Изпитани сайтове за парфюми - януари 2022

  • 94 806
  • 989
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 970
Мерси Мияко, всичко изчистих, какво ли не пробвах. Другият код работи, този новия - не.

Не, че имам зор за там, но ми стана много интересно, че не бачка.
И при мен си работи кодът в Spray Parfums, като съм логната в акаунта си, изписах го на ръка - ползвам Chrome, не съм чистила cookies от времето на плейстоцена. Grinning А кой е "другият" код? Този за мостри ли?

# 511
  • Франция
  • Мнения: 898
Другият код работи, този новия - не.
Milen™, понеже покрай ентусиазма си да ти помагам тука и взех, че си поръчах парфюм от тях Laughing при мен пък кодът за безплатните пробички не сработи. Може би двата кода са несъвместими? Smiley
Пробвай само с кода за отстъпката Simple Smile
Ако пак не стане, пробвай да се регистрираш наново.
Не знам защо, но много ми е важно да си купиш тая Ориана!
Честит Банго Васил Sparkling Heart

# 512
  • София
  • Мнения: 970
При мен се хванаха и двата кода едновременно, но явно имат някакви технически неизправности наистина, отне няколко опита.

# 513
  • Мнения: 297
Впрочем PDM15 още работи в Нотино.

# 514
# 515
  • Мнения: 11 816
В Delirium до 18.01.2022г. или до изчерпване на количествата:

# 516
  • София
  • Мнения: 9 395
Тая чанта я имам. Не си заслужава. Черна мрежа с надпис и дръжки.

# 517
  • Мнения: 309
Забелязано в Нотино. Аз се възползвах . Серума си е скъпичек, над 100 лв.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 22:34 от Татьяна Манзюк 683311

# 518
  • Мнения: 465
Забелязано в Нотино. Аз се възползвах . Серума си е скъпичек, над 100 лв.



Еййй , Боже.
Трябваше да напусна този форум още след НГ 😀
Не стига, че само се ослушвам кога да си подновя Интенз и все не ми се харчат пари за него, ами и съм тотално полудяла на тема серуми, кремчета и т.н. .Как сега да пропусна тая поръчка,не знам.Ще се опитам да я отблъсна... поне за половин час 🤣

# 519
# 520
# 521
# 522
  • Мнения: 2 913
Като се добави Sunshine в количката цената става 265 . Цената пак става без прецедент, но конкретно тези бутилки много осакатени изглеждат без магнитната капачка.

# 523
  • Мнения: 297
Махнаха остъпката много бързо - беше на специална цена от 219 лв. и с кода ставаше 198 лв. Но докато добавиш в количката и…

# 524
  • Мнения: 3 647
Това май от ноемрви не споделяно:  https://elinor.bg/product/xerjoff-casamorati-1888-bouquet-ideale-6

Общи условия

Активация на акаунт