Диетата на Рене Зелуегър - 1 част

  • 25 119
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Добро утро!
Пийвам кафенце за закуска  kaffeetrmker_2 и преглеждам темичките на заслабващите . Не обичам да закусвам и затова не го и правя,дори и да знам,че не е толкова полезно Rolling Eyes А за обяд ще хапвам печена рибка  Peace
milenna21 ти какво хапваш,споделяй  newsm51
Тъй като гледам няма желаещи да спазват тоз режим все още,тъй че ти трябва да ме подкрепяш тук,че да не взема пък да съгреша thumbsup
Някой беше писал за палачинки от трици и яйца,мисля да си ги направя през почивните дни  food002 ,че иначе са ми много отвратителни тези трици,направо ми се спират на гърлото и се връщат smile3507

Успешен безвъглехидратен ден coolcool

# 16
  • Мнения: 3 372
Здравей Reola  bouquet
За закуска хапнах 1 от споменатите от теб палачинки  food002 и кафенце Coffee
За обяд съм замислила салатка от домати и краставици, а за вечеря още се чудя newsm12 но все ще измисля нещо smile3521
Разбира се че ще те подкрепям, взаимно ще се пазим да не кръшнем от правия път. Аз имам доста дълъг стаж вече на тази диетка
Успех
И не забравяй Много вода!  sport027

# 17
  • Мнения: 5 001
здравейте момичета,
аз си правя подобна диета и имам много добри резултати, за 7 месеца 26кг. Имам само още 2-3 килца да свалям
исках само да ви кажа, че разпускането за няколко дни е много полезно Grinning, да си хапнеш каквото поискаш и после пак на диета, действа добре е психически и физически Crazy
успех на всички отслабващи Hug

# 18
  • Мнения: 63
milenna21 идвам да ти се похваляя-влязох в едни дънки,в които отдаване се опитвам да се нахендря,ама уви даже не можех да ги нахлузя,а сега ги закопчавам спокойно newsm44
Този режим от ден на ден все повече ми харесва и хич не ми е трудно да го спазвам yes
При теб как вървят нещата,има ли спад в кг?
Идвай тук да споделяш,че ще ти се карам иначе smile3512
Айде чакам да се включих и да се похвалиш,ако има за хвалба надявам се newsm26

# 19
  • Мнения: 3 372
Разбира се че има за хвалба - оше 0.500 кг Joy Party
Вече съм 66.500 Party а тръгнах от 74кг
Имам много работа сега и не мога да пиша........ Cry

# 20
  • Мнения: 3 372
Да отчета, че днес пак съм 66.500 кг., последните кибца се смъкват с доста мъка Cry Имам още 4 и като са се запънали......ма аз не се отказвам Close Peace
Reola, къде си да даваш отчет Naughty помня аз, че вчера обеща Party

# 21
Имам въпрос-повече килограми ли се махат, в началото, или се вталяваш?Предполагам първо се вталяваш.

# 22
  • Мнения: 3 372
губят се доста сантиметри, аз смъкнах 2 номера от дрехите и 8 кг

# 23
  • Мнения: 63

Reola, къде си да даваш отчет Naughty помня аз, че вчера обеща Party

Ухууууу ей ме на,тук съм newsm44 и се кефя,щото са заминали 3.5 кг newsm10  smile3534 Така,значи все пак подейства и този режим,мислех си,че след 13 килца свалени,вече ще е по-трудно,ама ето че за първите 12 дена се разкараха тези 3.5 кила. и то без глад newsm62 Кефя се максимално moresmile ,просто защото останах доволна от  goodscale
Тва се засега,ще се отчитам пак,а сега отивам да си местя мечето надясно Simple Smile
milenna21 благодарско за подкрепата  bouquet и за май още сме двенките на тва режимче Thinking

# 24
Глупавото е, че аз точно първите дни се излагам (Принципно), защото доколкото знам тогава е най-трудно.Както и да е , дано всичко е наред при вас!Успех!

Редактирано:


milenna21 ,
Благодаря за полезния и мил съвет, ще помисля по въпроса.През това време ще следя темата с резултатите ви.
М/у другото установих, че може да се яде миш-маш без проблем.(Какво откритие, хаххаха Wink)

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 17:04 от wheeze

# 25
  • Мнения: 3 372
Глупавото е, че аз точно първите дни се излагам (Принципно), защото доколкото знам тогава е най-трудно.Както и да е , дано всичко е наред при вас!Успех!

наистина първите дни е най-трудно, но определено трябва голяма мотивация и желание Peace Диетата не е трудна никак, и аз имам проблеми с диетите - това ми е първата диета, която съм захванала и има резултат Hug Моя съвет е да започнех и малко повече усилие да вложиш Peace Повярвая - струва си да се видиш после слабичка и да ти стават всички ония дрешки за които преди си могла само да си мечтаеш Naughty

# 26
  • Мнения: 910
Здравейте!
Заинтригувахте ме с тази диета и съм решила от понеделник да се включа и аз!
Желая Ви успех! Peace

# 27
  • Мнения: 63
 welcome dess76

Радвам,се че режима ти е харесал newsm10 Добре дошла при нас и от понеделник се надявам да стартираш успешно thumbsup
Колко имаш да сваляш?
Ще те чакаме в понеделник и ще помагаме ,ако имаш някакви въпроси newsm26

# 28
  • Мнения: 3 372
wheeze, може миш-маш да, може и още много други манджи, разнообразно е менюто и ядеш и отслабваш newsm44
dess76, добре дошла в нашта скромна тема smile3525 Радвам се че си решила да стнанеш част от нашия скромен екип на отслабващите с тази диетка smile3501
Reola, много добър резултат си постигнала, браво smile3501 Продължавай в същия дух newsm74
Заедно ще успее да се справим с килограмите smile3521

# 29
  • Мнения: 910
Благодаря ви за топлото посрещане,момичета!  bouquet
Надявам се да има резултат,защото искам да сваля поне 10 кг. с които се боря вече две години.
Искам да ви попитам,какво закусвате сутрин,тъй като съм на смени и когато съм първа смяна ми е трудно да си приготвям нещо!

Общи условия

Активация на акаунт