Какво направихте с абитуренски си рокли?

  • 5 826
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Пазя си я. А и как иначе, като освен сантиментален спомен от бала, ми е и първата официална рокля в живота. Heart Eyes Черна, с тънки презрамки, бюстие в горната част и разкроена по дължината до долу.

# 16
  • Мнения: 1 186
Балната ми рокля беше страхотна-майка ми лично се зае с нейното изработване и просто беше и все още е- Супер- Peace
Гласувах с ОПЦИЯ 1- Peace

# 17
  • Мнения: 1 520
Ами сеги си в гардероба, при нашите. Не съм я обличала повече. Ших я по поръчка, но нещо не се получи както исках. И не ми е любима, трябва да помисля да я ремонтирам и знам ли, все някой повод може да изскочи.
  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 334
 и аз моята я пазя,но за съжаление не ми става Sad

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Моят отговор го няма Rolling Eyes
"Пазя я и ми става"

# 20
  • Мнения: 11 004
Пазя я, става ми, но няма къде да я облека.

# 21
  • Мнения: 3 405
Пазя я при сватбената  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 400
Ами един- два пъти съм я обличала на разни много официални случай. Пазя си я и мисля скоро да й ударя някоя ножица или някой друг бод та да я нося по-често.

# 23
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ами пазят се Wink моята е стилна вечерна рокля- дай боже някои ден да ми се наложи да я сложа Peace

# 24
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз не бях с рокля,с нещо като гащеризон,много ефектен,ушиха ми го точно като модела от едно списание.Облякох го още веднъж за една сватба и това е,стои си в гардероба.Роклята от абсолвентския бал също е много хубава,с гол гръб,но не съм я облякла повече,така че и тя си стои.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 951
Не съм я обличала никога повече след събитието.Пазя я в гардероба и от време на време я проветрявам.Моята е от копринена тафта.

# 26
  • Мнения: 6 472
Аз имах два тоалета. Единият беше костюмче с къса рокля за изпращането в училище и си го скъсах от носене после Mr. Green Все още ми става, но обаче се изпрошна по шевовете и вече не го обличам.
Роклята за самата вечер я подкъсих и я обличах също след това. Поради факта че беше по- официална не съм я носила чак толкова. Краси ми още гардероба и макар че ми става не ми се вярва да я облека повече Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 793
Пазя си я, става ми, но няма къде да я облека.

# 28
  • Мнения: 9 095
и моята си стои в гардероба, много си я харесвам, то е пола и бюстие и затова се надявам пак да я облека, може би за някой официален повод newsm78

# 29
  • Мнения: 3 447
Стана ми тъжно  Confused 92-ра беше гладна година, криза, преход, незнамсикакво и нямаше пари за рокли и разточителни тоалети. Бях с черно боди с дълъг ръкав и дълга черна пола. Естествено, скъсах се да ги нося след това, майка ми също. Обувките ми бяха ниски, така че ги носих и тях.

Общи условия

Активация на акаунт