Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 910
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 4 140
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 122
притиснали са половинката и се е (полу)сертифицирал Cry Sad
когато проверявах последно, в България не признаваха ваксините, сложени в друга страна, за извън ЕС даже не смеех да попитам.
има ли нещо ново, знаете ли? или ако знаете къде да попитам?

# 4 141
  • Мнения: 10 912
В какъв смисъл не признават в България от други държави, от ЕС със сигурност признават.
За извън ЕС не знам, но стига да не е руската, която не е призната тук, не мисля, че ще има проблем с признаването.

Ей, много ви завиждам за тия турски магазини значи Simple Smile

# 4 142
  • Мнения: 12 207
Ако е Пфайфер или Модерна (те са двудозови), от тези, които сега поставят тук, може и да го признават.

https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/bg/ip_21_2121
Това са препоръки от месец май на Комисията, не ми се ровеше за решение на Съвета.

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 18:08 от 💙 Clo 💙

# 4 143
  • София
  • Мнения: 9 606
И аз завиждам за турските магазини.

Даре, щерката също нямаше апетит. Обаче като оздравя, какъв апетит се отприщи ... Няколко дни трая апетитът. Сега пак нормално си яде. Но зор видях да я изхраня, че както сега пази диета и заради бъбреците, успоредно с това, че е каприз на храна, трудно измислях менюто.

# 4 144
  • софия
  • Мнения: 4 180
Панде,значи да не очаквам да е за дълго.

Аз си мисля как ще ме свърта 10 дни вкъщи. Знам че трябва,така че ще го спазвам,ама тва сама вкъщи сигурно ще полудея.

# 4 145
  • Мнения: 2 265
Дари, ако кажеш и че не пушиш Simple Smile Ние сме тук, за писане и компания поне.
Мен не ми е ден днес. От утре нов ден - нов късмет.

# 4 146
  • София
  • Мнения: 9 606
Дари, кофти е, че си сама, наистина. Но ще мине времето. Телевизия, филми в интернет, форумът, четене на книги. Мен по време на карантината един ден ме стегна шапката и изтърках прозорците. Нищо, че е зима. Нищо, че беше вече тъмно навън. Laughing Та ако се чувстваш добре, може и с чистене да се занимаваш. Звънни на семейство, приятели. 10 дни и са много, и не са чак толкова много, стига да не се чувстваш зле, разбира се.

# 4 147
  • Мнения: 7 854
Карамелова ме разчуства с поста си от преди няколко страници. Подсети ме, също така, да не пропускам покрай мен малките жестове, да ги забелязвам, да ги ценя, да съм благодарна за тях.

Бобчи, честита ви годишнина, па макар и на патерица.

Сложих си бустерна доза и днес съм парцал. Цял ден лежа.

# 4 148
  • Мнения: 7 308
ДобрЕ, и аз не разбрах какво имаш предвид за ваксините. В България са признати всички ваксини, одобрени в ЕС. Стига да не е някоя екзотична - руска, китайска, турска или местна, няма проблем, независимо къде е сложена.

Даре, тегаво е сама, но ние нали сме тук. Навестявай ни по-често, разсейвай се с някой филм или книжка, разговори с приятели. Времето ще мине, важното е всичко друго да е наред.

Уф, набивам бисквити с фъстъчен крем. Толкоз с опитите ми да устоя на изкушенията. А даже не съм фен на сладки неща с фъстъци.

# 4 149
  • софия
  • Мнения: 4 180
Пуша,vauchka,пуша. За това и короната не ме спира 😀
Панде, аз и аз днес си мислих да хвана да поизчистя и оправя поне,ама бързо ми секна ентусиазма. Цял ден съм на телефона и фб и тик ток,та се занимавам за сега. Намерих си и един младеж,с който да си пиша, та се разсейвам добре засега 😀

# 4 150
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Аууу, Даре? Новина ли имаме? Wink
За личния направо онемях...да ти звънне той и още повече в неделя...? Нереално ми е!

ДобрЕ, Confused  хич не одобрявам подобен натиск.

# 4 151
  • софия
  • Мнения: 4 180
Още не, Мистик, още се ориентирам какъв е. Ама ми е интересно и ми минават по-леко така дните вкъщи.

# 4 152
  • Мнения: 1 494
Турнах да варя една патка,домашна, вече два часа ври и на най!!!Друг път никога!
Сложих я в херметика,дано да стане!🤪🤪🤪🤪

# 4 153
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Турнах да варя една патка,домашна, вече два часа ври и на най!!!Друг път никога!
Сложих я в херметика,дано да стане!🤪🤪🤪🤪
ам Весе с херметика трябваше да почнеш Wink инак няма шанс, да...ше се научиш, де Simple Smile

# 4 154
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 122
мистич, и аз не одобрявам и ако не беше пречка за работата му нямаше да се поддаде.

не живеем в ЕС, ваксината е астра-зенека, но всичко, по това, което намирам в нета излиза, че може и да не му се издаде сертификат в България.
а издадения тук не се признава в ЕС Sad

Общи условия

Активация на акаунт