Какво повече НЯМА да купя - 20

  • 94 451
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 41 070
Да, ама само Сано имат ароматизатор спрей за сушилня.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 13 628
Не само Сано предлагат такива спрейове

# 707
  • Мнения: 318
Не само Сано предлагат такива спрейове

Къде ги има?

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 13 628
Страницата се намира във фейса
https://www.facebook.com/Besarabia14/

# 709
  • Мнения: 1 722
Фъстъци "Кронос". Два месеца още годност, а меки и гранясали.

# 710
  • Мнения: 12 241
И естествено в К. намалени, дано се продадат по-бързо. Никога не съм харесвала Кронос.

# 711
  • Мнения: 1 722
Тези конкретно са от квартален магазин.

# 712
  • Мнения: 2 585

Да вземат и на мен да ми пратят PR пратка, току виж ги харесам и аз 😀

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 479
С тези Сано Максима явно е въпрос на вкус и мненията са в двата полюса. За мен лично ароматите са прекалено силни, човек може да се задуши. За първи път ги порбвах зимата (перилен препарат + омекотител) и с мъжа ми трябваше да проветряваме стаята, където съм простряла прането.. направо не се дишаше. После реших да пропусна омекотителя, но пак миришеше супер силно, а спазвах дозировката. Честно казано мислих да ги продам, но в крайна сметка за половин година успях да ги попласирам (има още малко останало). Определено няма да купя повече нищо на марката.

# 714
  • Мнения: 4 178
Тези инфлуенсърки са супер досадни. Аз следвам вече само 2-3 със стойностно съдържание. Почнат ли да рекламират омекотители и тоалетна хартия просто отиват в небитието. Нестига че го правят нескопосано, ами са и супер нелепи.
Пълно дъно...

# 715
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 947
Пера със Сано Сензитив бебешките дрехи. Доволна съм, на мен при мирише на чисто, но не ползвам омекотител, понеже суша всичко в сушилнята. Но упорити петна не изпира. Моркови и тиква си седят по дрешките. Но аз си реших проблема - заделих си 2-3 бодита, с които я храня и не се вълнувам, че ще ги омаже с пюре. В крайна сметка, ако изцапа моите дрехи, с Ариел излизат петната. Важното за мен е, че Сано й понася на кожата. И без това дрехите ги израства за нула време, не ме бъркат 2-3 лекьосани бодита.

# 716
  • Мнения: 255
Кори за баница Бела. Или съм улучила лоша партида, или просто са ги развалили. Не знам кое от двете е, но последните, които купих, са значително по дебели, жилави и баницата не стана добре с тях.

# 717
  • Мнения: 275

Не са особено вкусни, а се водят уж здравословни. Загледах етикета, с палмово масло са. Купувам гръцки бисквити, но на друга марка.
Тези имат някакъв странен вкус, вероятно от чията или някаква друга подправка.
Никога повече, а и са доста скъпи - 3.55, на фона на любимите ми бисквити от Била.

# 718
  • Мнения: 736
любимите ми бисквити от Била.
Бихте ли споделили кои са и с какъв състав?

# 719
  • Мнения: 275

Тези харесвам, отиват си с кафе.
Царевични люспи 16%, царевица, сол, захар, ечемичен малцов сироп, овесени ядки 14,5%, набъбнал ориз 13,5%, оризово брашно, пшенично брашно 11%, растителна мазнина (високоолеиново слънчогледово олио) 13%, пшенични малцови люспи 8,5%, растителни фибри, пшенично нишесте, набухвател

Общи условия

Активация на акаунт