Изневерява ли ми?

  • 6 240
  • 229
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 395
Изневяра е силно казано в тази ситуация,ако си оставил да ти се качи на главата и си казва ''ся той е добър с мен мога да права каквото си искам'' ама не е така..



То според нея и свирката не се брои за изневяра щом не е имало секс така, че незнам


Свирката,секса и т.н се брой за изневярва очевидно в нейните очи не е така..Бяха ми казали следното:Една дреха падне ли всичкото приятелство отива по дяволите за съжаление е така Simple Smile

# 211
  • Мнения: 19 969
Що? То тези неща стават и с дрехи. Няма нужда да падат.

# 212
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 942
Даже някои и с чорапогащник...

# 213
  • Мнения: 395
Даже някои и с чорапогащник...


ох разсмях ме Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 214
  • Мнения: 3 692
Тогава Аида да те развежда с чорапогащника, ще свалите напрежението и след това по мед и масло.
Ами не по-скоро тя иска хем да сме женени, хем да си ляга с който иска! Въпроса е аз дали съм съгласен на тая оферта😉
Ами що не се съгласиш? Може да ти харесат тройките. Поне аз не познавам човек, който да е правил тройкаи да не му е харесало.

# 215
  • София
  • Мнения: 35 141
Страх го е, че няма да го включат.

# 216
  • Мнения: 14 895
Мъдо за ташак го взехте. Кога ли ще заключат.

# 217
  • Мнения: 3 365
Ами спрете да си търсите палави и игриви жени и ще ви е мир на главата - ама неееее... много по-интересно е от очилатата и с къдрава коса. Като си ги търсите такива това ще сърбате и да не ти изневерява, очевидно много й се иска и скоро може да стане.

# 218
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 942
Има още да разказва, рано е за ключ.
На час по лъжичка, ама все пак пуска по мъничко инфо.
Ето днес разбрахме, че благоверната (удачно ли е в случая?!) правила свирки, които са едно нищо за нея, не е правила секс, не се брои за изневяра...

# 219
  • Мнения: 451
Има още да разказва, рано е за ключ.
На час по лъжичка, ама все пак пуска по мъничко инфо.
Ето днес разбрахме, че благоверната (удачно ли е в случая?!) правила свирки, които са едно нищо за нея, не е правила секс, не се брои за изневяра...
Да и оправданието и беше нелепо, че човека си поискал и много настоявал но секс му отказала понеже е омъжена.Като се замисля, че се целуваме после лошо ми стана... 😮

# 220
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 942
Това кога го разбра, снощи като седнахте и поговорихте по съвет на мамите?

# 221
  • София
  • Мнения: 35 141
Хубу, че не го броиш за изневяра Joy

# 222
  • Мнения: 14 895
Мислех, че се впечатлявате от по-диви изпълнения. Пък то... свирки. Мех.

# 223
  • Мнения: 451
Хубу, че не го броиш за изневяра Joy
Тя не го брои

# 224
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 942
Тя ти казва това, и ти кво викаш?

Общи условия

Активация на акаунт