Тръпки по главата и тялото

  • 614
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте мили дами, искам да попитам, понеже съм доста притеснена от вчера, имам странно мравучката, или тръпки по главата и ръцете, все едно ми е студено, по често при допир на главата се усеща, някой път и само става, с настинка съм по принцип, но вече почна, да ми минава, ако може, някой на който му се е случвало или е било нещо подобно, много искам да си запиша час за невролог, защото се притеснявам, в чужбина съм и става малко по бавно, затова още не съм, но ми се иска първо да отида там.
Благодаря предварително за отделеното време.

# 1
  • София
  • Мнения: 29 053
ПСР правила ли си?

# 2
  • Мнения: 27
Не съм правих си 2 пъти бърз тест и беше отрицателен

# 3
  • София
  • Мнения: 29 053
Същите усещания, които описваш, имах при едната доза ваксина срещу ковид.

# 4
  • Мнения: 27
Много странно, защото аз нямам ваксина

# 5
  • София
  • Мнения: 29 053
Намекнах, че може да е ковид. Домашните тестове не са много сигурни.

# 6
  • Мнения: 27
О ясно, ами ще си направя пср ако трябва, просто се притесних, да не е нещо от главата, и затова исках мнение, но пак благодаря за информацията.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 596

Доколкото разбирам ковид може да предизвиква най-разнообразни симптоми, най-добре хвърли поглед на ковидната тема.

# 8
  • Мнения: 27
Ами, ще си направя пср, но за да ми е по спокойно, и на невролог смятам да отида, защото и преди месец, смисъл аз съм тук от 4 месеца в Холандия и незнам, защо но много ме боли главата поптинцип, врата, мислех, че е нещо от врата, ходих на физиотерапия, не се подобри, и вече мисля, че е време за невролог.

Общи условия

Активация на акаунт