Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 927
Надежда Богоева от мен

# 46
  • Мнения: 797
Галена е шампион по изръсени глупости.Момчето казва ,че следва медицина,тя възкликва   ,как може да пропиляваш такъв талант .Уникална простотия.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Такива са й критериите. Тази година дори Дара не ме дразни кой знае колко с нейното лигавене, обаче Галена е по-зле.
Странно, че дъщерята на Мира Янева не беше избрана. Много неприятно за нея и за майката - хвърлени пари и време за учене в музикален колеж и накрая тук не я избират. А Мира как се подпираше и прегръщаше зетя, все едно е неин мъж, а не на дъщеря й.

# 48
  • София
  • Мнения: 9 927
Щерката става, да попее на Коледа пред родата, нищо повече. Даже и мотивацията й куцаше.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Миналия сезон Рая, сега баща й ще бута Лечев напред, за сметка на други по-кадърни певци, много ме е яд на неговите връзкарски линии ...дано спечели формата някой от другите отбори.

# 50
  • Мнения: 7 151
На мен не ми допадна как се изказа Лечев за "Сигнал" и песента, не бил почитател на тази група, меко казано, а и песента не харесвал ... Никак не е красиво.

Майката на Дара изглежда симпатична и доста млада.

Хареса ми много и 16-годишното момче от Добрич, май Максим се казваше.

# 51
  • Мнения: 11 479
Досега първият участник не ми беше Уау, за разлика от мацката след него.

# 52
  • Мнения: 2 924
Много силен сезон, изключително разнообразни гласове.
Младежът от Разград с тежката музика ме изуми много приятно. Наистина е невероятно да постигнеш сам подобна техника на звукоизвличане. Без уроци, без учител и само на 19 години.
Не мога да си определя фаворит, засега всички избрани ми допадат.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Линк към снощния епизод има ли?

# 54
  • София
  • Мнения: 4 429


Гласът на България - сезон 9, епизод 3 (18.09.2022)

# 55
  • Мнения: 4 442
Оф , като почнат с тея драми 😒Гласът на България ли е това или Предай нататък?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Аз си помислих като започна да плаче, че бащата на децата е починал. А то какво било...
Забравила съм я тази "звезда" от стар академи.

# 57
  • Мнения: 3 633
Аз си помислих като започна да плаче, че бащата на децата е починал. А то какво било...
Забравила съм я тази "звезда" от стар академи.
Абсолютно точно казано!😉

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички сме я забравили. Но Стар академи беше попадение като формат, жалко че го прекратиха.
На моменти я хващах Галена как гледа злобничко някои от участничките, особено по-младите и по-хубави момичета. Добре, че момичето от Плевен и другото момиче с китарата не отидоха при нея, тя щеше да ги изпържи. Учителката по пеене като я чух в началото не можах да позная песента, все едно пееше някоя соц певица. После чак прозвуча добре.
Юристът-рокер не знаеше какво пее, гласът му се разтрепери, хвана го сценична треска.
От журито си играят на тото, много са несериозни - ако ти се обърнеш и аз ще се обърна.

И с Донко е нагласено. Как от оркестъра за две секунди му прочетоха мислите за втората песен? Трябва да са правили и на нея репетиция. Никой не излиза без репетиция с оркестъра, дори леишки, а какво остава професионално в телевизия.

Последна редакция: нд, 25 сеп 2022, 22:43 от Andariel

# 59
  • София
  • Мнения: 4 429


Гласът на България - сезон 9 епизод 4 (25.09.2022)

Общи условия

Активация на акаунт