Дали е възможно да събуди чувствата ми?

  • 7 540
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 806
Мъжът не е брошка, да се закичиш с нея. Ако всичко друго е добре и ако има някакво привличане, тръпка - дай шанс. Тогава е възможно да събуди чувствата ти. Ако ти е отблъскващ, тогава няма смисъл.

# 46
  • Мнения: 2 782
Ако ще даваш шанс на грозен мъж поне гледай в леглото да го бива.

# 47
  • Мнения: 4 350
Аз се влюбих в лицето на ММ. Добре де и тялото беше добре. Ако трябва да съм честна, той е най-красивият от всичките ми гаджета. Но ако беше глупав и несериозен, с различни от моите ценности, едва ли щях да му стана съпруга.
За мен, когато са ми правили хороскоп, винаги са ми казвали, че мога да стане интимна само с приятел - привличането се събуждало именно в разговорите. Ами не е така - привличането за мен е налице в първите минути. Но за да го допусна в спалнята, трябва да отговоря на ред изисквания, като по-горе изброените.
Друга моя позната обаче първо става приятел, а после отиват в леглото, което означава, че няма ли приятелство, няма и секс.
Ти си знаеш кое работи за теб. И кое не.

# 48
  • Paris, France
  • Мнения: 14 039
Ако ще даваш шанс на грозен мъж поне гледай в леглото да го бива.

А как да разбере дали го бива в леглото преди да му даде шанс? Пита бившите му или какво?

# 49
  • Мнения: 2 782
Ако ще даваш шанс на грозен мъж поне гледай в леглото да го бива.

А как да разбере дали го бива в леглото преди да му даде шанс? Пита бившите му или какво?

Ще си легне с него на първа среща. Елементарно.

# 50
  • Paris, France
  • Мнения: 14 039
И за какво да си ляга с грозници още на първа среща? Та тя даже няма да е акумулирала достатъчно количество подаръци, които да и топлят сърцето и да и красят кутията за бижута ако грозникът се окаже кръгла нула в леглото (което е много по-вероятно отколкото да го бива).

За мене фактът, че даден човек ни се вижда грозен означава, че гените му не са подходящи за нас.

# 51
  • Мнения: 2 782
Ми никой не я кара да си пада по грозници. Нормалните хора не го правят.

# 52
  • Мнения: 14 893
Леле, Невена и БигСити влязоха в дискусия Heart Eyes
Моля, продължете, това ще е забавно.

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 09:47 от Нарцùса

# 53
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
БигСити, принципно си прав, дори съм виждала такива, но хора, които си падат по т.нар. невъзможни връзки ("грозни", нарциси, грубияни, значително по-възрастни, с по-висок материален стандарт, поне от тях самите и т.н.), обикновено не стават за нещо повече от краткосрочно отношения, а темата не мисля, че е в този контекст.
Макар, че е твърде вероятно и да греша...  Grinning

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 09:27 от Хитър Потър

# 54
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

За мене фактът, че даден човек ни се вижда грозен означава, че гените му не са подходящи за нас.

Да не забравяме и феромоните.

Аз съм имала приятели, които като физика и интелект са ме привличали, но въпреки всичко си бяхме само приятели.
Нещо подсъзнателно не е пасвало.

В този смисъл: аз се доверявам на първото впечатление, на интуицията.

# 55
  • Мнения: 162
Аз лично, никога не чакам, някой да пробуди чувства, или ги има или не!Това, което описваш е онова, което егото вижда......не е особено красив, държи се така и така......както и да се държи няма ли чувства и онова специфично усещане, че си точно с човека, когото търсиш......И приятелите ти се държат добре с теб, но любовта е друго.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 135
Жените подсъзнателно претеглят евентуалния генофонд, природа.
Ми, нисък, трътлест и с добра душа няма да води пред висок, строен и добродушен веселяк.
Пък, избор има, не е като да няма.

# 57
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Жените подсъзнателно претеглят евентуалния генофонд, природа.
Ми, нисък, трътлест и с добра душа няма да води пред висок, строен и добродушен веселяк.
Пък, избор има, не е като да няма.


Ооооо зависи много!!!
Аз познавах един точно нисък, трътлест, космясал, с невероятно чувство за хумор и слонски нерви. Въобще нямаше проблеми с жените. Докато един друг строен, привлекателен, весел, но не чак толкова, колкото първия си оставаше само до първа среща и се чудеше защо.... Даже ме е питал: какво този има повече от мен, че е толкова успешен, а аз съм сам?! Ми не успях да му отговоря, но и аз не го издържах дълго, дори и само за кафета.

Не само визията и характера са важни. Подсъзнателно се чекват и други неща, които дори не ги осъзнаваме, че да можем да ги назовем. Аз поне при него не успях да разбера какво не ме кефи.

# 58
  • София
  • Мнения: 35 135
Ако и вторият преминаваше лесно напред в базите и ТИ трябваше да избираш за баща на децата ти, кой щеше да бъде Wink

# 59
  • Мнения: 14 893
Втория веднага ти казвам - комплексар. Докато другият е ва банк и затова го харесват.

Общи условия

Активация на акаунт