Facebook / Фейсбук – 5

  • 33 945
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали има начин да се види кой ти гледа профила у фейса? Преди някой ми беше казал, че на айфон имало подобна опция, вярно ли е? Също така хората, които се появяват в списъка може би познавате - да не би те да са ви гледали наскоро профила?
Нема начин. Сичко е партенки, ни на Айфон, ни на Андроид.

# 76
  • Мнения: 18 542
Привет, пиша, за да предпазя други евентуални жертви на тази измама и ако някой има съвет как да се справя с положението, ако не да ми върнат парите, поне да не могат да ми точат сметката.

Онзи ден получавам съобщение от пейпал, че съм чарджната 210 евра от фейсбук за пускане на реклама във фейса. Оказва се, че някой по някакъв начин се е логнал в ад акаунта ми и си е пуснал реклама, за която аз плащам.
Все още не съм съвсем наясно какво се случва и разбира се от фейса не си правят труда да ми отговорят. Рекламния ми акаунт е блокиран поради съмнителни действия и все още не е отблокиран, та нито мога да изтрия, нито да променя нещо.
Някакво непознато лице се беше намърдало като админ наравно с мен в ад акаунта -  премахнах го. Смених всички пароли и на фейса и на ПП, писах вече три пъти на съпорта на фейса, но никакъв отговор. Не знам какво друго мога да направя, докато чакам от умрял писмо (фейсбук) да ми отговорят или разблокират рекламния акаунт, който да изтрия.

Плащанията са през пейпал. Те не могат да направят нищо, защото плащането при тях е легитимно. От акаунта ми в ПП изтрих всичко което може да бъде изтрито и фейса като преодобрен търговец и картата. Исках да изтрия целия акаунт, но поради някаква причина не ми позволява за сега.

Ако някога сте плащали за реклама във фейсбук, проверете си акаунтите и изтрийте или осигурете защита на начините си на плащане.

Вероятно ще пия една студена вода, с което съм се примирила вече, но смятам да изтрия всичко свързано с фейсбук от живота си, което не може да се случи преди да ми разблокират рекламния акаунт, който да изчистя, защото не съм сигурна, че ако изтрия генерално ФБ, ще бъде изтрит и този ад акаунт. Ако някой има идеи, ще съм благодарна на всякакви съвети.

Ето и скрииншот на пуснатата реклама

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 02:23 от Миоки

# 77
  • Мнения: X
Съветвам ви да се свържете с https://www.cybercrime.bg/

# 78
  • Мнения: 305
Имам следното питане:
След поредица от блокирания и последвали пращания на приятелство в момента не можем да се добавим един друг с даден човек. Последно аз пратих покана, той я отхвърли. И сега вече и да искаме няма опция покана.
При мен има само "вижте опциите" под профилната му снимка. При него само опцията "последвай".
Как да се сприятелим. Имаме общи приятели. Не е от тази опция.

# 79
  • Мнения: 2 198
Блокирането не е проблем, "проблем" са отхвърлените покани. Срокът за следващо пращане на нова покана е след 1 година..

# 80
  • Мнения: 305
Цяла година! И другата страна ли не може да прати?

Има ли опции да се промени това?

# 81
  • Мнения: X
Как ви е Фейсбук? Нито една снимка не се показва, сиви празни прозорци... Сигурно пак има срив някакъв...

# 82
  • Мнения: 1 360
При мен няма проблем, през приложението влизам.

# 83
  • Мнения: 2 198
Цяла година! И другата страна ли не може да прати?

Има ли опции да се промени това?
А този човек правил ли е скорошни опити да ти праща покана, след което ти да си я отказала? Ако е така, няма как да стане. Ако не си му отказвала покана, пробвайте оттук да ти прати:


Сега се сетих, да не би да си задала в настройките само приятели на твои приятели да могат да ти предлагат приятелство, пък с въпросния човек да нямате общи такива..?

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 18:16 от green_lizard

# 84
  • Мнения: 7 723
Азалия, мозилата го дава тоя бъг от няколко месеца
няма оправяне, минавай на хром

# 85
  • Мнения: X
В приложението беше това, през телефона. Иначе на лаптопа ползвем Opera, но днес само през телефона влизах и там беше така. Оправи се.

# 86
  • Мнения: 116
Здравейте!
От известно време имам проблем със сторитата във Фб. Никой не ги гледа, не им се завъртат, може би само в месинджър като ми пишат им излиза ако искат да видят. Как да оправя това?


Здравейте, и аз имам същия проблем. Не ми се виждат сторитата във ФБ, само в месинджър.
При теб #Kalina1985 оправи ли се?

# 87
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте !

Има ли начин да направя така ,че мой приятел  във фейсбук да не вижда  харесваните от мен страници и в кои групи членувам ,но аз да виждам неговите ?

# 88
  • Мнения: 6 549
Здравейте !

Има ли начин да направя така ,че мой приятел  във фейсбук да не вижда  харесваните от мен страници и в кои групи членувам ,но аз да виждам неговите ?
Харесваните от теб страници можеш да настроиш да са видими само за теб, но за неговите няма как да въздействаш. Той си прави неговите настройки и ти съответно виждаш или не виждаш.

А аз да попитам следното, че ми стана много интересно. Попадам на профила на една мацка, с която имаме 58 общи приятели. Никога не съм й пращала покана, нито тя на мен, т.е. нямало е ситуация едната да прати на другата и да има отказ. Има опция хора да не могат да ти пращат покани, ако нямате общи приятели, но тук ситуацията не е такава. Обаче бутон за добавяне на приятел липсва. Как става тази работа?Hushed

# 89
  • Мнения: 1 005
Нахлувам с молба за помощ, че днес ми е писано да ме залее емоционалност. Преди време, от лупичката горе в дясно (мобилна версия) бях успяла да открия профила на даден човек. След като го открих, това се запази в лупичката и при всяко натискане излизаше там. Днес, за моя изненада, или не чак толкова всъщност, при натискане на лупичката неговата "картинка" на профила я няма. Имам основателни съмнения да смятам, че профила е изтрит, или поне временно изключен. Не мога да възпроизведа по спомен името на профила, защото има особеност в изписването на буквите, а аз не се сещам как беше. Разбира се, пробвах варианти, не откривам. Та, след тази дълга предистория стигам до питането ми - лупичката има ли, пази ли история на търсенията, и ако "да" къде да я търся ? Трябва ми да видя как е било точно изписването на името на профила. Благодаря на отзовалите се !

Общи условия

Активация на акаунт