Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 902
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 4 170
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Ренко, незнам кво е щот моя беше послушко, ама...няма ли ясла? Simple Smile

# 4 171
  • Мнения: 1 191
Тарти, да ти е жив и здрав ТМ! Много да те слуша, уважава и обича!
Наспорт!
Бърд Joy

# 4 172
  • Мнения: 10 912
Говори ми, Ренко, говори ми... После що крещя Disappointed

Честит да е ТМ, Тарталета.

Бърди, за ТМ ник'ва торта тц Grinning

# 4 173
  • Мнения: 6 312
Мисте,и аз с големия не знаех кво е туй щураво дете,но малкия наваксва яко.Ясла при нас няма,само градина.Но поради разни причини не можем,а и не искам,да го записваме.Евентуално като навърши три години ще е в смесена група.Но,един ден разправях на сестра ми в подробности,как минава един наш ден.Накрая констатира,че ако го "пусна" на ясла,няма да го вземат 😬

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 21:54 от Ренко

# 4 174
  • Мнения: 12 206
Имам една приятелка, която все казва, ако номер едно беше палав толкова, колкото е номер две, никога нямаше да помисля за второ. Ренко, ще порасне, но сега, душата ти се пука. С него си по цял ден.

# 4 175
  • Мнения: 6 312
И правилно казва дружката ти,Кло 🤭.Няма респект ни от мен,ни от баща му.А като се съберат с батко му в една стая така се превъзбуда,че търчи като кон,вика все едно го колят,и се хвърля наляво и надясно необмислено(я към стената,я към масата..).Жив и здрав да успеем да го опазим,пък като порасне ще хващам наистина гората,да си лекувам нервите

# 4 176
  • France
  • Мнения: 12 943
Ренко, все едно за моите две говориш. Като хуни са. Не ми останаха ни сили, ни нерви Tired Face

Пия червено вино за здравето на миуто на Тарти. Да е жив и здрав.

# 4 177
  • Мнения: 1 644
Опитах се! Заклевам се - опитах се да изчета всичките 46 страници, които сте изписали!
Предавам се! Видях, че сте обсъждали прически и размери, но не видях да сте стигнали до консенсус Joy
От последните постове виждам, че половинката на Тарти е пораснала - да е жив и здрав, за да я слуша.
Каквото друго сте написали, ще го чета в някой друг живот...
Кара миа, благодаря ти за загрижеността. Жива съм, здрава съм, ама съм яко на тръстиката, щото се надявам на отпуска след 2 седмици. Завиждам на Добри за положителните температури и си стискам палци да мръднем и ние на жегаво Blush

То е ясно, че тая седмица е тоталише приключила, ама дано следващата да ви е хубава!
Лека нощ, девойки!

# 4 178
  • Мнения: 15 356
Успокоявам се с мисълта,че аз съм била дете ,а тя не е била възрастен.Следователно трябва да я разбирам.Ами по някога е тегаво,особено зимата когато и по-малко сме навън и щурее вкъщи ,но и това ще мине .

# 4 179
  • Мнения: 12 066
Айде добрутру!
Повъртях се час в леглото и не и не. Направих кафето. Днес ще е дълъг ден.

# 4 180
  • Мнения: 18 573
Добро да е, макар че едва ли…
Аз ще редувам цъкане на телефона със стискане на очи.

# 4 181
  • Мнения: 12 206
Добро! Я ги стиснете още малко тез очи. Поне час още.

# 4 182
  • Мнения: 12 066
Събрахме се караконджулите.

При мен няма да стане, Кло.

# 4 183
  • Мнения: 18 573
Аз чай направих, рано мий за кафе. Това, щото ми е рано за закуска. Joy  Ей сега и кучето довтаса да го извеждам, но беше натирено да си доспива.

# 4 184
  • София
  • Мнения: 13 882
И аз съм будна.

Общи условия

Активация на акаунт