Безплатни нощувки в хотели в чужбина от СМС Интернешънъл?????

  • 1 559
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 408
Цитат
skarlet# , и вие ли "спечелихте" за Домениканска република
да и ние имаме сертификат за там

# 16
  • София
  • Мнения: 478
В Един от последните броеве на вестник Стършел имаше статийка по въпроса. Авторът се свързал чрез интернет с един от изброените хотели и от там му отговорили, че категорично отказват да контактуват с тази фирма, която спекулирала с името им.
Та като отишъл за презентация го посрещнали супер любезно и учтиво, а след като ги попитал защо е получил такава инфолмация по мейла го изгонили доста грубо.

Така че освен, че ти взимат 5000, после може и почивка да не видиш.

Именно - както предполагах и аз, че като отидеш на място изобщо няма такъв филм като безплатни нощувки - то е нормално де  Mr. Green

А и това за телефонния указател - още оттам се вижда, че лъжат. И сестра ми ги няма в него  Stop

# 17
  • Мнения: 7 716
Мой приятел получи. Никога не го е имало в никакъв телефонен указател. Оттук ясно, че започва лъжата.

# 18
  • Мнения: 235



  Да им пратим Господари на ефира, тогава???  Mr. Green

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
CNC се казваха преди, сега името ли са сменили?  Mr. Green

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 849
Току-що ми се обадиха от СМС, тъй като им бях казала, че съпругът ми е командировка до неделя. (аз им дадох телефона като звънях да ги разпитвам-не беше най-умното от моя страна, но ..)
Що им казах, че кърмя и не мога да отделя 2 часа, само отговориха "Благодаря" и хайде чао.
Явно много държат да дойдат и двамата партньори, за да могат на момента да ти вземат паричките. Щото ако е само единия не може да вземе сам решение да се раздели с 5000 евро.  Mr. Green нали ще го "убият" после у дома.

# 21
  • софия
  • Мнения: 555
Изчетох всички отговори най-подробно ...
Мъжът ми март 2005г. получи такава покана, като поканата беше адресирана до фирмата му и му казаха, че адресът е взет от жълтите страници. Както и да е. Ние ходихме на тази презентация и тогава на всеки, който беше отишъл, получи ваучер за Тенерифе.
Аз бях много навита да ходим (все пак билета е по 350-400Е, не е като до Доменика - 800Е на калпак), няма визи ... баща ми уреди по-евтини билети и се помъкнахме тримата (близнаците ги нямаше тогава). И наистина бяхме на Тенерифе 7 нощувки - безплатно, като това което не казват в СМС е, че трябва един ден да слушате и тяхната програма, т.е. това което предлагат като почивки (ако някой го интересува да посети сайта www.intervalworld.com ).
Беше незабравимо пътешествие, което дълго време ще ми държи влага, защото там направихме близнаците.
Идеята е две думи е, че който може да си позволи да плати билети до Тенерифе, има голяма вероятност да си купи и от продуктите им. Но въобще не е задължително да се прави такава покупка. Почиваш си ефективно, правиш българчета на воля ...

Общи условия

Активация на акаунт