Лидл 159 - Януарско ново начало

  • 123 697
  • 2 478
  •   1
Отговори
# 2 460
  • София
  • Мнения: 4 192
Доста политкоректни са рекламите на Лидл, трябва да им го признаем Wink

# 2 461
  • Мнения: X
Доста политкоректни са рекламите на Лидл, трябва да им го признаем Wink
Така си е, още помним как бяха изтрили кръстовете от църквите на Санторини за една от гръцките си седмици 😁

# 2 462
  • Мнения: 3 168
Тц, за славейковския Лидл иде реч - на Яким Якимов, който е......
Скрит текст:
На мен този Лидл ми е последен вариант за пазаруване. Зареждат /или вадят/ изключително малко количество от промотираните стоки. Абсолютен късмет е да намериш каквото и да е от промоциите, включително основни хранителни продукти като месо, риба и т.н. Сигурно обяснението им е, че там пазаруват по-малко хора, обаче така още повече намаляват клиентите, сами се вкарват в омагьосан кръг.
Същото и с хляба от топлата витрина. Преди няколко години детето учеше в предучилищната на Базовото. Беше му много злояд период и едно от малкото неща, които искаше да хапне като го вземах от училище, беше "топло хлебче от Лидл". Съответно отивахме до най-близкия - на "Яким Якимов". Е, тези хора никога по това време /15-16-17 часа/ нямаха топъл хляб. По-точно имаха, обаче не го изкарваха, докато не си продадат стария изсъхнал хляб. А през това време новоизпеченият, който се вижда вътре на палетите, също изстива и изсъхва. Въобще голям калпазанлък и тотално сбъркано разбиране за търговия.

# 2 463
  • Асеновград
  • Мнения: 3 128
За тази прахосмукачка има поне 10 запитвания, включително и от мен, но отговори няма. Вероятно не е предлагана или няма участник във форума, който да може да даде отзив.
Продавана е прахосмукачката у нас, вероятно никой от темата не я е ползвал. Аз вече бягам от уреди с батерия, предпочитам с кабел.
Днес ходих да видя какво има от разпродажбата след мненията вчера. Ами при нас бомба паднала, само глупости. За да не съм се разкарвала напразно, взех пет папки по левче.

# 2 464
  • Мнения: 10 214
Разпродажбата им е много зле. За разлика от тази в Кауфланд миналата седмица.

# 2 465
  • Мнения: 36 796
И аз нищо не харесах. Взех си една четка за коса за 1 лев, колкото да взема нещо. От тези, които приличат на компютърна мишка.

# 2 466
  • Мнения: 7 314
При нас на "разпродажба " имаше стоки от 3, 5, 15, 20лв., нищо впечатляващо, но взех все пак: дамски чорапи за маратонки 7бр. за 3лв, мъжки -пак такива-5бр.3лв и мъжка "поло тениска"( с яка, без джоб)за 5лв., за мен си взех клин под коляно, но е много тънък/прозира и ще се мъча да го върна (с етикета си е).
От сапуните с купон беше останал само 1 бял и 7-8 розови( а е още вторник...).

# 2 467
  • Мнения: 4 195
Здравейте, може би имам тъп въпрос, но продават ли в Лидл булгур?
За фини овесени ядки мисля, че имат, хубави ли са?

# 2 468
  • Мнения: 5 870
И аз нищо не харесах. Взех си една четка за коса за 1 лев, колкото да взема нещо. От тези, които приличат на компютърна мишка.
за 1лв? сериозно? Може ли снимка? Върши ли работа?

Здравейте, може би имам тъп въпрос, но продават ли в Лидл булгур?
За фини овесени ядки мисля, че имат, хубави ли са?
Да, много са хубави фините овесени ядки. Постоянно от години вземаме оттам, много са вкусни и за брашно стават, и за сладкиши, за палачинки... за каквото се сетиш

# 2 469
  • Пловдив
  • Мнения: 1 111
Здравейте, може би имам тъп въпрос, но продават ли в Лидл булгур?
За фини овесени ядки мисля, че имат, хубави ли са?
Има булгур при нас е до кус куса.

# 2 470
  • Мнения: 36 796
Ето я четката - беше си запечатана, а имаше и отваряни. Сресах се веднъж с нея, нямам мнение за сега:


Киндер пингуи беше изчерпано. Сигурно защото има игра сега...

# 2 471
  • Мнения: 3 559
В София в кои магазини са разпродажбите?

# 2 472
  • София
  • Мнения: 4 192
Във всички. Направо половината стелажи са като стелажа с намалената стока. Разхвъряно, разпечаното, опакована с тиксо. А цените почти на нова стока. Доста слабичко. Миналата седмица в Кауфланд съм взела маратонки детски за 5лв, тук по 20. И на двете места бяха по 25-30 нормална цена...

# 2 473
  • Мнения: 6 849
И при нас няма нищо съществено.
Преси за коса намалени с 15% няма що, някакви тенджери за 30 лв. В стелажите за 1 лв бяха наредени някакви “цветна кутия 1 бр”, та 5 минути се чудех какво е това чудо, а то било картонена кутия за съхранение на вещи. Като цяло нищо общо с разпродажбата на К. миналата седмица. В К. наистина имаше на безценица артикули.

# 2 474
  • Мнения: 626
Тц, за славейковския Лидл иде реч - на Яким Якимов, който е......
Скрит текст:
На мен този Лидл ми е последен вариант за пазаруване. Зареждат /или вадят/ изключително малко количество от промотираните стоки. Абсолютен късмет е да намериш каквото и да е от промоциите, включително основни хранителни продукти като месо, риба и т.н. Сигурно обяснението им е, че там пазаруват по-малко хора, обаче така още повече намаляват клиентите, сами се вкарват в омагьосан кръг.
Същото и с хляба от топлата витрина. Преди няколко години детето учеше в предучилищната на Базовото. Беше му много злояд период и едно от малкото неща, които искаше да хапне като го вземах от училище, беше "топло хлебче от Лидл". Съответно отивахме до най-близкия - на "Яким Якимов". Е, тези хора никога по това време /15-16-17 часа/ нямаха топъл хляб. По-точно имаха, обаче не го изкарваха, докато не си продадат стария изсъхнал хляб. А през това време новоизпеченият, който се вижда вътре на палетите, също изстива и изсъхва. Въобще голям калпазанлък и тотално сбъркано разбиране за търговия.
Ние винаги предпочитаме този на Яким Якимов точно защото там винаги има това, което търсим, но напоследък и рядко ходим. При описанието на Брадата си помислих за Лидл Изгрев.

Общи условия

Активация на акаунт