КГБ = Клуб на Готините Баби - 207

  • 44 827
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 315
Завид, завид!
Айша, не можах да отворя линка. Исках да видя дали и Англия е включена.

# 676
  • Мнения: 156
Там съм, дружки!

# 677
  • София
  • Мнения: 16 129
Янке, за съжаление не е включена Англия.
Но може би по-нататък ще разширяват списъка.
https://cdn.bg-mamma.com/HX7o/1dRw8.png

# 678
  • Мнения: 344
Здравейте, момичета.
Отдавна не съм писала, но ви чета.
Радвам се за успешно оперираните. Стискам палци за бързо възстановяване.Hands Pray
При мен нищо не върви. От няколко месеца се опитвам да намеря работа.
Пуснах CV на едно място, но когато го видях в Джобса вече бяха 378 дами разгледали обявата. Оказа се , че съм имала там приятелка и тя ми каза, че са наели само 3 жени.
Кандидатствах на второ място и точно да ме вземат във вторник, в понеделник вечерта ми се обадиха, че управителя ще пътува спешно до Турция с баща си и няма да се видим. Таткото е много зле. Четвърти стадий на най - лошата болест, с вече много разсейки.
Сега седя и се моля да го стабилизират, че ако се случи нещо лошо, въобще няма да му е до мен.
И малчо няма да идва за празниците. Всички празници и ваканции идвал при мен и другата баба се сърди вече. А тя го обожава. Много го обича, много му угажда .......
Направо съм в най- дълбоката ДУПКА.
А мъжът ми е толкова щастлив, че няма да ходя на работа, че направо ме дразни. Прегръща ме, целува ме ....
След 32 години заедно май е време да се разведем. Шегувам се.
Стискайте ми палци нещо да почне да се оправя.
Хайде чао и дано следващото ми включване е по оптимистично!

# 679
  • София
  • Мнения: 16 129
Бабет, добре завърнала се!
Аз може и да бъркам, но ти не си ли пенсионерка.  Защо търсиш работа? Дано се оправи болния и се наредят нещата както ги искаш. А за липсата на внука - колко празници са минали при нас на месинджър, уотс ап и подобни. Никога не съм настоявала да си идват по повод Коледа или Великден. После, когато билетите са по-евтини си идват  или ние ходим за по-дълго време. Ами и така се оживява, повечето български семейства са с близки по света. То пък голям праз,  ако не седнем да се намуаме празнично и после да се оттеглим по диваните.
Дано не ти се сторя груба, но така е живота сега.
За утре остава ли рандевуто? Че нещо се умълчахте всички.

# 680
  • София
  • Мнения: 4 179

За утре остава ли рандевуто? Че нещо се умълчахте всички.


Да. Там съм.

# 681
  • София
  • Мнения: 8 428
Ние сме сериозна група и сбирка ще има. Събрахме се почти дузина, по-точно 10. Ще има и изненада.

БАБЕТ и моите внучета знаеш, че са далеч. Едните са на 1000км, а другите са на 500км. Когато са с нас ми е добре, а когато сме разделени си спомням какво е било, когато сме били заедно.
Дано имаш късмет с намирането на работа!
Вчера ходихме до село. Сдобихме се с И-нет и повече телевизионни програми. Времето беше чудесно. Чак не ми се вярва, че след два дни отново ще е зимно. Успях да изрежа розите. Уж не беше много студена зимата, но някои рози са ми поизмръзнали, а и вече са много старички, та ще трябва да ги подменям. Ако някоя от вас види някъде черна магия и сватбена бяла роза моля кажете или ми купете по две. Плащам ги веднага. Черната магия се нарича още Блек бакарА. Това е най-тъмно червената роза и е много ароматна. Сватбената роза още е известна като Уединг роуз. Тя е бяла с много нежна розово-кремава среда. И тя е ароматна.
Хайде да спим, та за утре да сме свежарки. Лека нощ, милички. Hug

# 682
  • Мнения: 18 695
Добро ви утро!

Днес голямото ми дете има рожден ден, появи се точно по това утринно време. Жив и здрав да е  и да му върви в живота , бизнеса, да го слушат децата,жената и той да ги слуша!
А вие да прекарате добре  и да си кажете всичко ,дето искате ,да ви стигне времето.

# 683
  • Мнения: 1 082

Добро утро момичета! На бързо пийнете кафе и бегом на срещата.Хубаво да си изкарате и да се наприказвате.Качете и някоя снимка да си мислим, че ние сме били при дядото.
   Борянка-честит ти рожденик.Да е здрав, щастлив !
Приятен ден момичета а ти бабет не се отчайвай-някои като мен си мечтаят за оотдих.

# 684
  • Мнения: 894
Здравейте,готини. Отдавна не съм се разписвала,чета ви периодично,радвам се на срещите ви,дано сте здрави и посрещаме пролетта с надежда.Благодаря за поздравите за 11 април,спомням си какви банкети провеждахме,но това вече е в друг живот .
Миналия месец бях в Турция на шопинг и релакс за два дена ,другият месец пак съм там,продуктите им са качествени и купих лексрства за 3 месеца за мен и ММ ,дадох на половина от парите които даваме тук.
Днес се развихрих прозорци пердета ,че в неделя имаме семеен празник ,Цветница. 🍀
Днес кацнаха и 70 лв  в картата за Великден 🙂
На всички желая здраве и спокойствие и светли Великденски празници🌸🌼💮🌺🏵🌷🥚🥚

# 685
  • София
  • Мнения: 8 428
На купон, като на купон.
Щом още никоя бабетка не се е разписала, значи още купонясват.
От матине с кафе и сладкиши са преминали на обедно меню с вкусища и напитки Grinning
Събрахме се внушителна група - ХУЛИ, МАЯ, ДИДИА, РИМАРЧЕТО, СВЕТЪЛЧО, ШПУНЦИ, МАРИНКА, НЕША, приятелка на НЕША ( Мила - така се казва, но и в действителност е мила и симпатична жена), АЙША и аз. 11 парчета, пардон бабета. Приказвахме, смяхме се, нищихме темата за мъжете. Тоооо мъже май не останаха, казва една съседка, а само резервни части продават в секс магазините. Stuck Out Tongue Winking Eye Кой разбрал, разбрал. Sunglasses
Оказа се, че и този вид среща ни се хареса. Аз напуснах по-рано, че имах работа на тръстиката. Ще очаквам, както и вие, коментар на другите красТавици, когато се приберат, изтрезнеят и станат годни да пишат. Stuck Out Tongue Winking Eye майтап бе Уили...

# 686
  • София
  • Мнения: 2 673
Ето още една росна-росна краставица. Туко-що влизам у дома. Simple Smile Ние тръгнахме една група от южните райони на София пешком, бяхме три след един км останахме две, извървяхме още някой и друг км, поседнахме на ладина, както казваше баба ми, да си побъбрим, после аз, сам сами продължих маратона. Стигнах до един пазар и го разгледах, че и купих туй-онуй и после се качих на селския рейс. Да, ама като му върви на човек - върви му, трябваше да сляза по пътя от този автобус, качих се на друг, той обаче смени водача, че и возилото. Отрази ми се добре слизането и качването. Накрая едва се добрах до дома. Извървях си км за два дни. Wink Сега се напих с вода и ще се опна хоризонтално за малко, че после ме чакат мечи лук и коприва, набрани от гаджето. Ще ги правя на нещо, но още не съм го измислила какво ще е. Нека си събера ума.
Беше ми много хубаво на срещата, но малко, много малко. Докато си гаврътнахме кафенцето и хайдеее трябаше да потегляме. Смяхме се, говорихме си за разходки и най-естествената тема, както спомена и Фло, беше мъжката. Как най-добре да бъдат употребени по предназначение. Simple Smile Е, снимките ги забравихме, ама то един акъл за какво по-напред, чак ме доядя. Радвахме се на Хули, щото не я бяхме виждали от години, а някои даже я видяха за първи път.

Това е от мен, на един дъх го написах.


Борянче, да ти е здраво момчето, да е обичано и глезено, да има успехи в бизнеса и да е много щастливо! Честит празник и на теб, майчице!

# 687
  • София
  • Мнения: 8 428
Мила БОРЯНЧИЦЕ, да ти е здраво и благославено голямото момче. Нека има късмет и успехи, да е стожер на семейството си, да ти е опора и на теб.
А ХУЛИ е герой! Възхищавам се на високия й дух! Hug
Още някоя баба не се ли появи на матинето?
МАРИНКА, браво на теб. Бая километраж си навъртяла!

# 688
  • София
  • Мнения: 16 129
Борянка, да ти е жив и здрав първородния! Да се разбирате, да се виждате често с него и дечицата. Е, и с мамка им също - разбира се.
За срешата - писали са вече. Хубаво беше, но кратко. Дано скоро я повторим.
Стипендиантките от София, получихте ли си великденските 70 лв?
Ивлин ме подсети, рових в интернет банкирането - няма ми ги. Сега и съсед идва при Пл., получил ги е - банка ДСК. А мене в Пощенска май са ме забравили.

# 689
  • София
  • Мнения: 4 179

Стипендиантките от София, получихте ли си великденските 70 лв?



Да, още сутринта. Райфайзен.

Общи условия

Активация на акаунт