На море в Китен - 2022/2023 г.

  • 59 057
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 890
Хм..., в Китен не продават ли ръчни гранати? Те са лесен начин да намалиш волумето на чалгарките ... завинаги.

# 46
  • Мнения: 1 819
В петък заминаваме за Китен, хотел Куин Нели, някой има ли повече информация за хотела? Знам, че е нов хотел и не намирам реални снимки никъде.

# 47
  • Мнения: 1 914
В петък заминаваме за Китен, хотел Куин Нели, някой има ли повече информация за хотела? Знам, че е нов хотел и не намирам реални снимки никъде.
Той отваря на 9 юни. Снимки реални ще има след 10,така пишеше на сайта. Много те моля, снимай всичко де що се, сетиш и ми пиши🤣🤣🤣🤣. Имаме резервация за края на юли. Ще е чисто, щото е нов, но много ме притеснява какъв ще е ол инклузива, че не мога да ям една камара неща... Ще ти бъда много благодарна за отзиви и реални снимки❤️. Далеко ли е от плажа, има ли паркинг и тн... Ако ми снимаш и менюто🤣🤣🤣🤣😘

# 48
  • Мнения: 6 177
И аз да се включа към вашите отзиви за Куин Нели Китен,очаквам подробно описание  за стаи,храна и т.н. Kissing Heart ,че ние на 10 юли тръгваме Anchor

# 49
  • София
  • Мнения: 3 070
Ние сме эт 9.07.  и също съм любопитна за първи отзиви. Simple Smile Приятна почивка на тези, за които е наближила.

# 50
  • Мнения: 1 819
Ще дам първи отзиви значи аз, така както гледам съм най-рано. Те хората снимки не са направили, аз на море ще ходя Grinning Очаквам да е чисто и да са любезни като за начало. Храната не ме вълнува много, на мен ми е важно да имам хубаво кафе сутрин, а на ММ да има бира. Все пак се надявам да има какво да ядем и да не е много компромисно, предвид инфлацията и цената, която платих, защото ми се вижда ниска за ол инклузив. Мисля си, че с тези растящи цени на хранителни продукти няма как да им излезе сметката и ще избиват от храна, ама....ще видим в петък Stuck Out Tongue Winking Eye

# 51
  • Мнения: 1 034
Как резервирахте за Куин Нели?

# 52
  • Мнения: 1 819
Как резервирахте за Куин Нели?
През Съни турс, ранни записвания, 45.66лв на човек на ден.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 070
И на мен сутрешното кафе ми е важно, но на ОИ почти винаги е шварц или от машина, така че еспресото обикновено си го плащам. Едва ли тук ще е изключение.

# 54
  • Мнения: 270
В петък заминаваме за Китен, хотел Куин Нели, някой има ли повече информация за хотела? Знам, че е нов хотел и не намирам реални снимки никъде.


Ние сме запазили за началото на юли и аз тръпна в очакване да прочета нещо за него и да видя. Може ли след почивката да пишеш, как е били и т. Н.

# 55
  • Мнения: 1 819
А, още като пристигнем ще пиша. Малко ми е странна цялата работа с това, че не качват снимки от хотела до този момент. Все пак вече всичко трябва да е готово си мисля, и чак да нямат толкова време да направят снимки...Все пак е важно хората да имат реална информация за мястото, където ще почиват. Причината единствено може да е, че не са съвсем готови, ама дано да не позная Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 270
А, още като пристигнем ще пиша. Малко ми е странна цялата работа с това, че не качват снимки от хотела до този момент. Все пак вече всичко трябва да е готово си мисля, и чак да нямат толкова време да направят снимки...Все пак е важно хората да имат реална информация за мястото, където ще почиват. Причината единствено може да е, че не са съвсем готови, ама дано да не позная Rolling Eyes

И аз така си мисля, дано останем само приятно изненадани. По телефона бяха много любезни. Хотела е пълен за целия сезон.

# 57
  • България
  • Мнения: 987
И аз направих резервация. Цените вече са по-високи - 88 лв./човек от 18.06.

Ето малко информация от Booking.




Между другото видях,че има такъв хотел и в Приморско. Прочетох не особено добри отзиви за качеството на храната и хигиената. Дано не се разочароваме.

Последна редакция: пт, 10 юни 2022, 00:57 от тортичка

# 58
  • София
  • Мнения: 3 070
Голям хит се оказа този хотел за тази година. Дано догодина хората се върнат доволни. Видях снимки във ФБ - добре е, просторно, има си площадка, игрище, басейните все още не работят, за нас би трябвало да проработят, само ми направи впечатление, че все още има доста почва по зелените площи, а не озеленени пространства.

# 59
  • Мнения: 2
Отидете в хотел "Панорама Китен", няма да сбъркате. Току що се прибрахме от там с мъжа ми и с децата. Наистина съм много приятно изненадана, че има подобно място в България. Персоналът е уникален, храната беше страхотна, гледката-спираща дъха, детският кът е чисто нов и доста голям. Има аниматори за децата, организираха се детски дискотеки и игри. За възрастни също имаше занимания - кино, караоке вечери, сутрешна гимнастика, водна топка. Буквално се почувствахме като едно семейство с персонала. Чистотата също беше перфектна. Просто препоръчвам с две ръце.

Общи условия

Активация на акаунт