Намаления – Зима / Пролет 2022 г.

  • 113 324
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
А на Бершка е 20 или нещо от сорта...

# 31
  • Мнения: X
В The body shop намалението е до 40% и то на броени артикули. Тия пък не се научиха как се правят намаления. Отказаха ме отдавна, но ги преглеждам понякога, дали няма да се отпуснат вече.
В Зара доставката винаги е била толкова за поръчки под 100лв. В кампании дори да имаш близък магазин е много вероятно да е изключена възможността да се поръча до там, поради големия обем поръчки.
В The mall намаления има вече почти навсякъде, но въпросът е доколко са удовлетворяващи.
В Triumph има до -50%, но има няколко модела само наполовина, повечето са -30%.
В Хюманик -30% допълнително на всички вече намалени обувки.
В Манго има намаления, Масимо Дюти, Есприт, но и в почти всички останали магазини.

# 32
  • Мнения: 35 110
Сега гледам брошурата на Лили и там се опитват някакви намаления над 40% да вкарат

# 33
  • София
  • Мнения: 324
Момичета знаете ли FD кога правят големите намаления?

# 34
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Еха, каква е причината да е 10лв
Винаги е била такава, над 100лв я избягваш.

# 35
  • Мнения: 5 249
Еха, каква е причината да е 10лв
Винаги е била такава, над 100лв я избягваш.
Пратките идват от чужбина и затова е скъпа доставката, но пък връщането е безплатно винаги. Wink

# 36
  • Мнения: 31 177
Точно нещата, които исках от Боди Шоп бяха намалени и напазарувах.

# 37
  • Мнения: 3 727
Аз много харесвам този изчистен модел на Теранова, без ластици, има различни цветове:
https://www.terranovastyle.com/bg_bg/ednocvetni-slipove-32-sac00 … kw-slip-kw-viola/
Отговарят ли си номерата им?

# 38
  • Мнения: 36 483
Благодаря за новата тема Simple Smile
Получих си поръчката от Мейкъп с отстъпка от 5 лева и подарък, въпреки че пишеше, че няма да има подарък.
Доволна съм, но ми направи впечатление адски объркващото описание на продукта - реших да го споделя тук:

Този комплект на Holika Holika: https://makeup.bg/product/533735/
Пише, че съдържа цитирам: gel/250ml + b/peeling/300ml + pore cleanser kit + f/mask/23ml + lip/balm/14g
А всъщност съдържа почистваща пяна за лице 150 мл и успокояващ гел 250 мл. Доста значителна разлика между описанието и реалността.
Към него ми подариха бб крем и имам 5 лева отстъпка (както и безплатна доставка, без 2 лева такса нп), освен това исках да пробвам продуктите на марката, така че не се чувствам ощетена.
Обаче ако си бях поръчала само комплекта и нямах отстъпка и екстри, сигурно щеше да ми стане неприятно.
Скрит текст:



А този успокояващ гел как го ползвате - с тампон за грим, с пръсти - като крем, или ...? Странно ми е, че пише, че е за кожа и коса, а не пише да се отмива.

# 39
  • Мнения: 20 168
Аз много харесвам този изчистен модел на Теранова, без ластици, има различни цветове:
https://www.terranovastyle.com/bg_bg/ednocvetni-slipove-32-sac00 … kw-slip-kw-viola/
Отговарят ли си номерата им?
Мисля, че да. Онлайн ли ще поръчваш?

# 40
  • Мнения: 9 180
Алое-то не се отмива!
аз имам


обовжавам го, особенно лятото, първите дни като изгоря на плажа...пръскам и ме успокоява кожата

# 41
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
В Дайхман видях,че има намаление на намалението-т.е.купуваш 2 чифта намалени обувки и вторият(по-евтиния) ти го намалят с още 50%.Не знам дали е сезонно или постоянно това намаление т.к.последно ходих в техен магазин септември 2020-та и пак го имаше...

# 42
  • Мнения: 17 987
Дали има някакви кодове за About you?

# 43
# 44
  • Мнения: 1 780
20% отстъпка от покупки над 59 лева с код GHOSTBGF на сайта bizhuta-eshop.bg

Общи условия

Активация на акаунт