Звездни компромати - Януари'22

  • 331 918
  • 3 467
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 1 847
На Магито на 2та снимка и е изчезнало петното от крачето  и от слабо тяло, виждащи се ребра, изведнъж се появяват мускули почти на същата поза....фотошоп?

# 2 221
  • Мнения: 4 551
Маги Джанаварова
Скрит текст:
Ужасен бански
Марина Войкова - много красива, но е предобрила с устата… едно към едно с Лили пилето
Скрит текст:
А тук точно "гони" устата на Анджелина, тъй като тя е спрягана за една от двойничките й.

# 2 222
  • Мнения: 9 552
На първата снимка не ми прилича на Маги. Ужасен бански, неженствено некрасиво тяло на Джанаварова..
Войкова е прекалила, да. Тя май трябва скоро да ражда, а?

# 2 223
  • Мнения: 1 336
На Магито на 2та снимка и е изчезнало петното от крачето  и от слабо тяло, виждащи се ребра, изведнъж се появяват мускули почти на същата поза....фотошоп?
Това на снимката в ляво не е Маги Джанаварова 😆

# 2 224
  • София
  • Мнения: 6 313
Джанаварова е само на втората снимка, на първата е друга жена, но коя и каква е идеята може би пише в описанието на снимката.

# 2 225
  • Мнения: X
Прилича ми на Виктория Бекъм 1та снимка.

# 2 226
  • Sofia
  • Мнения: 26 422
Да,сега я загледах първата снимка...не е Маги,друга е 👍

# 2 227
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
Новото Д на Николета.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 2 228
  • Мнения: 2 147
Ето я снимката на Маги с коментара, който си е сложила: "Who wore it better?" ("На кого му стои по-добре?") Нямам идея коя е другата.

Скрит текст:
Скрит текст:

# 2 229
  • Мнения: 1 091
Николета ще ак@ ли?
Новото Д на Николета.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 2 230
  • Мнения: 9 486
Ето я снимката на Маги с коментара, който си е сложила: “Who wore it better?”(“На кого му стои по-добре?”) Нямам идея коя е другата.
Скрит текст:
Скрит текст:
Другата е румънката Инна, тагната е на снимката.

Не знаех, че Войкова е бременна с второ.
Тези боцкания на джуките не са ли противопоказни при бременност?

# 2 231
  • Мнения: 2 147
Скрит текст:
Ето я снимката на Маги с коментара, който си е сложила: “Who wore it better?”(“На кого му стои по-добре?”) Нямам идея коя е другата.
Скрит текст:
Скрит текст:
Другата е румънката Инна, тагната е на снимката.
Мерси много! Личи си, че не му разбирам хич на Инстаграма. Joy Аз само заради темата го направих, че да клюкаря ефективно. Значи като се цъкне на човечето на крачето на Инна, се вижда този таг, както и великия бранд на това невероятно банск-ено изкуВство... Ето линк за любопитните: https://godsavequeens.com/.
Ето и снимката с тагове:
Скрит текст:

# 2 232
  • София
  • Мнения: 23 098
Amber, Бодрум е напълно достъпен за простосмъртни, последно бяхме там миналото лято. Юни е най-хубаво, защото жегите са поносими.

Аз искам обаче там, където е Миро. Sunglasses В Турция подобни плажове са мираж. Съвсем мираж. Grin

# 2 233
  • Мнения: 9 090
Знам, разбира се. Имах предвид заведението, може да е  за звезди само, има си такива места с баснословните си цени. Simple Smile

# 2 234
  • Мнения: 1 384
Къде е това място от снимката на Миро? Heart
Във Фейсбук има коментари, че е на Малдиви, но самият Миро нищо не е споделил.

Общи условия

Активация на акаунт