обличате ли на децата си носени дрехи и обувки?

  • 4 187
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
и дрехи , и обувки- от племенниците, дрехите и без това аз съм им ги купувала, така че са изцяло по мой вкус. няма лошо в носената обувка, не виждам племенника ми да ги е деформирал ...

# 16
  • София
  • Мнения: 191
Обличам разбира се.  Grinning
Пазарувам и 2-ра ръка, купувам и нови.
Обувките обаче само нови.

# 17
  • Мнения: 5 577
Обличам разбира се. Даже като бебе имаше дрехи от татко си, свеки ги пазеше.

# 18
  • Мнения: 4 621
Не, не я обличам с носени дрешки или обувки Naughty

# 19
  • Мнения: 5 682
 FlutterДрешки да. По принцип запазени от магазин втора ръка, изпирам ги и тогава. Но скоро не съм му купувала. Вече не расте толкова бързо и по-дълго време си носи неговите си нови дрешки. Обувки в никакъв случай. Party

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От Канада ни изпарщат дрешки- от братовчедка на дребните. Купували, купували хората... някой не са обличани, други са съвсем като нови. Тези, които си личи, че са носени им ги обличам само вкъщи.
Освен това малката носи някои от дрешките на кака си.
Обувки- нови за всяко дете.

# 21
  • Мнения: 1 520
Да, обличам му. Давала ми ги е приятелка с малко по-голямо дете.
Не чувствам неудобство или знам ли как да го нарека - дрехите са си съвсем запазени и здрави, колко може да ги износи едно детенце.
По-запазените ни  дрехи и аз съм отделила сега за едно друго приятелско дете.

От втора ръка не съм купувала, просто не съм влизала в магазините и не съм разглеждала. Не от някакви други скрупули. Чувала съм че голяма част от дрехите втора ръка (особено детските) са чисто нови, с етикети дори. Simple Smile

Обувки - категорично не!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 12:02 от SmaRt

# 22
  • Мнения: 1 425
Не, не му обличам нито обувам нещо, което е носено от друго дете.Никак, ама никак не ми е приятно,въпрос на разбиране.............. Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Дрешки - да, никакви скрупули нямам по въпроса. Приятели ми подаряват, а и от Манията съм купувала страхотни неща/когато имах време да ходя да ровя, ех:(/
Обувки - не Naughty Което е жалко, защото крачетата му растат като гъбки и направо фалирах от ботуши, маратонки и т.н. Tired Но твърдо смятам, че не е правилно  да се носят чужди обувки.

# 24
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Дрехи - да, но само от близки, за обувките и аз знам че не носят от едно дете на друго,
а в магазин секънд хенд не влизам, камо ли да купя на детето си нещо от там.Гнусно ми е, затова.

# 25
  • Мнения: 1 446
Дрехи и от форума , и магазини втора ръка(такива ноходки имам) и от приятелки и братовчеди. Купувам и нови. Grinning Обувки само 2 чифта , които на моя приятелка на детето са донесени от чужбина малки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
Да, обличам. Подарени от познати, понякога и втора ръка. А малкия износва на кака си и дрехи и обувки.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 11:51 от Gercho

# 27
  • Мнения: 3 447
Не, гадно ми е. Гадно не в смисъл на гнусно, а на унизително. Предпочитам детето ми да носи немаркови, но нови и купени специално за него дрешки, отколкото да износва нечии маркови.

# 28
  • Мнения: 492
Обувки не, но дрехи обличам.Някои са от батко й(за вкъщи), други от приятелки.

# 29
  • Мнения: 6 472
Да и двете ги обличам в носени дрехи. Имам купени тук във форума, имам от познати имам и от нови, които съм купили от магазини втора употреба Whistling
Обувки по прнцип одбягвам да взимам носени. Бях взела тедни ботушки на малкото, но ни подариха нови, така че може би няма да ги носим.

Общи условия

Активация на акаунт