Каан Урганджъоулу - преди, сега и в бъдеще. Yargı / Присъда Тема 4

  • 32 609
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • AMS
  • Мнения: 6 451

"Присъда" се завръща ..." ^ ^ ^


Във фрага Седа казва, че Енгин не е умрял.
Може би говори на този, който е искал да отрови Енгин.
Парс държи в ръцете си документи, от които се вижда,
че Джейлин е била добър стрелец >>>




# 61
  • Мнения: 1 736
Интересно какво пише Илгаз. Видях в интернет няколко теории:

- Молба за напускане
- Молба за развод
- Молба за секс среща с Джейлин в затвора
- Молба за преразглеждане на доказалтелствата срещу Джейлин

# 62
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Интересно какво пише Илгаз. Видях в интернет няколко теории:

- Молба за напускане
- Молба за развод
- Молба за секс среща с Джейлин в затвора
- Молба за преразглеждане на доказалтелствата срещу Джейлин


Мисля, че е последното.
1.Ако напусне няма да има достъп до нови улики или доказателства.
2. Въпросът с развода според мен не е на дневен ред за него. И първият път той се обиди на Джейлин, че така лесно поиска развод.
3.Секс среща На Джейлин не и е до това. Тя и без това не знае на кой свят е.

# 63
  • Кърджали
  • Мнения: 10 372
Да напусне доброволно - абсурд. Не е ли прокурор няма да има достъп до уликите, до разследването, дори  постът му в момента може да му е коз да посещава Джейлин по-често
Молба за развод - как пък не . На кой му е хрумнало такава мисъл? Той дори и да поиска да се разведе няма да го направи  докато Джейлин е в затвора. Всичко настрана, това не е в неговия стил
Молба за секс. В момента ни на него му е до това, ни на Джейлин.
Молба да се преразгледат доказателствата - най-вероятно.Оше повече че както видяхме въс фрага, той има съмнение в някои от тях .

# 64
  • Мнения: 423
И аз мисля че е последното.
Няма смисъл да напуска, определено развод не иска. Сексът сега не би помогнал нито на нея , нито на него - доверието е доста по-ценно. Пък и при тези проблеми едва ли мисълта за секс е определящата.
Предвид характера който показва, той ще иска да се преразгледат доказателствата. И ще ги намери - дано да е по скоро !

# 65
  • Мнения: 7 904
Момичета, много буквално приемате секс срещата. 😂
По- скоро е възможност за повече време насаме за важни уточнения около случая и то без някой да е край тях.

Но и аз съм скептична да е точно това.

# 66
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Момичета, много буквално приемате секс срещата. 😂
По- скоро е възможност за повече време насаме за важни уточнения около случая и то без някой да е край тях.

Но и аз съм скептична да е точно това.
Тези срещи не са ли , когато вече има издадена присъда...

# 67
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 106
Мисля, че  пише  "молба за преразглеждане на доказателствата срещу Джейлин".
Но  може да ни изненадат!

# 68
  • Кърджали
  • Мнения: 10 372
Сега четох за теориите за оставката му и че според техните закони ако прокурор подаде оставка и се приеме след 6 месеца има правото да се върне на поста си. Като този срок в който може да се върне трае също 6 месеца...
Но не мисля че ще подава оставка. Като редови гражданин шанса му да спаси Джейлин от затвора,клони към нула.

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 12:29 от Aлекcандрa

# 69
  • Мнения: 9 539
Здравейте дружки Hug
Аз също мисля ,че е ''молба за преразглеждане на доказателствата срещу Джейлин" , но има и вариант за напускане , за да и стане адвокат . Не знаем какво и е хрумнало на Сема Grinning
Понеже коментирате Метин ( ега ти двойния стандарт , а преди това глупостта с Чънар ! ) , наистина образите на Сема са истински кои по-добри , кои по-лоши . Никога не съм харесвала идеализирани добри герои и демонизирани - лоши . Някак нереално е .
Да идва неделя ( мразех неделя вечер , ама заради Присъдата я чакам с нетърпение ) .

# 70
  • Мнения: 1 736
Много се надявам Мердан да не е убиеца на Енгин.

Ако Мердан се окаже замесен факторите, които разделят Ългаз и Джейлин стават много.

1. Метин е помогнал за несправедливото вкарване на Зафер в затвора
2. Чинар уби или участва в убийството на Зафер
3. Метин покри следите на Чинар и унищожи доказателства, препеятствайки правосъдната система

Смърта на Зафер според мен е достатъчна да раздели Йлгаз и Джейлин... няма нужда, Мердан да се оказва причината Джейлин да влезе в затвора.

А й изглежда, който хвърля вината върху Джейлин я познава много добре. Знае, че е опитен и точен стрелец... тия сертификати съм сигурна, че Йекта ги е довлачил, а откъде ги има - не знам.

Но аз по едно време бях на 100% убедена, че Йекта работи за Мердан и че Енгин е в бизнеса. Но когато видях физиономията на Сердар след срещата с Мердан взех да се колебая, защото изглежда Енгин и Сердар не са от хората на Мердан.

# 71
  • Кърджали
  • Мнения: 10 372
Сердар знаеше кой е Мердан, но не знаеше че е дядо на Чънар. Ако ще го успокои ,то доскоро и Чънар не знаеше
И според мен този който прехвърля вината върху Джейлин я познава много добре. От къде на къде Мердан ще знае че тя е толкова добър стрелец....
А и  аз не искам да вярвам че Мердан ще е замесен в този случай.

# 72
  • AMS
  • Мнения: 6 451

Според мен, Ългаз ще бъде принуден да подаде оставка,
за да може да защити Джейлин. Както той казва -
"Много е тежко, човек да бъде заклещен между собствените си стени."
Това махане на вратовръзката, след излизане от кабинета,
за мен означава, отказване от официалната длъжност - оставка.



От tt акаунта >>>
"Докато Йекта прави всичко възможно, за да накаже Джейлин,
Ългаз рискува всичко, за да докаже невинността на Джейлин." >>>




"Дали амбицията на прокурор Парс ще бъде достатъчна,
за да разреши делото за убийството на Енгин?" >>>


# 73
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 106
Ако напусне може ли да стане адвокат?
И ако стане адвокат, то тогава ще застанат един срещу друг Ългаз и  Парс.
Това ще бъде интересно. Ако така го е замислила Сема.

# 74
  • Мнения: 887
Може това ,което пише Ългаз да е онази записка скрита в книгата, която получи Джейлин в затвора.

* Diva * - дано не си права за оставката. Макар че варианта да стане адвокат на Джейлин не лош избор. Ще има челен сблъсък с Парс и шоуто ще е зашеметяващо
А и тези  от tt акаунта, са лоши гадатели. И там, като нас тука, си чешат клавиатурите.
Не е далече от ума да напишеш, че Йекта иска да натопи Джейлин, както и, че Ългаз ще събере небето и земята, за да докаже невиновноста на любимата жена.
Основният въпрос е #КОЙ се крие зад всички тези убийства - на Зафер и Енгин.

Общи условия

Активация на акаунт