Звездни компромати - Януари'22

  • 331 925
  • 3 467
  •   1
Отговори
# 3 315
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Последните клюки са, че Адел пак е в любовна драма с Рич Пол. Плачела по време на репетиции и ги прекъсвала да води телефонни разговори с него. Задава се нов албум явно…

# 3 316
  • София
  • Мнения: 2 098
Cure , Муки е била много красива навремето, една от големите красавици в София. Изглежда така, защото е на 71 години, а и ако е правила пластики, то тогава не са били много успешни. С времето вече съвсем са се разпаднали.

# 3 317
  • Мнения: 9 748
Последните клюки са, че Адел пак е в любовна драма с Рич Пол. Плачела по време на репетиции и ги прекъсвала да води телефонни разговори с него. Задава се нов албум явно…
Меланхолична и леко депресивна английска роза с американски спортен агент. Много изкараха даже.

Редактирам да сложа един полугол Роналдо.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 21:08 от G&B

# 3 318
  • Мнения: 3 277
А за Роналдо откъде тръгна, че е гей?Аз не мисля така.

# 3 319
  • Мнения: 31 244
Мисля, че Роналдо е гей и не виждам лошо в това. Има си семейство, деца възпитава и отглежда, няма клюки край него, с кого си ляга си е негова работа.
С принца на Дубай са си стара любов.

# 3 320
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
А за Роналдо откъде тръгна, че е гей?Аз не мисля така.
Щото е много суетен, човека...

Дупето на Гери-Никол е подмушкано. Тя и по лицето на тази крехка възраст има сума ти намеси, изглежда като 30+ и то не нормална жена, ми бръмчалка. Джурасик Парк.

Знаменитости зад решетките

Скрит текст:
Шая Лабъф
Скрит текст:
Мики Рурк
Скрит текст:
Крисчън Слейтър
Скрит текст:
Амбър Хърд
Скрит текст:
Лил Ким
Скрит текст:
Бритни Спиърс
Скрит текст:
Майкъл Джексън
Скрит текст:
Робърт Дауни Джуниър
Скрит текст:
50 цента
Скрит текст:
Джъстин Бийбър
Скрит текст:
Джак Никълсън
Скрит текст:
Матю Макконъхи
Скрит текст:
Мишел Родригез
Скрит текст:
Памела Андерсън
Скрит текст:

А в първия пост за юни м.г. може да се прочетат и причините https://www.bg-mamma.com/?topic=1339536

# 3 321
# 3 322
  • Мнения: 8 770
Гледам Цанов с Митко Димитров, говорейки за Жоро Илиев - какво се случва с Мая Илиева, тя показвала ли се е изобщо, преди време имаше снимки с някакъв младеж, дали се е омъжила повторно?
Имаха две осиновени деца, нали, май и те са скрити нейде из света.


От богаташките деца май само дъщерята на Брендо е по-активна в мрежите.
https://m.bgdnes.bg/Article/8048949
Красиво момиче е.



Във фейсбук често ми излиза тази адвокатка! ? В интернет пише - синдик на Балканкар , Sunglasses  https://fakti.bg/amp/imoti/6323-dolce-vita-ili-kolko-e-sladko-da-bydesh-sindik
Изглежда много добре (предполагам е над около 45г ) , а и посещава много красиви места.
Скрит текст:



Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 15:29 от alethea

# 3 323
  • Glasgow
  • Мнения: 4 435
аз този по го харесвам. За дубаеца никога официално нищо няма да се разбере, то там никой и не смее да пита. Баща му има сигурно 20 деца признати, а колко непризнати...никой не пита. За на принца последните  близнаци даже не казваха коя е майката, определено не жена му, а иначе дядото си се снима с тях, поства в инстаграм, доста активен инстаграмър беше 😅

# 3 324
  • Мнения: 3 277
Благодаря. И аз съм попадала на доста статии, но това не значи, че е истина. Иначе да, няма проблем да е гей. Просто ми стана любопитно дали информацията е достоверна.

# 3 325
  • Мнения: 1 612
Cure , Муки е била много красива навремето, една от големите красавици в София. Изглежда така, защото е на 71 години, а и ако е правила пластики, то тогава не са били много успешни. С времето вече съвсем са се разпаднали.
Муки като млада и в по-зряла възраст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 3 326
  • Sofia
  • Мнения: 26 436
Мая Илиева има три осиновени деца,първо две момичета и после момче,което се казва Георги.

# 3 327
  • Мнения: 2 204
Данито Каназирева, горката, от толкова много филъри и какво ли не, по лицето и челото и едвам може да говори. Онзи ден я гледам, говори от трибуната на НС - ами едва, едва успява да си мърда устните иначе лицето и напълно застинало като на кукла. Трагична история. Сигурно е била и тя красавица, преди да се напомпи с инжекции в лицето.

# 3 328
  • Мнения: 8 907
На мен Роналдо ми е симпатичен и хич не ме вълнува, дали е на другия бряг или и на двата. Така е преценил, така е направил. Тази Джорджина не я следя, но и са ми странни тюхканията за голямата цена дето плащала, че Ронално не я гледал като жена... сигурно наистина й е много тежко да не ходи всеки ден на работа и да не плаща сметки, направо я виждам как хлипа на борда на самолет или яхта...

# 3 329
  • Мнения: 977
Точно наскоро търсих и аз Дани Каназирева,че ми беше любопитно преди как е изглеждала,че сега е страшно набоцкана.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт