Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 122 154
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 4 155
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Уф, Добреее...
Споко, всичко ще е наред!
Може пък само с документа за поставяне да минавате...инак как? Да не би пак да слага? Абсурд. Питай в посолството.

# 4 156
  • Мнения: 1 498
Мисти,ми друг път съм вземала и нямаше проблем,увря бързо,сега тая ми такова в таковата!😄😄😄
Бобчи,бе, забравих,Душко,да те поздравя с личния ти празник-да сте живи, здрави,весели и щастливи! Много, много години разбирателство и хармония между вас!И кат дойдем у Варната ша му пийнем с кеф!😄😄😄

# 4 157
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
19 градуса, живее се! МУ има РД, обядвахме на терасата, това е животът. Тоя студ, дето го брах една седмица, ще ми държи влага още 5 години.

# 4 158
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Тарти, да е жив и здрав ТУ!
Калво искат сега на отиване и връщане? Пср и в двете посоки ли?

# 4 159
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Към вчерашна дата се прибрах само с ваксината. Към Бг правих ПСР.

# 4 160
  • София
  • Мнения: 9 718
Тарти, да ти е честит ТМ, здрав и послушен! Wink

Мисте, и аз се изненадах от ЛЛ на Дарето, че той лично й звъни и то в почивен ден. Има и такива значи. Браво!
Аз от педиатърката нямам оплаквания, но нейният съпруг е ОПЛ и мой ЛЛ. Пълна нейна противоположност. Ми всеки път като го посетя с някое оплакване, ми обяснява, че и той от същото се оплаква. Убеждава ме, че нищо ми няма. Нямам шанс да си довърша изреченията и затова се опитвам да ги формулирам така, че в първите три думи да се съдържа есенцията за посещението ми, но все още не съм успяла. Smile

# 4 161
  • Мнения: 12 239
Панде, защо не се преместиш при жена му тогава. Има много педиатри, какъвто е и нашият случай, които имат възрастни пациенти. Когато моят ЛЛ преди години загина, нямаше проблем да се запиша при лекарката на децата. След това и ММ се прехвърли. Сега сме доволни всички.

Тарти, чистит РД на ТУ. Да те слуша и да те радва, да сбъдва мечтите ти дълги години.

Моята супа от патка е готова. Дано и детето да хапне от нея.

# 4 162
  • Мнения: 1 191
Привет, общество Simple Smile Днес деня мина в разходка и лежане. Ядене има от вчера, роботчето почисти, колкото можа, не съм го проверявала.
Мисти, на мен ЛЛ ми се обади да ми каже, че теста ми е положен. От лабораторията нямали моя номер да го предоставят на РЗИ, през системата издирили кой ми е ЛЛ, той им дал номера, отделно ми се обади да каже какво да пия, да не се притеснявам и кога да отида да си взема болничния. От РЗИ жената също беше много мила, в края на карантината каза, че се радва да ме чуе и че всичко е минало леко, тогава се замислих, че и на тях не им е леко. Представих си, колко ли хора не са си вдигнали телефона в края на карантината или някой близък е съобщил, че човека си е отишъл.

# 4 163
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Аз регистрирах бързия тест на малката на определения за това телефон. Никой не звънна нито да пита как е, нито за карантина. Исках да питам кога ще трябва да слагаме втората доза, сега ще си я отложа сама, според това, което четох, 3 месеца. Слава богу, че всичко мина само с двата дни висока Т.

# 4 164
  • Мнения: 15 356
Даре,пиши пиши.Аз тъй се ожених😂
С МУ се запознахме в нета,писахме четири пет месеца общи неща,приятелски така .И после се срещнахме ,влюбихме от пръв поглед и от там знаете-хотела,самобръсначката...
Тарти,жив и здрав да е ТУ и много години да те радва!

# 4 165
  • Мнения: 1 498
То,и аз така-писахме,писахме у фейса,покани ме на среща,видяхме се,аресахме се,аху-иху,туй-онуй и след няколко месеца се събрахме!Тъй че,ей така на майтап стана работата!
Патката вече е готова и стана трепач!Да се запише в историята! Вече херметика е сложен на предната полица в шкафа!😄
Отивам да си налея, наздраве, Хубавелки!

# 4 166
  • Мнения: 7 418
Хапнахме, пийнахме по едно пръстче вино, стана ми тежко.
Изпращам на МУ тази картинка
Скрит текст:
Пък той ми отговаря: "Бърдо, някой някъде по света е дебел. Направи диета заради него." Joy

Тарти, жив и здрав да е ТМ!

# 4 167
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Така умисисах всичко с един дроб на фурна, че Dizzy Face  Накрая го и хвърлих...100 пъти проверих, изстуди се къщата Confused

# 4 168
  • софия
  • Мнения: 4 180
На това с тортата много се смях😀😀😀😀
Аз ако знаете как съм се омързеливила днес,цял ден не съм мръднала от леглото,телевизора и телефона.

# 4 169
  • Мнения: 6 331
Бърд, не му липсва чувство за хумор на ТУ 😂😂😂
Одеве бях на косъм,да хвана гората.Далеч е,иначе бих.Ни от дума,ни от действия,ни от наказателния разбира дребното.Почнах да побелявам,а гена не ми е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт