КГБ = Клуб на Готините Баби - 207

  • 45 415
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 851
Няма вградени субтитри ,но ще разбера по картинките какво става нататък. Защо не са го превели, пък може някъде да са. Ще търся ,сега гледам втори сезон. Много ми харесва ,аз по принцип си харесвам руско кино.

# 661
  • Варна
  • Мнения: 392
Привет-мривет!    Hands Wave
Гъбче,   Kissing Heart !
ДС е по-добре. На 04.04. преди обяд беше операцията с местна упойка в гр.стълб и след 24 часа, на 05.04. го изписаха.
Голямо бързане, голямо нещо! Дали легла нямат или толкова се изисква за тази "манипулация" не знаем. Вечерта и на другия ден беше доста зле, отпаднал, със световъртеж..... но и това мина. Влезе с един катетър, сега е с два.....
В сряда ще му ги махнат, всичко било чисто.....дано!
Иначе по малко си работи- гледа разсад в таванската стая, сложи сандъчета за цветя на терасата, качи чувал пръст по 83-те ни стъпала от гаража до етажа, остава да купя цветенцата, ходи до близкия магазин..... без работа не стои, ама и много цапа, разхвърля, та  на му се вижда хаира!

Тази седмица възстановяват сбирките в Пенсионерския клуб, вече ходим и на репетиции към читалището.
Стягаме се за фестивал на старата градска песен в Хасково с песни на Аспарух Лешников, дано да не ни мине котка път и здраве да е, ще пеем в града на Кремчето в началото на м.Юни.
Това е при нас.


Хубав ден, девойки!   Flowers Four Leaf Clover

# 662
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Танче, радвам се, че ДС е по - добре! Дано се оправи човека!
А сега : Честит професионален празник на нашите зъбарки Фло и Ивето! Бъдете здрави и благословени!
По този повод един виц :
Млада жена сяда на зъболекарския стол и казва на зъболекаря : - Много ме е страх! Предпочитам да родя още едно дете.
Зъболекарят :
- Решавайте какво искате да правим, че да знам как да наглася стола! Joy

# 663
  • Мнения: 18 851

Честито Фло , днес си е точно професионалния ти празник!
Жива  и здрава, яки и ръце и  голямо сърце ,доволни пациенти и занапред!
Повече време за себе си и близките!

Честит професионален празник, Иве!
Липсваш в темата,  жива и здрава да си и  да се радваш на любими неща!

# 664
  • София
  • Мнения: 8 463
ЯНЧЕ, БОРЯНЧЕ, благодаря за поздравленията и за маргаритките. Да са ви здрави ченетата, че да нямате много нужда от мен и колегите. И внимавайте какво си пожелавате - зъб ли, дете ли...Stuck Out Tongue Winking Eye Столът става за всичко, казват колегите. Grinning
ЯНЕ, предполагам, че вече си общувате с ТОНИ. Как е тя, как е внучката й?
ТАНИТКА, поздравления за ДС. Ей, неуморен е! Браво. Дано по-бързо съвсем се възстанови.
АЙША и аз се отказах да мия прозорци за Цветница и Великден. И после може.
Нашите внучета довечера си заминават. Е, малко ни е мъчно, но затова пък ще си спомняме колко хубаво ни беше като бяхме заедно. Днес на обяд това им казах. Съгласиха се с мен. И така до следващата ваканция...
Сега е време за почивка. Хайде чао и до следващото включване. Grinning

# 665
  • Мнения: 1 064
Фло, Иви, честит празник!


Айша, Гъбче, Борянка, благодаря за съветите! Вече взех да свиквам.

# 666
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 169
Честит професионален празник  на  Фло и Иви!
Желая ви успех в професията и в живота!
Нека всичките ви пациенти бъдат доволни от вас!



Танита, успешно възстановяване на ДС!

# 667
# 668
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Къде сте, бе девойки? Пак по градините ли? Дайте си малко почивка!
Фло, Тони е добре. Още не сме се виждали на живо, че беше настинала по пътя, но и това ще стане. Бебка расте, гука и се кокори,, а баба й тъгува вече за нея.

# 669
  • София
  • Мнения: 8 463
Привет, красавици!
ЯНЕ, ей ме на! Днес бях много работна. Леко и приятно вървеше лечението. И пациентите сякаш с конкурс съм си ги избирала - кой от кой по-готин. Има и такива дни! Като се срещнеш с ТОНИ, поздрави я от мен. А бебчетата са много сладки, когато започнат да гукат. И растат като гъбки.
Още веднаж да благодаря за поздравленията. Да са ви здрави зъбките, че да не се нуждаете от моите грижи.
А сега обява за среща:
На 15.април, петък, от 10.30 на кафе и сладкиши, т.е. на матине при Дядото. Срещата е съгласувана с нашата дружка НЕША, която в събота жива и здрава ще замине за село.
Ако може до утре вечер да кажете кои ще дойдат, за да запазим маса. До скоро!

# 670
  • София
  • Мнения: 4 179
Аз. Ще кажа и на Светълчо

# 671
  • София
  • Мнения: 16 208
Фло, идааааааааааааааааа
Мрънчоците и мамка им тази седмица  са при другия т.н. Дядо Бос, нали писах. Вчера и днес им ходих на гости. Утре отивам да вадя нова лична карта. А петъка ще е за среща, че се забравихме.
Сладкишите не са ми интересни, но все ще има някакви прясно сготвени карантии за обяд - надявам се. Или пък изостанали от предната вечер.



# 672
  • София
  • Мнения: 8 463
РИМАРЧЕ, радвам се, че ще се видим. Дано и СВЕТЪЛЧО може да дойде.
АЙША, видно е, че си се затъжила за групата. И за теб се радвам, че ще дойдеш. Дядото предупреди, че по това време ( 10.30 ) няма да имат нищо готово за обяд. По това време започват да готвят обедното меню. Е, все ще се намери нещо за хапване Grinning Ще го придружим с ароматно кафенце.
Хайде, дружки, казвайте кои още ще дойдат?

# 673
  • София
  • Мнения: 16 208
Фло, докато се съберем, докато си поговорим и решим да избираме ще е готово и обедното. Освен ако не е поръчано предварително за доставки.
Пиша си просто, то да се видим - другото е лесно.
ПП - Кари, дойде и твоето време за пътуване без изисквания.
От утре влиза в сила нова заповед за пристигащите от няколко страни, вкл. и твоята -
https://www.mh.government.bg/media/filer_public/2022/04/12/zapov … 78-12042022_g.pdf 

Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 22:53 от Aisha

# 674
  • София
  • Мнения: 1 529
Я среща.Ида.Heart

Общи условия

Активация на акаунт