Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 800
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 2 190
  • София
  • Мнения: 13 700
Доброто.

Весе, 13, честито на патерици.
Мид, как си?
Ено, прекрасна е принцесата.

# 2 191
  • Мнения: 9 871
А ти как си, Ре?
Бабри, да се похвалиш, че си взела изпита Simple Smile Прочетох те за съня и не мога са си представя как се издържа една цяла работна седмица с мижавите 3-4 часа сън. Аз, ако съм, сигурно ще правя грешка след грешка. А все още ли е толкова студено при теб?
Тук вчера беше егати бахъра. И червеното вино не помогна да се стопля. Наложи се да си облека още един кат дрехи, завих се и с одеяло и почетох, докато съм заспала.
Чакам и аз Добри да каже откъде са снимките. Лек петък на всички тръстикови, а болните да се подобряват и оздравяват.

# 2 192
  • София
  • Мнения: 13 700
Елиф, нямам температура, което си е прогрес 😁.

# 2 193
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Добро!

ДобрЕ, ех тоя Дубай Simple Smile командировка ли?

Карамелче, и аз не обичам така неподготвена и без ясен план, ма пък щом е за пътуване...ич не го мисли Wink Ся, някой предложи шапка...аз нямам, ма ти 100%, тъй че си ок.

Стискам палци и за нуждаещите се и за болните!

Хубу, че е петък...ам цъфнАх и ми е скофтено на корема.
Айде на кафе...и още нещо Smiley

# 2 194
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Почвам го утрото с широка усмивка. Видях си Синеочето, любимо мое детенце слънчево Heart Eyes

Аз не разбрах КарамелчИ фали ли се, оплаква ли се. Ся, Карамелчик, ку не щеш да ходиш,  да дойда и аз за морална подкрепа, по цял ден ще те реша, ролки ще навивам, със сОшоар ще духам, ти само ме вземи Sunglasses

Бабри, успех Hug

Добре,  къде пак обикаляш?

Фил, Hug
Ре, радвам се, че се подобряваш.

Мид, как си днес Hug

Хубав ден от Репортерка Минка
Скрит текст:

# 2 195
  • София
  • Мнения: 9 552
Добро утро!

Този път видях Синеочка. 😍 Ама не е коректно да я снимаш с кукла - спрямо куклата не е честно. Синеочка е по-хубава от нея, пък куклите са свикнали те да са най-красивите.

Рано-рано пържих МекициЙ. От готово тесто де. Ся да не си помислите, че съм толкова пъргава домакиня. В 6.30 силите ми стигат само да отворя пакета с тесто и да метна съдържанието в тиганЯ.

Стискам палци на всички, които  се нуждаят!

Болните да оздравяват моментално!

Деми, Минка е 😍

Хубав ден, другарки и другари !

# 2 196
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Добри е у арабската голяма ябълка...т.е Дубай Simple Smile Не го ли познахте?

# 2 197
  • Мнения: 12 129
Синеочка е едно малко съкровище. Красавица! Успях този път да я зърна.

Не мога да си причиня през седмицата мекициЙ, пък и малката вече отказва да закусва, пие едно топло мляко с какао и това е. Виж, почивните дни е друго.

Любопитка Минка е само за мачкане. Heart Eyes

Мисте, не съм ходИла до Дубай, че да го позная.

# 2 198
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
И аз не съм ходила де...ма снимки съм гледала Simple Smile

# 2 199
  • Мнения: 3 774
Елифче, стопли се при нас, към 6-7 градуса е и е много приятно навън. Само дето е такава киша, че не виждам какъв цвят е колата ми. Цялата е покрита с плътен слой кал, включително и тавана.

Аз цъфнах с хрема, раздразнено гърло и отвреме навреме кашлица. Ей сега преди час. Пратих имейли, че няма да съм на работа утре, тестове нямам вкъщи да видя Ковид ли е, но с толкова болни на работа предполагам, че е такова. Дано не се влоши, засега бива.. и да минава бързо.
Приятен ден на всички и болните да оздравяват. Включително аз:disappointed:

# 2 200
  • София
  • Мнения: 9 552
Бабри, дано не е Ковид!

# 2 201
  • Мнения: 14 790
Добро утро!
Мерси за кафетата и закуската,а и за всичките мили думи за Синеочето. 🤗❤
Имам и по-хубави и любими снимки,но друг път ще пусна.
Бабри,дано не е корона и да мине бързо.
Мид,на теб отпусна ли ти?
Ре я броим за подобрена,щом няма Т.
Пандето с мекициЙте беше удар под кръста. 😁 Обаче преди няколко дни давах рецепта за кифлички на една приятелка и много й харесали,всеки ден прави,та май и аз едни ще замеся.
Блеснало е слънце. Дано не е много студено.
Хубав петък! 🌺🥰

# 2 202
  • Мнения: 5 707
Ени,дай я и на нас тази рецепта!

# 2 203
  • Мнения: 14 790
Давам я. Тя май от е от форума,но не помня на кой беше. Записала съм я в тефтера без името.

Тестото не е много сладко,та може и със сирене да се направят. Синеочка така ги обича,не със сладка плънка. 😃

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 09:38 от Anyyyone

# 2 204
  • Мнения: 6 299
Уау,Сиси,супер си 🥰!
Лилито дойде 🥴😁.Шефа пък е хремава,пууу 😒

Общи условия

Активация на акаунт