте добре! Съдба е да барна три поста преди този,няма да се връщам и да напредвам.
Уиш! Smiley
Ако има болни бързо да минава! Ако има тъжни и недоволни,имате ми координатите..някой от вас..другите бързо ще се организирате.
Усмивки,Момичета!

# 2 978
  • Мнения: 15 356
Кротич,дека беше е селски?
Аз съм силно възмутена.Моя позната ми звъня онзи ден на пожар ,че детето й с 39 температура.Три дни изкара с 37.5-39 и личната ги пратила на кръвни изследвания.И ни дума за ПСР.Родителите казват-вярваме й.И ей така се носи ковида .
Адриана,в края е най-тегаво !Аз много се чудих какво ги болят кокалите тия бременни,обаче разбрах за какво иде реч .
Болните да се оправят бързо!
Аз се скапах днес ,леле как съм отвикнала да уча .Мозъкът ми е закърнял,по два пъти чета една страница .

# 2 979
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Ремонтира си зъба, в който държи отровата. Не знае, че аз мога да ѝ дам назаем. Simple Smile
Мухаахх! 9 харесали този пост! И нито един,с въпроса къде съм.Взаимно си липсваме! Laughing
................
И кво сега, дойде, изсъска и пак забегна ли Kissing HeartStuck Out Tongue Winking Eye

# 2 980
  • Мнения: 4 893
Боб,на село съм си,работя си,отварям тук,затварям.БабТи,не бегам бе,само пролазих.Laughing Такъв балансьор съм в последно време,че ...аз съм най-Кроткия човек на местата на който съм.
Гушки и да се пазите!

# 2 981
  • Мнения: 12 236
Кроте, към корените ли избегà?
И другите момичета, дето пак се върнаха на балкона, време е да се разпишете и вие.

Хубав ден, петък, макар и много мразовит. Бъдете здрави!

# 2 982
  • Мнения: 4 893
Добро утро!
Кло,не съм но нали с Боб сме от едно село.LaughingМного ми се иска една къщичка на село,може и някъде в балкана.С дворче,асма.Ама няма.
Вземам го кафето,който спал,спал.Много е мрачно тук.
Хубав ден да е!

# 2 983
  • София
  • Мнения: 2 422
Днес моя Киселяк става на 4. Поръчали сме торта, да видим в тоя сняг кога ще дойде Grinning Втора Коледа за него - не е на градина, ще има подаръци и сняг. Водолейско се води

# 2 984
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 095
Добрютро!
В София - Запад вали сняг. Поне 10 санта има. Сутринта реших, че се развиделило, а то беше светло от снега.
 Взела съм помагалата на детето, учим вкъщи. С рев и тръшкане. Много го мързи, и в комбинация с ината му, е страшно. Готвя, пускам пералня, чистя, все едно съм по майчинство. Ама с по голямо бебе.

Общи условия

Активация на акаунт