Звездни компромати - Януари'22

  • 331 828
  • 3 467
  •   1
Отговори
# 3 390
  • Мнения: 3 190
Браво, че учи Светлана, пък макар и десет години. В края на краищата кой бихте искали да ви защитава в съда - човек, учил право пет години, или учил двойно повече години? Изборът е ясен за всеки разумен човек, два пъти повече право са два пъти повече както и да го гледаш. Heart

# 3 391
  • софия
  • Мнения: 25 461
Особено, ако учиш 10 години във Варненски свободен университет. Класа е да завършиш там право. Избиват се за юристи, завършили там Laughing
И един друг беше учил 10 години право. Джамбазки. В Софийския, ама 10 години са си 10 години. Има количествени натрупвания. Сега е евродепутат.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 11:10 от zvаnchе

# 3 392
  • Мнения: 3 538
Ма вий да не си мислите, че Палунка ще и се налага да се бори за работа с тази диплома? Тя и е така за престиж, пък може и да я набутат някъде в семейния бизнес да се прави на бизнес дама.

# 3 393
  • софия
  • Мнения: 25 461
Аз не, но и престиж не виждам. Колкото Тоцка е юрист (и тя е завършила "елитно"), толкова и ПаЛунката ще бъде.
Единият брат Пулев учи право, ама в СУ. Колкото и да са ми неприятни, не може да му се отрече образованието.

# 3 394
  • София
  • Мнения: 8 932
Да завършва Палунка, че и 10 деца да роди, решат ли да ѝ бият шута, нищо няма да получи. Тия Гущерови не са балъци, за децата може и да има, ама за майка им не е сигурно.

# 3 395
  • Мнения: 8 883
Провокирана от коментарите тук за тази Джорджина на Роналдо, изгледах Нетфликс сериите за нея. Преди това нищо не знаех и не съм я следила, така че нямах очаквания. Ясно, че е режисирано, но много ми допадна мацката, така че разбирам го Роналдо. И не намирам изобщо, че е грозна, даже сега са ми чудни тези коментари.

# 3 396
  • Мнения: 18 530
Това е вярно. И най-покорната снаха няма гаранция за вечен живот в богато фемили. Единият брат Динев май беше натирил едната си съпруга, и то много красива, точно с 3 деца от нея. Ожени се за някаква манекенка, която му роди бебе. После му скимна да си върне точно жената с трите деца и натири манекенката... луда работа.

# 3 397
  • Мнения: 2 653
Това е вярно. И най-покорната снаха няма гаранция за вечен живот в богато фемили. Единият брат Динев май беше натирил едната си съпруга, и то много красива, точно с 3 деца от нея. Ожени се за някаква манекенка, която му роди бебе. После му скимна да си върне точно жената с трите деца и натири манекенката... луда работа.

Беше прибрал плеймейтката Мария Цветкова за жена, но не му трябваше много време да разбере, че само с едно тяло и с едни цици не се живее.
Въпросната Мария сега се изживява като фолк певица и откровено се раздава за публиката.

# 3 398
  • Мнения: 7 709
Ronaldo
Скрит текст:

# 3 399
  • Мнения: 2 916
Елисън ле Борж - внучката на Ален Делон от сина му Антъни. Точно тя  е  младото копие на стария си дядо.
Скрит текст:

# 3 400
  • Мнения: 4 133
Между другото в документланият филм на Джанет отидоха до родната им къща и бях шокирана колко малка е отвътре. Има две малки спални, хол и малка кухня за 11 човека. Казаха, че 6те момчета са спали в едната стая на две  3- етажни легла. А 3те момичета в хола-където има два дивана. Страшна блъсканица е било. Наистина колкото и да ми е противен баща им е направил всичко възможно да ги измъкне от бедността.

Също така не знаех, че Джанет има 3 брака. Не е случила на мъже. Двама от мъжете й са били пристрастени към хапчета и също така супер много са я контролирали. Третият с когото няма брак й е изневерявал. А арабина, от който е детето й и там нещо не се получават нещата. При развода им отбелязва като причина културни различия. Те арабите са си особени като цяло, можеби й е било трудно да се впише в културата им. Поне си има детенце. Много й е било трудно да зачене, ходила е по специализирани клиники в цял свят , но много го е искала.  Каза, че е женена за свободата си.

# 3 401
  • Мнения: 11 547
Браво, че учи Светлана, пък макар и десет години. В края на краищата кой бихте искали да ви защитава в съда - човек, учил право пет години, или учил двойно повече години? Изборът е ясен за всеки разумен човек, два пъти повече право са два пъти повече както и да го гледаш. Heart
tooth


Бекъм и Харпър.
Скрит текст:

Бруклин щял да се жени през април. Всички спайс-гърлки били поканени.

# 3 402
  • Мнения: 4 133
Джулиана Гани
Скрит текст:


Иначе е в Шри Ланка на почивка.

# 3 403
  • София
  • Мнения: 4 884
Джулиана Гани
Скрит текст:


Иначе е в Шри Ланка на почивка.

Кой прави компания на Джулката в Шри Ланка тоя път? Simple Smile

# 3 404
  • Мнения: 4 133
Нямам идея с кого е Джулиана. Тагнала е някаква туристическа фирма, която рекламира. Тя Джулиана така ходи на много от екскурзиите, работи с тази турситическа фирма и ги рекламира.

Дамиано с хубаво послание.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт